Švédský chalifát: nejen běloch, už i černoch je méně než muslimský kriminálník a nelegální migrant

Michal Brand se pozastavuje nad incidentem v muslimské zemi na severu Evropy a ukazuje na něm řadu věcí pro dnešní šílený svět charakteristických

Ve Švédském Islámském Státu (dříve známo pod názvem Švédsko, dnes možná Mixland, pokud se splní přání tentokrát desetileté pomatené blbky, která nic neumí a chce být bez práce populární celebritou) byl zatčen americký rapper AAP Rocky. Podle „informací“ v českých médiích napadl nebohé lidi na ulici, popral se s nimi a dokonce je i zranil.
 

 

Švédská policie ho zatkla a drží ho ve vazbě.

Za jeho propuštění intervenoval i americký prezident Trump.

Až potud

vše vypadá jako obvyklé schéma: namyšlená celebrita show-bus machrovala a myslela si, že si může všechno dovolit. A americký prezident, jako vždy, chápe i zločince a lumpy s americkým občanstvím jako herrenvolk, kterému nesmí být nijak „ubližováno“ žádnými Untermenschen, ať už v jakékoli provincii kdekoli na světě.

Také jsem si to myslel.

Než jsem zjistil fakta a prověřil, co se vlastně stalo.

No. Je to zase trochu jinak.

 • Osobou, údajně napadenou americkým rapperem, je afghánský imigrant Mustafa Jafari. Nějak to většina médií zapomněla zmínit.
 • Nechci být označen za xenofobního rasistu, ale přeci jen zmíním, že podle všech (jistě xenofobních a rasistických) statistik vedou dokonce i mezi všemi těmi negramotnými „inženýry a doktory“ právě afghánští migranti v kriminalitě, násilnosti, brutalitě, nerespektování zákonů ani běžných norem chování a všech dalších aspektech pověstného kulturního obohacení (viz celou řadu článků věnovaných Švédsku na Protiproudu).
 • Mustafa Jafari má za sebou odsouzení za držení drog. Podle Daily Mail. Podle článku má „nebohý napadený“ afghánský muslimský nelegální migrant za sebou hned 4 odsouzení, mj. za napadení a ublížení na zdraví.
 • Podle týmu amerického rappera byl Mustafa Jafari pod vlivem drog a před celým incidentem obtěžoval na ulici dívky. Ale to je jistě lež, nelegální migranti z islámských zemí by nikdy, ale opravdu nikdy žádnou evropskou dívku neobtěžovali. Žena je pro ně téměř svatá, v jaké úctě ji mají, zejména pokud není oblečena v tmavém pytli na brambory, ehm, v burce.
 • tvrdá fakta, posuď sám, milá čtenářko, milý čtenáři:

Nevím, co jste viděli vy. Budu hovořit čistě za sebe. Můžete nesouhlasit.

Moje xenofobní oko

se po zhlédnutí obou videí zcela odporně rasisticky rozhodlo zastat se amerického černocha.

Podle mě je zcela zjevné, že americký rapper a parta lidí z doprovodu se celou dobu snažili odejít. Afghánský migrant s nějakým dalším „kolegou“ je neustále pronásledoval, šel za nimi a nebylo možné ho setřást. Očividně chtěl vyprovokovat konflikt.

Samotná rvačka pak ukazuje jednu věc: afghánský migrant není zvyklý, že před ním lidé nepadají na kolena, nenechají si vše líbit a nedrží hubu, jako to už dnes dělají skoro všichni Švédi. Takže byl dost překvapen, když ho rapper chytil, praštil s ním o zem a pak mu uštědřil nakládačku. To je prostě dyškrymance! Americký černoch si měl stejně jako Švédi lehnout na zem, nechat se sám zkopat a okrást! 

A ještě se omluvit za svoji „White privilege“. Co? Že se černoch nemůže omlouvat za WHITE Privilege? A proč ne? V multikulti jde všechno, stačí chtít! Když se padesátiletý chlap může cítit šestiletou holčičkou, být následně adoptován rodinou se dvěma malými dětmi a všichni to musejí přijmout jako „skutečnost“, tak proč by černoch nemohl být bělochem a omluvit se za (neexistující) bělošská privilegia. Jediné bělošské privilegium, které dnes existuje, je bělošská pracovitost, invence, orientace na vlastní úsilí.

Co z toho případu vyplývá? Mutlikulti dospělo ve Švédsku do další fáze – nelegální migrant, s kriminální minulostí (a bezpochyby i budoucností) je více dokonce i než jinak pozitivně diskriminovaný (reálně privilegovaný na základě rasy, tedy z rasistických pohnutek privilegovaný) černoch. Za podmínky tedy, že v případě nelegálního migranta-kriminálníka jde o muslima. 

Otázkou už je pouze to, jak to je podle švédského šaría, pokud by americký černoch napadl třeba indického budhistu. To by byl oříšek, na jaký si bude muset Švédský chalifát najmout nějakého nového Eichmanna, který dá vše do přesných pravidel : „čistokrevný muslim“, „půl nevěřící pes“, „čtvrt nevěřící pes“ a podobně.

zdroj: 9

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2 komentáře

 1. Maroš napsal:

  No – pre nás platí jeden neomarxistický neoliberálny zákon – EQUALITY = rovnosť nadovšetko, takže pre mňa je to rovnaká banda – či už raperská dealerská, alebo afghánska dealerská – ten afgán ich možno nechcel pustiť lebo mali u neho nejaký nevyrovnaný účet a ten neger ho musel nasrať tým, že mu položil ruku na plece, čo v reči tela znamená – bude to takto, bude to po mojom, chcem aby si urobil toto – teda gesto nadradenosti! A tak to bolo! Pac Pac!
  Takže úplne posledné čo tu chcem – hrať sa na Parida – ktorá aténska jablčná bohyňa je najkrajšia! Nás bielych hajzlov nemá čo zaujímať nejaké rozhodovanie – ktorého z týchto multikulti si máme vybrať za kamaráta – žiadneho! – to je len Overtonovo okno cez pocity spravodlivosti a ochranársky pud – vybrať si medzi nejakým USA pantherom alebo EU muslimom!

  KTO je – čo je to zač – autor tohto článku?! VY – to neviete, že Protiprúd už je dávno predaný – po tom, čo začali trestne stíhať za extrémizmus jeho zakladateľa? Teda že tak, ako bol denník SME založený /neskôr zabitým Karolom Ježíkom/ s iným cieľom a dnes je v úplne iných rukách a publikuje pre úplne inú krvnú skupinu – Protiprúd už NIE JE TEN PÔVODNÝ PROTIPRÚD!!! Pozor na takéto „maličkosti“!
  Ten článok /písaný je v prvej osobe!!!/ JE NEPODPÍSANÝ – teda je to agentúrny – manipulatívny „prefabrikát“! Pre dostatočne neinformovaných! Seriem na amerického rapera a seriem na afgánskeho moslimského dealera úplne ROVNAKO = „marxisticky“ vsjo ravno – equálne!

  Tento komentár napísal nick Maroš – žiadna agentúra!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..