Švédský zubař byl vyhozen z práce, neboť odhalil, že 80 % migrantů nejsou děti, ale dospělí muži. Navíc dostal pokutu a musí zaplatit 54 000 eur

Nová Evropa kráčí mílovými kroky ke světlým zítřkům. Přesvědčit se o tom mohl čerstvě třeba švédský stomatolog Bernt Herlitz, který vyšetřoval zubní chrup migrantům, kteří se usadili ve Švédsku. V roce 2016, během probíhající migrační krize, si všiml, že takzvaní dětští uprchlíci nejsou v 80 % vůbec děti, ale normální dospělí muži. Každý, kdo viděl fotky do Evropy proudících davů, kde bylo minimum dětí, o jeho slovech nepochybuje. Svoje poznatky sdílel s imigračním úřadem, kde mu poradili, ať o svých zjištěních vypracuje zprávu.

 

 

To udělal. „Na rentgenu jednoduše poznáte, jestli je osobě víc nebo míň než 18 let. Osmdesát procent těch, co se vydávali za děti, bylo dospělých,“ prohlásil tehdy do médií. Dětem například nerostou zuby moudrosti…

Načež jej zaměstnavatel okamžitě propustil za „porušení lékařského tajemství“. Jinými slovy, Švédi se dozvěděli pravdu, a to se v dnešní době politické korektnosti neodpouští. Byrokratická mašinerie se tak spojila proti němu a on dopadl jako sedlák u Chlumce.

Pan Herlitz z regionu Gotland svého zaměstnavatele zažaloval a vyhrál. Jenže pak zjednal „spravedlnost“ švédský nejvyšší soud ve Stockholmu, který po odvolání zaměstnavatele verdikt obrátil a ještě panu Herlitzovi uložil zaplatit pokutu ve výši půl milionu švédských korun, což je zhruba 54 000 eur.

Tím jej naprosto ekonomicky zruinoval. Jak je vidět, se soudy je to všude podobné. Dobrá fraška. Region Gotland si navíc proti němu najal za peníze daňových poplatníků právnické eso, aby jej rozcupoval.

Šestapadesátiletý otec od rodiny najednou čelil osobnímu bankrotu, a tak ze zoufalství vyhlásil veřejnou sbírku. A protože jsou Švédi z toho, co se v jejich zemi děje, zřejmě už taky dost otrávení, vybral dost peněz na svou záchranu.

Cenzura a šikana těch, kterým není jedno, co se kolem nich děje, v Evropě zesiluje. Trestáni jsou nikoli ti, kteří zlo páchají, ale ti, kteří na něj upozorňují. Když se obrazně řečeno postřílejí všichni pošťáci, kteří nosí špatné zprávy, bude moct být Evropská unie konečně prohlášena za ráj na zemi. Povinně.

 

 

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4 komentáře

 1. Jardo napsal:

  Ešte stále bude niekto nadávať na náš minulý režim?

  • jirik napsal:

   Poslankyně ODS Miroslava Němcová po hlasování o důvěře vládě srovnává dnešní atmosféru s časy před druhou světovou válkou a stěžuje si na selhání elit, které nezabránilo komunistům dostat se k moci.
   https://sptnkne.ws/jaXz
   A pak celý demokratický blok…….

 2. jirik napsal:

  Muslimské děti ve Švédsku už hrozí spolužákům podřezáním. Nadávají jim do „kafírů“ a je to už opravdu vážné, varuje oficiální studie
  http://www.rukojmi.cz/clanky/6514-muslimske-deti-ve-svedsku-uz-hrozi-spoluzakum-podrezanim-nadavaji-jim-do-kafiru-a-je-to-uz-opravdu-vazne-varuje-oficialni-studie

 3. .lak napsal:

  Kolik autistických fachidotů států brečelo vzteky radši nezjišťovali. Tolik bolesti způsobit sociopatům.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.