Svět v roce 2018, opět nám časopis THE ECONOMIST ukázal kam svět směřuje, ale tentokráte trochu jinak. Část 2

…..pokud jste nepřečetli první díl, nemá smysl číst díl druhý….

17:54

Zde najdete díl první

Díl druhý začneme úryvkem ze včerejšího prvního dílu:

„Veškeré symboly (nebo také jiným slovem, jak je v současné době zvykem říkat emotikony) leží na černém podkladu. Jestliže nějakého politika uvedou na stránkách časopisu na černém podkladě, neznamená to nic jiného, než že je v ohrožení, tak zvaně na odstřel. Většinou jsou ještě více či méně kolem siluety postavy nějaké světlejší barvy (na vysvětlení a jednodušší pochopení: jsou to síly jeho ohrožení, čím více černé, tím větší ohrožení, světlé barvy či stíny dávají ještě naději při jeho konstruktivních krocích pro „ELITU“)…..“

Jenom na vysvětlenou a pro lepší pochopení uvádím obrázek, který sice nemá nic společného s časopisem „The Economist“, ale je jednoznačný jedním pohledem. Co bylo znalcům symboliky řečeno? Než vše popisovat tisíce slovy, vyjádřili vše jedním obrázkem. Znamená: Politička se dívá do černé barvy a proto nemá pravice v norských volbách absolutně žádnou šanci, i kdyby byla zvolena…..

A nyní se podíváme na další sérii obrázků. Půjdeme tedy po levé straně obrázků směrem dolů. Jdeme dostředivě, čili centripetálně po spirále…..

Pod mužem s hůlčičkou, kde jsme včera skončili, se nachází královská koruna.

10. Obrázek

Královská koruna

Královskou korunou je pravděpodobně naznačena anglická královská rodina, která je samozřejmě také v ohrožení. Zprava se nachází tank, je v zelené, má to povoleno a nejedná se o nic jiného než o možné povolené násilné odstranění anglického trůnu. Popřípadě může být použita i nějaká „nainfikovaná nemoc“ na donucené odstoupení či svržení…..

11. Obrázek

Japonský státník?

Jedná se pravděpodobně o japonského státníka, který může být také donucen odstoupit pod pohrůžkou a nátlakem nějakého možného dalšího jaderného incidentu v jejich zemi. Japonsko má v současné době velké problémy s vodou (dle testů, které byly učiněny po celém Japonsku), je voda kontaminovaná radioaktivitou, a proto mohou být donucovací prostředky způsobeny nedostatkem nejen pitné vody ale i  její možné další kontaminací třeba ze strany TEPCO????

Z toho důvodu je uveden na obrázku s japonským státníkem zprava jaderný výbuch jako hrozba a k tomu pořízení dostatečných zásob vody, tak jak si ho udělal velbloud….

12. Obrázek

Kafíčko

Pohoda, klídek, kafíčko a huda bude moci zavládnout po odstranění MADAMME MERKELOVÉ pravděpodobně násilnou mocí a sice vojenským převratem, který je také delší dobu v Německu nachystán. Potom si konečně původní německé obyvatelstvo oddechne a může klidně zase slavit. Proto ta vojenská stíhačka v zelené barvě na odstranění největší evropské hydry…..

 

13. Obrázek

Obrázky planet a vesmíru

V tomto případě se jedná o možné ohrožení obyvatelstva planety Země z vesmíru cizí inteligencí. Po celá staletí „VĚ T CI“ a „ODBORNÍCI NA SLOVO VZATÍ“ a také „DUCHOVNÍ“ dělali z lidí naprosté ovce, blbce, tupce a omezence, aby nevěřili na jiný život ve vesmíru. Dělali z nás ŠAŠKY= KLAUNY. Klaun, který má místo očí dva křížky, čili dvě šestky, protože x=6 je umístěn mezi robotem (rozumějte ANDROIDEM či rasou ANIMUS ) Psal jsem o všem dopodrobna ZDE  ZDE  ZDE  ZDE  ZDE ZDE a byli jsme varováni před touto rasou od Leonarda da Vinciho před asi 500 lety. Tato rasa patří šesti padlým andělům z planety M51, jejichž uměle vyrobená rasa ANIMUS či ANDROID (používáte jejich techniku a mobily) kteří dostali díky Američanům přístup na naší planetu.  Spojení mezi rasou ANDROID a naší planetou vytvořili právě padlí andělé. Z toho důvodu ten klaun s křížky místo očí.

Zde je video s KARDINÁLEM JUDASEM: DÍL 1.  DÍL 2. DÍL3.

Pozor, ale jsou zde naštěstí i jiné technologie, které vlastní díky určitému mostu (rozuměj cestě či spojení)  a možnou komunikací s těmi z povrchu právě Putin. Viz zelené telemetrické lasery po celé planetě a padající obrovské (údajné meteority, které shoří v atmosféře). Jsou to koráby androidů, které překonaly portál, zhmotnily se a ihned byly sestřeleny….

14. Obrázek

Mlčící člověk s motýlkem pod krkem

Může se jednat o podnikatele nebo jakéhokoliv člověka, který díky zablokování mobilů, mobilních sítí, internetu a všeho s tím spojeného, bude mlčet jako ryba. Jednoduše a jasně vyjádřeno.

15. Obrázek

Poseidon a jeho vidle.

Tento obrázek neznamená nic jiného než následující výrok. Všechno co v symbolech bylo uvedeno a bude uvedeno, bude tlačeno největší energií a silou, aby se danné USKUTEČNILO. Jak tedy vidíte, máme nyní velkou naději…..

Napsal tm

Pokračování….. část 3.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

23
Komentujte

avatar
11 Comment threads
12 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
ívAlexandraasotnRush SteveJiří Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Anonymní
Host
Anonymní

5

Anonymní
Host
Anonymní

4.5

jirik
Host
jirik

K obrázku jedenáct – mohl by to být i severokorejský státník
Kim trefil při testování balistické rakety vlastní město
https://www.novinky.cz/zahranicni/459733-kim-trefil-pri-testovani-balisticke-rakety-vlastni-mesto.html

Sysi
Host
Sysi

Kim v žádném případě, ten je naprosto zřetelně vyobrazen v bílé barvě pod žlutým autíčkem.
Také se mi nezdá, že by se jednalo o japonského státníka. Ti nenosí turbany. To by spíš odpovídalo iránskému prezidentovi (i když mě zaráží sako a motýlek – to on opravdu nenosí).
Rovněž tak si nemyslím, že modrý panáček je jen tak nějaký úředníček nebo podnikatel. Vizáží mi připomíná Netanyahua.

Sysi
Host
Sysi

Ten Poseidon vypadá nějak dvojpohlavně 🙂

Miriam
Host
Miriam

Mne pripomína bohyňu Aténu. Ona sa zobrazuje so štítom a kopiou

Sysi
Host
Sysi

Máte naprostou pravdu. Athéně odpovídá (kromě ňader a štítu) i ta helma na hlavě.

mariankosnac
Host
mariankosnac

A ty si netrafil – severokorejský státník je 3. v 3. riadku.

Vitězslav Crha
Host
Vitězslav Crha

Oba díly jsou luxusním vyjádřením toho,jak svět a jeho symbolika má být vnímána.Já si beru od všeho trochu a věřím,že vše dobré má být naplněno ve smysluplném životě. Smysluplně musí být naloženo i s těmi,kteří svou vágní politikou,či posedlou vírou ve zlo a v neprospěch lidstva ,kteří si svoje odsouzení již vysloužili tady na zemi od lidí,poté od lidí a soudů a posléze po smrti tou rukou nebeského zákona. Tím se musí řídit vše v kosmu i na zemi a bez dozoru církví a podivných okultistických shromáždění a institucí,jako Vatikán. Tisíckrát budu věřit pravdě našeho Tomáše,kterému moc děkuji za jeho… Číst vice »

Anonymní
Host
Anonymní

0.5

Anonymní
Host
Anonymní

2.5

mariankosnac
Host
mariankosnac

Japonský státník je tam okrem iného možno aj preto že na rok 2018 je naplánovaná schôdzka Šinzó Abeho s Putinom. Čo je samo o sebe zaujímavé, keďže necelé dva mesiace pred plánovaným stretnutím prezidenta Putina a premiéra Abeho prebehnú v Ruské federaci prezidentské volby.

(akoby sa dopredu vedelo, že putin zvíťazí.)

Jiří
Host
Jiří

To je perfektní analýza 🙂

ív
Host
ív

A on opravdu s velikou převahou zvítězil.

martin martin
Host
martin martin

Dekuji za rozbory, no ja bych misto toho japonskyho statnika tipoval spise podle podobizny cinskeho prezidenta.

Rush Steve
Host
Rush Steve

Nejedná se o planetu ale o Galaxii M 51. Táto Galaxie je domovským pro Animus.

asotn
Host
asotn

Skvělý článek :)! Pane marný, mohu se zeptat? Zajímalo by mě, jestli by lidská bytost opravdu nebyla shopna vymyslet a vytvořit digitální počítače i bez pomoci ANIMUSÁKŮ a ANDROIDŮ? Ptám se na to proto, jelikož jsem ve Zvonících cedrech Ruska četl, že Anastasie řekla Vladimirovi, že by byla schopna zvýšit výkon tehdejších superpočítačů (mluvila o tom myslím v kontextu s tím, co všechno je schopna dělat díky tomu, že odmalička má kontakt s přírodou, která jí umožňovala mít velkou rychlost mysli – „božskou“). Když si totiž vzpomenu na génie typu Nikola Tesla, říkám si, že přece není možné, abychom třeba… Číst vice »