Svět v roce 2018, opět nám časopis THE ECONOMIST ukázal kam svět směřuje, ale tentokráte trochu jinak. Část 3

…..pokračujeme v napínavém dešifrování zprávy, která byla zveřejněna pro vidoucí. Pokud jste nepřečetli Díl 1 a Díl  2, nemá cenu číst pokračování….

08:54

Zde najdete Díl 1

Zde najdete Díl 2

15. Obrázek

Poseidon a jeho vidle.

Jak jsem uvedl na konci minulého příspěvku:

Tento obrázek neznamená nic jiného, než následující výrok: Všechno co v symbolech bylo uvedeno a bude uvedeno, bude tlačeno největší energií a silou, aby se dané USKUTEČNILO. Jak tedy vidíte, máme nyní velkou naději…..

Děkuji za komenty v předešlém článku. Ano máte částečně pravdu, že by se mohlo jednat o bohyni Athénu. Samozřejmě, že jsou vidět ženská prsa. Helmu, kterou má emotikon na hlavě, ale není od bohyně Athény. Také se v její pravé ruce nenachází její obranný štít. Vždy ho nosila se symbolem slunce a dobra. Také Poseidonovy vidle, na které jsem tím mířil, nikdy nenosila.

Ochranný štít znázorňuje terč a „trefu do černého“. Aby se předurčené splnilo. Zde má lidstvo právě velkou naději, byla nám tím naznačena.

Poseidonovy vidle představují písmeno E na tyči. Znamenají ohromnou moc pravé intuitivní části mozku a výkonnou sílu tohoto světa.

Byla zneužita určitými spolky, které symbolicky a následně i fyzicky díky tajnému vědění zotročily lidstvo.

Jedná se zde o pouhá 4 znamení, která se proměnila ve znamení tří písmen. Málokdo věděl, co to je a používá se to po celý den po celém světě a je ve všech jazycích stejné.

Jedná se o písmeno bratrství hada, a sice S

Potom o sílu Poseidonových vidlí a sice E

A symbol ženy, který je následující 

A symbol muže, který je následující 

Žena a muž splynuli v jedno a sice v písmeno X. Tím bylo dokonale zotročeno lidstvo, aniž by to tušilo.

Jedná se o slovo SEX, kterým bylo lidstvo zotročeno…..

Bratrství hada maximální energií a silou působí na ženy a muže.

Obrázek 16.

Všechna primitivní dopravní zařízení k uskutečnění cest po vodě i po souši, ať už s motorem nebo bez, zde končí. I elektroauto má vytažený kabel ze sítě.

Dvojité lyže a dvojité hůlky znamenají, abychom dali pozor na dvojitou dualitu. Týká se to celého světa včetně Japonska, které je zde znázorněno zapadajícím sluncem (země vycházejícího slunce).  Žlutý symbol by byl příznivější. Barva dalekohledu směrem od Japonska k bílému domu znamená, že Japonsko přestává hledět na pokyny z Ameriky a začíná si jít svou vlastní cestou, bude také osvobozeno z područí USA.

Obrázek 17.

Těžba ropy v Americe tím pádem končí a velké zisky z tohoto obchodu taktéž. Nacházíme se na rozcestí, ke kterému vedly dvě cesty (symbol ropné věže stojí na jakoby trojúhelníku a celý symbol je podobný písmenu T. T vždy ukazuje možnost dvou cest.) Přichází doma nových technologií, které mají být lidstvu konečně zprostředkovány po odstranění chazarské mafie. Tato zařízení nebudou pracovat na bázi mechanické a explozivní  energie, ale budou ovládány myšlenkami pravé mozkové hemisféry a volnou energií.

Pro vysvětlení zmíněných technologií vydáme jako vsuvku dodatečný článek s ukázkami a symbolikou, které už nám byly poskytnuty. Domestikovaní lidé si je však neuměli vysvětlit, nebo jim nevěnovali dostatečnou pozornost.

pokračování…..

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

15 Komentáře zapnuto "Svět v roce 2018, opět nám časopis THE ECONOMIST ukázal kam svět směřuje, ale tentokráte trochu jinak. Část 3"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Sysi
Host

Zkouška: nejde mi odeslat koment 🙁

Sysi
Host
mariankosnac
Host
mariankosnac

Ochranný štít znázorňuje terč a „trefu do černého“. Aby se předurčené splnilo. Zde má lidstvo právě velkou naději, byla nám tím naznačena.

Na tom štíte je znak Británie, takže možno nádej pre Britániu (brexit?)

Anonymní
Host
Anonymní

5

Soto
Host

To se má všechno stihnout za rok?
Němci budou za 8 let vyrábět letaci auta. Má to tak malá křídla , ze podle obrázku to odporuje současné fyzice. Má to létat 300kmlh
Rusové tu samou věc budou vyrábět už za 3 roky. Nosnost 1400 kg. Kolmŷ start.

Majitelé mercedesů a bmw a jiných hezkých malíčků zapláčou, protože na té létající kouli není prostor pro dysainovou kreativitu. Tak si tam dají třeba aspoň ten znak z auta.

Znamená to, že sociální nůžky sklapnou.

To bude léčba šokem.

Anonymní
Host
Anonymní

3.5

asotn
Host
asotn

Za tuto sérii vám velice děkuji, to jsou více než dobré zprávy!!!!!

trackback

Free Piano

That is the proper blog for anybody who needs to search out out about this topic. You notice a lot its almost arduous to argue with you (not that I really would need…HaHa). You positively put a new spin on a topic thats been written about for years. Ni…

merlin
Host
merlin

tomáši prosím Vás, kdy bude pokračování?

alena
Host

Moc prosím Tomáše Marného o další pokračování.

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!