Svět šokují podivné zvuky, rány a otřesy. Nevyhýbá se to ani Česku. Jaké je vysvětlení?

Toto je ukázka z článku.

 

Hum v Česku
Abych se vrátila zpátky k humu a silným ránám, nejednou jsem to zažila i já. Moje nejstarší záhadná zkušenost tohoto druhu, kterou řadím k humu (mohlo jich být více, ale nemusela jsem si to spojit) je asi 7-8 let stará. Byl to les v Brně Ivanovicích. Z kopce, který je kompletně zalesněný, kde nevedou žádné větší cesty, jen pěšinky zvířat, kde nejsou žádné domy, žádné dráty vysokého napětí, zkrátka absolutně žádná elektřina ani louka, se ozýval velmi hlasitý zpěv. Bylo to, jakoby tam někde nahoře stálo sto chlapů a ti všichni zpívali sborovým hlasem ,,ááááááá!“ A měli obrovské zesilovače. Zpěv byl strašně hlasitý a rozléhal se do okolí.
Rok poté jsem slyšela úplně to samé. Poprvé jsem byla přímo v tom lese a slyšela to zeshora, tak jsem letěla nahoru, ale než jsem doběhla, hum skončil. Podruhé jsem šla pod lesem a slyšela to přicházet opět ze stejného kopce, když jsem šla podél silnice.

Ani v jednom případě jsem nenašla absolutně žádný zdroj, na místě ze kterého se zdálo že to jde, nebyly žádné stopy, ani památky po lidských krocích. Vydala jsem se tam a hledala stopy lidí, stopy elektroniky, stopy aut, nic…. ani na jedno pozorování nemám svědka, koho jsem se ptala, tvrdil že nic neslyšel. To místo navíc celkem dobře znám, v té době jsem tam chodívala často a dobře jsem věděla, že na tom místě nikdo zpívat nemůže, i kdyby tak to nikdy nemůže být tak hlasité a kdo by tahal reprobedny a elektrocentrály do strmých kopců, kde nic není…
Mimochodem ten zvuk co jsem dvakrát slyšela, je zachycený podobně i na přiložených videích v tomto článku. Například druhé video (dole) 4. minuta, zvuk byl velice podobný, ale o dost méně děsivý.
Také jsem párkrát zažila ránu, jakoby mi na dům spadl stokilový slon, rána byla vždy spojena s citelným otřesem. Ale po poškození střechy ani památky…
Dostávám občas dotazy, jestli něco nevím, od různých lidí po republice, kterým se stávají podobné věci, ale nenajdou k nim žádné oficiální vysvětlení… Opravdu nemám po republice rozmístěné repráky a nemapuji světové dění tak dobře, abych vám mohla vysvětlit co jste slyšeli zrovna vy… Mohu však sdílet svoji zkušenost a sdílet zprávy, které dostanu.

Naposledy se mi stala tato podivná věc ve čtvrtek. To je přesně 14.2. 2019. Seděla jsem v pracovně, bylo asi 10:00. Najednou se ozvala rána, jakoby mi něco obrovského padlo na střechu. Šlo to z jihovýchodu a jakoby zeshora. Otřásl se celý dům, židle pode mnou, světla ve stropě zacinkala…. Morčata se vyděsila, zalezla do domku a ani nedutala.
Vykoukla jsem ven. Nebylo nic vidět, žádné stopy po výbuchu, nic…

.

.

Celý článek najdete na:
ALUŠKA.ORG – Svět šokují podivné zvuky, rány a otřesy. Nevyhýbá se to ani Česku. Jaké je vysvětlení?

.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

24 komentářů

 1. Ludmila napsal:

  Pane Marný, omlouvám se, že píši pod článkem, zde je největší pravděpodobnost Vaší odpovědi.
  Jaký máte názor na plochou Zemi? Četla jsem články o duté Zemi, ale ta plochá Zem mi přijde ještě logičtější.
  Děkuji

  • leia napsal:

   nedavno jsem zahledl komentar ze zastava nazor ze plocha zem jen jen odvraceni pozornosti od dute zeme coz je asi hodne pravdepodobne a bude to zrejme tak

  • tomáš marný napsal:

   Milá Ludmilko,
   odpověď jsem napsal pro leia. Toš tak…..

   Reakce na uživatele leia.
   Milá leia,
   je to 1000% trefa do černého. Přesně tak tomu je. A údivem pozoruji, že i některé stránky o duté zemi najednou nejsou dostupné. V zahraničí. Proč asi?????
   tm

   • Ludmila napsal:

    Ono těch článků o placate Zemi taky moc nenaleznete. Hodně se to opírá o bibli právě a v té je pravda. A zároveň placata a dutá Země se vzájemně nevylučuje, když si představíte Zemi jako placku s nebeskou klenbou, jak stojí v bibli, tak vám to udělá kopuli jako když je Země dutá a my v ní. Já stále hledám pravdu…

   • Ludmila napsal:

    Neulozil se mi ani jeden komentář, asi nějaké znamení. Něco na té placate Zemi bude. Jak jsem psala minule podává si to ruku i s dutou Zemí, když je Země placka s pevnou klenbou, jak stojí v bibli, tak se jedná vlastně o polokouli, kde my jsme uvnitř. Toš tak..

  • Margon napsal:

   No, k té placaté zemi….Já jsem už cestoval po moři a zakřivení horizontu, při absenci viditelnosti jakéhokoliv pobřeží, jsem viděl na vlastní oči. Také mám stále před očima měnící se souhvězdí s postupem ročních období. Takže pro mě je Země jednoznačně kulatá a my žijem na jejím povrchu.

 2. Dracon napsal:

  Já neustále slyším hluboký vibrující dunivý zvuk jsoucí jen do pravého ucha – rezonance HAARPových vln?
  Tento zvuk je slyšitelný obzvláště v uzavřených místnostech, kdy je převážně klid, ale je možno ho detekovat i na volném prostoru v blízkosti staveb a v ulicích měst.

  • Dobrá rada nad zlato napsal:

   HAARP bývá slyšitelný i v našich pozemských podmínkách a pokud si na počítači dovedete nastavit pásmo pro amaterské radiové vysílání. Nemusíte vůbec žádnou vysílačku vlastnit a pokud dovede „přečíst“ morsoovku. Já to nedovedu. Tak tam slyšíte šrumec v eteru a taky šustění HAARPu. Je známo, že jeden je i v Tromso úplně až na severu Norska.

 3. alis napsal:

  My s manželom máme inú skúsenosť, v so 16. 2. večer okolo 22,00 a ráno v ne 6,00 vibrácie vo vnútri tela, dosť silné

  • šungit napsal:

   Když jdu spát pozdě, tak přesně tohle cítím téměř vždy v noci kolem 1:30. Poprvé jsem to cítil určitě již více než před rokem. Řekl bych, že to „jede“ každou noc. Asi nějaké mikrovlny (HAARP ?), kterými ovlivňují počasí a kradou vláhu z naší země. Jsem z Ostravska. Jinde to možná zapínají v jiný čas. Škoda, že náš stát je v rozkladu, protože tyhle zločiny neřeší.

  • renata369 napsal:

   ja tie vibracie v tele citim casto aj cez den, clovek ked lieta hore dole riesi cosi si to neuvedomuje, ale ked si v klude sadnem, alebo vecer lahnem, vtedy si to uvedomujem, akoby bol pri mne nejaky stlp vysokeho el. napatia, alebo sedela som na transformatore. Chemtrails a tieto vysielace co netusime co robia s nasim biopolom je asi to , co ma najviac desi momentalne. Zelam si, aby to uz konecne vypli, nech sa im to skratuje, aby to bolo ako 25rokov dozadu, kym sme tym neboli ovplyvneni, myslim, ze by sme vsetci pocitili obrovsku ulavu a pokoj okamzite.

 4. Enni napsal:

  Morčátka jsou nejcitlivější a nejspolehlivější zvířátka na zvuky a vibrace v prostředí doma i venku. Taky jsem je kdysi měla.Občas se i u nás v lese na vysočině ozve rána kolem třetí ráno, jako by padl obrovský strom,ale je to takové těžší ,zvláštní.Jako by se otevřelo „peklo“.
  Máte z toho takový divný pocit úzkosti.Naposledy to bylo 17.1.lednu.

 5. Ctenar napsal:

  Už jsem to zde psal. Příspěvek se asi někde ztratil…
  Tak tedy zkusím znovu:
  http://www.jesen.cz/clanek17.html
  Zdroj může být i mnoho km daleko….

 6. Jenda napsal:

  Tomáši, pletu si to nebo jste někde psal, že jste viděl ty díry do pólů? Jako že ta země je fakt dutá. Vyjadruju se divně, ale snad chápete.
  Díky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..