Svobodný vysílač CS pod útokem

…..ptám se sám sebe. Kde se může člověk dovolat pravdy a kdo mu může poskytnout v České republice ještě ochranu…. ??!??

 

 

 

 

 

 

Pořady na YouTube máte ZDE.

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

9 komentářů

 1. Maroš napsal:

  „Poslankyně Jana Levová-Lewová-Lewiová-„Okamurová““?
  „My nič – my muzikanti!“ = systém obetných baránkov SPD!!!

 2. Aleš K napsal:

  A toto je skoro všude. Občan je jen položka. Jak se pak mají obyčejní lidé cítit. Je to drsný. A dobře se v tomto nežije. Pěkný den

 3. Vladimír Sobotka napsal:

  Tak to vypadá v režimu vlády politických stran, jemuž se říká demokracie. Jediné řešní může poskytnout přímá demokracie. Nedejte se odradit poslankyní Levovou z SPD, protože v ostatních partajích jsou také a ve větším počtu. Jedině přímá demokracie s odvolatelností politiků!

  • Dastin napsal:

   No skoro se podarilo zmetkum rozbit vlasteneckou opozici, hodne ovecek asi od SPD upustilo, jak pises Vladimire, kvuli par mr.kam v SPD, neni treba zatracovat celou stranu, ktera skoro jedina ma dobry program. (Krome par malych stranicek, ktere ale nemaji sanci se prosadit, nejsou zname.) Kdyz by prosadili jediny bod programu, tak by to byl obrovsky uspech.

 4. Dan79 napsal:

  mimo téma

  Pro čtenáře Aeronetu: Aktualizace 11. 03. 2019:

  V noci ze soboty na neděli došlo k havárii v datacentru a náš server se odporoučel. Probíhá obnova dat ze zálohy, server odešel do věčných lovišť úplně celý, nejen RAID karta, ale i základní deska a je potřeba přesunout data na úplně nový server. Pošlete prosím svým přátelům na emaily informace, že náš server postihl pouze technický výpadek, nejedná se o vypnutí serveru z politických důvodů. Pracujeme na tom, aby server byl znovu v provozu co nejdříve, děláme, co můžeme. Děkujeme za Vaši velkou trpělivost.

  viz, info v komentech zde https://www.youtube.com/watch?v=0zDVAaV6j4A

 5. Fanny napsal:

  Dobrý den,taky je podivné,že se již druhý den nemůžu připojit na Aeronet,možná to s tím souvisí,nevíte o tom někdo něco?Děkuji.

  • tereza napsal:

   Prý jim odešel server.

  • jirik napsal:

   https://vk.com/aeronetcz
   Aktualizace 14:30
   ==============

   V datacentru došlo k závažné havárii, která postihla i mnoho dalších serverů ve stejném kolokovaném railu jako je umístěný náš server. Odešly raidové řadiče a vyhořel zjevně celý power grid v railu. ETA opravy zatím není známa, budeme vás informovat.

   Části čtenářů se může jevit AEN jako funkční, ale jedná se pouze o statickou cache zálohu načítanou z CDN cache našeho firewallu. Živé funkce serveru jako diskusní komentáře a non-cached články se nenačítají a objevuje se chyba nedostupnosti serveru 502 Unable to connect.

 6. wigli napsal:

  Aeronet.cz stále nefunguje, hlásí to
  HTTP 502 — Unable to Connect to the Origin Server

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.