Švýcarsko se chystá prodávat čerstvý vzduch v lahvích

Switzerland to begin selling fresh air to the public

Švýcarská společnost začala plnit čerstvý vzduch do lahví, aby jej mohla za velké peníze prodávat obyvatelům žijícím ve znečištěných městech.

 

 

Jak uvádí společnost, vzduch nasbíraný v okolí Švýcarských Alp bude stlačen v aerosolové plechovce a vyvážen do míst, jako je Indie a Čína.

Rt.com hlásí:

Sedmilitrová plechovka vzduchu stojí 19.95 franků (21 dolarů) a obsahuje dostatek vzduchu pro více než 120 nadechnutí, což znamená, že vystačí na10 minut.

„Tento produkt je určen lidem, kteří musí každý den žít ve znečištěném prostředí, což může ohrožovat délku jejich života a způsobit jim vážné zdravotní potíže. Jedna plechovka švýcarského vzduchu není odpovědí na jejich problémy, ale je pěkné dýchat čistý čerstvý vzduch, i když je to jen na chvíli,“ sdělil generální ředitel společnosti Danny Wurr.

 

 

Lidé ve Švýcarsku se možná cítí „zmateně“ ohledně konceptu baleného vzduchu, „protože mohou dýchat čistý svěží vzduch pokaždé, když otevřou dveře,“ řekl Wurr.

Společnost také cílí na evropský cestovní trh. „Slyšel jsem, že v londýnském metru bylo toto léto kolem 35 stupňů, jsem si jist, že by cestující uvítali, kdyby se tam dole mohli nadechnout čerstvého vzduchu. Vím, jaké to je mít v prostředku hromadné dopravy nos uvězněn pod něčím podpažím,“ dodal Wurr.

Vysvětlil, že mnoho čínských turistů přijíždí ročně do Švýcarských Alp dýchat čerstvý vzduch, což je „samozřejmě jeden z hlavních důvodů, proč jezdí na dovolenou do Švýcarska.“

 

„Čína již kupuje vzduch od Kanady a Austrálie, avšak co si budeme povídat, švýcarský alpinský vzduch je stále ještě lepší.“

Není to poprvé, co se týče obchodu se švýcarským vzduchem. V únoru začala jiná společnost vyvážet nádoby čerstvého vzduchu za 167 dolarů do zemí, kde jej potřebují. Kouzelný čistý vzduch je čerpán přímo z „tajného místa“ ve Švýcarských Alpách, uvádí společnost.

 

Překlad: raja, Zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

6 Komentáře zapnuto "Švýcarsko se chystá prodávat čerstvý vzduch v lahvích"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
greys
Host
greys

Koukám,že ti Švýcaři už jsou taky postižený!!!….semej dement.!!mám dojem že Němci,Švýcaři,Rakušáci musí být ovlivnováni ……..bud jim něco sypou do žrádla,nebo do vody…jinak to není možný….mozky mají úplně vypláchnutý..!!totální devastace myšlení!!

Melichar
Host
Melichar

Pane Šediváku, vždyť vaše rasa se na té degeneraci lidstva taky podílela.

hh
Host

To jsou tři generace holokaustového náboženství.

julius
Host
julius

A ja se blbec smal kdyz jsem koukal na tu parodii o hvezdnych valkach -Spaceballs- kde dychal s plechovak cerstvi vzduch. Pravda zamyslel jsem se zda jednou neprijde nejaky idi–t na tenhle napad. A koukam uz je to tady. VIVAT bezmozkum Lepe prodavat certsvi vzduch nez zajistit dostatek zelene na teto planete. No hlavne ze budeme mit repku do nadrze. Ja uz jen cekam kdy prijdou s tim napadem – jako v tom filmu “ vymezeny cas“ .

Pavel
Host
Pavel
Julius – už přišli, jen se o tom ještě veřejně nemluví. Nejdříve musí zařídit materiální základ pro to, a to jsou implantáty. Ty se již zkoušejí na dobrovolnících, časem to bude asi povinné u všech tak jako očkování u dětí. Leda bychom ty co se pokoušejí nám tyto „vymoženosti“ nutit vzali potěhem po hlavě. Jako by nestačilo, že nás naši tvůrci již omezili v naší genové výbavě – ubrali nám z možných 1000 roků více než 900. Čili zkrátili náš pobyte zde na desetinu. Co by ještě ti Satanovi pohrobci chtěli? Bude záležet na nás jak to dopadne. Oni mohou… Číst vice »
hh
Host

Přesně tyhle flašky s kyslíkem už se vyrábí a prodávají dávno.

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!