Symbolika google připravená pro rok 2018 pro čtenáře tadesca rozluštěna. Velice úzce spojena s časopisem The ECONOMIST 2018. Díl 2/2 dodatek

…..co Vám bylo ukázáno v reklamě na AERO MEXIKO (pilot, který je v oblacích na „koloběžce“) a následně potom v reklamě UNICEF-OSN, povznesení lidstva chlapcem „odjinud“ (který povznesl tři děti na pódiu pomocí vizualizace) znamená, že se začínají prolamovat ledy. Dávají lidem najevo, že stará technika je minulostí. To stejné platí o AUDI, které vlastně nepotřebujete, byla hned na začátku předevčerejšího článku….

13:54

Verškerá utajená data postupně poskytuje 144000 světelných bytostí zde na Zemi pro lepší budoucnost lidstva…..

Po celém světě začínají vylézat skryté objevy a ukazuje se, že lidstvo bylo učeno (byl jim vymýván dokonale mozek)  VĚDOU která je naprosto zavádějící.

Pokud jste nečetli předchozí díly, nemá smysl číst dále, protože nepochopíte o co se jedná:

DÍL 1.

http://tadesco.cz/symbolika-google-pripravena-rok-2018-ctenare-tadesca-rozlustena-velice-uzce-spojena-casopisem-the-economist-2018-dil-1-2/

Díl 2.

http://tadesco.cz/symbolika-google-pripravena-rok-2018-ctenare-tadesca-rozlustena-velice-uzce-spojena-casopisem-the-economist-2018-dil-2-2/

Upozorňuji, že vše souvisí i s obálkou časopisu The Economist. Pro lepší pochopení je nutné následující objasnit.

A v této úzké souvislosti uvádím zařízení, o kterém zatím nikdo nechce mluvit a hlavně zádný vědec to neumí vysvětlit. Proto ticho po pěšině.

Přestože jsem článek o Grebenikovi dal před nějakou dobou na tadescu ve známost, povíme si dnes více.

Jedná se o „koloběžku“ (nebo si zařízení pojmenujte jak chcete) kterou vynalezl v Rusku vědec Grebenikov. Podívejte se sami na zařízení, jak vypadalo kdysi a jak vypadá dnes. V podstatě je to ale úplně jedno. Zařízení Grebenikova je ovládáno mozkem člověka, který na „koloběžce“ stojí a má ruce vodivě propojeny na určité zatím (utajené, nezveřejněné) zařízení.  Na co myslíte, tam letíte. Pevně se chytnete za „řídítka“ = přenost myšlenek, zvolíte si destinaci, rychlost, a výšku, na zařízení a letíte. Všechno se přenáší přes morfogenetická pole (pro lidi zatím neznámý interface) jehož prostřednictvím se dostanete kamkoliv. (na planetě Zemi)  Grebenikovo zařízení dosahovalo zhruba 3600 km/h. Dnešní zařízení, která jsou o trochu vylepšena, dosahují rychlosti v morfogenetických polích zhruba 4500 km/h. Vy vše z výšky vidíte, ale od 100km/h Vás nikdo nevidí. Neexistují pro Vás žádné překážky, jako stromy, domy, ptáci,  dopravní letadla, odpor vzduchu a turbulence. Letíte v jiné dimenzi. Vážení, tohle není sci-fi, ale tvrdá realita. Lidem se doposud tají.

Podívejte se, jak jednoduché bylo původní zařízení Grebenikova. Jeho koloběžka unesla zhruba 150 kg.

Při překročení rychlosti nad 100 km/h začnou kolem Vás létat světelkující blesky a najednou jste neviditelní. Letíte v jiné dimenzi, kterou také vnímáte.  Při překračování rychlosti od 80 do 100 km/h jste jakoby bržděni. Létají kolem Vás malé blesky. Brždění je  podobné pocitu, když letíte dopravním letadlem které sestupuje na přistávací dráhu a vysune vztlakové klapky (FLAPS) na 45°. Pocítíte náhle brzdící efekt v sedadle. Na „koloběžce“ máte podobný pocit a najednou veškerý odpor přestane a jste v multidimenzionálním prostoru. Jste naprosto svobodni. Blesky pak přestanou kolem koloběžky létat. Jsou ve vzdálenosti asi 1-2 metrů.

Zde máte obrázek, pro ty, kteří nevědí, co jsou flaps.

 

Podobné blesky jako v předchozím díle reklamy AERO MEXIKO, když chlapec vykopnul míč do výšky. Názorně vám ukázali něco, co si lidé neumějí vysvětlit co blesky znamenají. Překračování kritické rychlosti na přechod do multidimenzionálního prostoru.

Po překonání rychlosti 100-120km/h se nacházíte v multidimenzionálním prostoru a zde necítíte zrychlení, zpomalení, vítr, teplo či zimu.  Osoba na „koloběžce“ se nachází jakoby v ochranném obalu, jak je níže znázorněno. Nemůže se Vám nic stát.

A nyní video, které ukazuje takovou „koloběžku“ v akci. Bylo by dobré si povšimnout hadice, která vede od helmy směrem k „řídítkům“. Je to propojení mozku se zařízením, které s Vámi letí, z důvodu lepšího přenosu dat z Vašeho mozku na ovládací systém…..

 

Zařízení, které zvládne obletět celý svět  a uletět třeba 9000 km za dvě hodiny, by v budoucnu mohli vlastnit lidé a nepotřebovali by žádná letadla, žádná auta a jiné předpotopní stroje. Byly by svobodní a ušetřili čas. Dnešní koloběžky unesou hmotnost 500 kilogramů.

A na závěr dnešního článku Vám mohu Vážení čtenáři prozradit, že v oblastí Alp se nacházejí někteří „skalní lidé“, dobří přátelé, kteří zařízení dle návodu, který jsem jim poskytl, postavili a mají skutečnou svobodu. Mohou se podívat kam je libo. Jako ptáci, kteří neznají hranice. Pro ně také neexistují hranice. Disklaimer modus (modus neviditelnosti) od určité rychlosti ( cca 80-100 km/h)  je u tohoto zařízení automaticky dosažen a zaručen. Nepotřebují letecký průkaz, žádný výcvik a hlavně žádné dlouhé školení, nemohou havarovat, pokud by si to sami nepřáli a jsou volní jako ptáci. Je nutné dávat pozor na myšlenky!!!!!

Několikrát jsem s koloběžkou cestoval, mohl se podívat kamkoliv a je to nádherný požitek. Skutečně super.

Zde se podobné zařízení použilo na odhmotnění letadla. JE TO ALE NAPROSTO JINÁ TECHNOLOGIE, I KDYŽ VELMI PODOBNÁ!  Maximální vzletová hmotnost letadla Boeing 777 je zhruba  350.000 kg čili 350 tun a mohou ho odhmotnit třeba na 70tun i méně. V tom případě si mohou dovolit udělat manévry, jaké uvidíte níže na obrazovce. Je to tak zvaný raketový start, který ale v běžném dopravním provozu určitě nebudou používat.  Letadlo doslova „visí“ na turbínách a má neuvěřitelné manévrovací schopnosti. Od vteřiny 0:20 vidíte tak zvaný rocket start, neboli raketový start, který za normálních okolností není možný. Pouze za použití odhmotnění letadla pomocí voštin. Pamatujte, gravitace neexistuje a tímto to dokázali. A úhel náklonu letadla na skoro 90° je za normálních okolností u letadel NEMOŽNÁ. Je to ukázáno v minutě 01:42.

Stunning! Boeing’s 737 MAX on Flying Display – YouTube

Při odlehčení letadla na 10-20tun, není problém odstartovat na 100 – 200 metrechch. Letadlo visí na turbínách, jak jsem už psal…..

 

Lidé mají vymyté mozky fyzikou, existují zde úplně jiné zákony a technologie (přírodní), akorát se lidem tají…..

Další pokračování bude u obálky časopisu The economist…..

napsal tm

Mohlo by se vám líbit...

22
Komentujte

avatar
7 Comment threads
15 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
14 Comment authors
DanPavelVSJanaMaroš Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
ANDY
Host
ANDY

Sorry ale to video čo si pridal je dobrá hlúposť. Stačí si to pozrieť celé a dokonca sú tam zábery na vnútornosti toho turbínového stroja. Tadesco si občas prečítam ale presne takéto veci sú tie veci ktoré zrovna nezvyšujú vierohodnosť webu ale skôr z toho robia dezinformačný web. Možno by bolo dobré si overiť zdroje predtým než to sem niekto pleskne. peace

Soto
Host
Soto

Tohle je zpráva století. Lépe by se četlo už jen to, že si to všichni můžeme jít zítra koupit do lidlu za krásných 1500,- v akci. Všichni musí mít problém něčemu takovému uvěřit, to si umím představit ,ale víte co, já mám problém uvěřit i tomuhle: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zacpy-skonci-v-roce-2025-cestovani-ovladne-letajici-taxi-36795?dop-ab-variant&seq-no=2&source=hp Jenže píší to na seznamu a tak to musí být pravda. Jenže soudobá technologie a ani fyzika nedokáže 1900kg zvednout kolmo s vrtulkama od domácího větráku a letět s tím vším 300 km-h a tahat si vlastní baterky notabene dost malé, dle fota, když se tam k nim má vejít také ještě 5… Číst vice »

win
Host
win

kdo ma ten navod na sestrojeni? 🙂

Pavel
Host
Pavel

Tady ten to sestrojil:https://youtu.be/qAAkjK_gv4A

VS
Host
VS

TM Píšeš, že jsi to zařízení použil, proč nedáš video nebo fotky kde na tom jsi vidět, je myslím doba to zveřejňovat pokud to není fake

Jana
Host
Jana

Ne, že ho TM použil, ale poskytl „skalním lidem“ návod na sestrojení.

VS
Host
VS

Jano umíte číst? : „Několikrát jsem s koloběžkou cestoval, mohl se podívat kamkoliv a je to nádherný požitek. Skutečně super.“

tauri
Host
tauri

Dokáže si někdo představit, co by se dělo, až tohle dostane do ruky kdekdo?
Dokud se lidi nenaučí zodpovědnosti, jak můžou dostat takovou věc?
To je jako dát opici Ak-47..
Ona evoluce není špatná, ale taky musí jít přirozeně…Podívejte se na silnice, jak lidi jezdí…

jirik
Host
jirik

A teď si ještě představ, že bys na tom udělátku cestovala do zahraničí, takže bys musela mít do některých států stejně vízum a pas……otázkou je jestli by se muselo zastavovat na každém hraničním přechodu nebo jenom na hraničním přechodu cílové země…….

df
Host
df

Mít to zařízení, tak se absolutně nestarám o papíry té země kam bych letěl a přez které poletím. Hlavně se chovat nenápadně jakože tam zrovna těď patřím a hlavně nedělat bordel a neupozorňovat na sebe. Není žalobce, není soudce. Samože na parkovišti neparkovat 🙂

Dan
Host
Dan

Tady ten chlapík to zdá se sestrojil: https://www.youtube.com/watch?v=Hage3Gg09ys 🙂

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!