Symbolika google připravená pro rok 2018 pro čtenáře tadesca rozluštěna. Velice úzce spojena s časopisem The ECONOMIST 2018. Díl 1/2

Díl 1/2

…..než budeme pokračovat v analýze a dekódování časopisu The Economist, je nutné vysvětlit i následující dekódování, které má velmi úzkou vazbu na děje budoucí  a na obálku tohoto časopisu. Bez tohoto vysvětlení by vám objasňování obálky nebylo vůbec pochopitelné. Pochopili by to jenom zasvěcení…..

Symboliku jsem viděl také živě, né zcela náhodoou, když jsem jedno ráno zasedl k počítači, uvařil si kávičku a…..

Ejhle vyskočil velmi zajímavý vzkaz, nejen pro mně ale pro celé lidstvo. Není to jenom jeden jedinný vzkaz, bylo jich více a musíme je tedy skloubit dohromady a vysvětlit. Kdo je ale viděl a hlavně, kdo je všechny správně pochopil….

Následující události pro tento rok nám museli dát vědět a zakódovali vše do REKLAM, na které se většina lidí dívá. Potom nemůžete tvrdit, že jste to neviděli. Jóó, že jste nepochopili, řeknou: TO JE ALE VÁŠ PROBLÉM…..

Dejme se tedy do práce, budeme dekódovat 5 filmů (reklam), kde bylo vše řečeno….

Animace a film reklama 1

Můžeme hned zezačátku tvrdit, že se jedná o velice zajímavou symboliku a vzkaz lidem. Pravděpodobně lidé, kteří dostali za úkol udělat následující symboliku to nedělali s láskou a úsměvem. Věděli, že se jedná o jejich krk v dalších budoucích dějích. Končí doba temna a začíná právě to, na co celé lidstvo staletí a tisíciletí čekalo. Pamatujte ale, že vše záleží na nás na každém jednotlivci. Nesmíme jít proti sobě, mohlo by vše skončit katastrofou a vězte, že s tím právě počítají…..

Je nutné opět připomenout větu, kterou pořád opakuji:

KE KONCI ČASŮ LIDSTVA MUSEJÍ LIDEM ŘÍCI PRAVDU

Je úplně jedno, jestli je řečena otevřenou řečí, nebo symbolicky. Byla lidem ukázána. Je pouze a jenom Vaším problémem, když symbolice nerozumíte. Obraz řekne víc než tisíce slov. A ptáte se proč nerozumíte obrazům? No protože jste se naučili číst zavádějící písmena….

Podívejme se na celou scenérii najednou…..

 

 

 

 

 

 

Probereme si všechno postupně. Celý sériál obrázků se skládá z několika jevů, které je nutné postupně i s možnými důsledky rozebrat…..

První obrázek si rozebereme podrobněji

Jedná se o symboliku opět ve dvojité dualitě. Dvě písmena G a dvě písmena O dle G O O G L E a také o dvě sluníčka. To druhé by mělo dělat tečku za veškerými destruktivními ději na planetě Zemi. Je to opět upozornění na dvojitou dualitu a mohu prozradit dopředu že jedno upozornění ještě přijde. Jak vidíte, máte opět všechno na černém podkladě. Vědí, že jejich čas vypršel. Přichází změna.

Obrázek  1.

Obrázek 1. nám ukazuje člověka, jehož hlava je jedno O a drží v levé ruce „měřící kleště“.  Drží je ve správné ruce. Jak víme levou ruku ovládá pravá mozková hemisféra, a proto je to správně uchopeno do ruky. (Malé děti berou vždy tužky do levé ruky a snaží se s nimi psát, než jim domestikovaní rodiče začnou „ničit “ jejich správný život a přeorientovávat je na ruku pravou a vše s tím souvisejícím). Je to úplně stejné jako se správnou orientací (muž verzus žena)

Muž na obrázku pozoruje slunce a zároveň měří. Je zde naznačeno správné vnímání dějů a správné pochopení dějů. Pravá mozková hemisféra a levá ruka, levé oko, které se dívá do světla….

 

Obrázek 2.

Samotné slunce na obloze má 18 špiček, čímž je naznačeno ve dvojité dualitě rok 2018 a následující děje v tomto roce. A právě nesmíme zapomenout na dvojitou dualitu, která tvoří 18 špiček paprsků sluníčka, čímž je také naznačeno 3×6, číslo ĎÁBLA ale také hmoty. Opět potvrzeno, že nadešel jejich čas, a končí…..

 

Obrázek 3.

Sluníčko spadlo do váhy. Váha má dvě ramena, dvě misky a dva podstavce na kterých stojí. Nacházejí se v každém momentu i dvě sluníčka v obraze. Je to potvrzení prvního obrázku a jak se má celý děj vnímat. Je na dvojitou dualitu kladen značný důraz. Slunce zapadlé do misky, prvně se tetelí a pak se diví, vyvalí oči,  že nemá takovou váhu (sílu) aby vyzvedlo svůj protějšek (závaží) které symbolizuje 144.000 světelných bytostí, které mají na planetě Zemi veliký úkol. (Byly povoleny padlými anděli) a jsou mezi námi….

Váha a slunce poukazuje na nelogičnost dějů.

Obrázek 4.

 

Sluníčko, které mělo 18 „paprsků“ (mimo jiné také symbol pro rok 2018) vyskočí  z misky, ze své původní pozice a na chvíli zůstává miska bez závaží. (svět zůstává bez celosvětového hegemonického vedení) momentálně v Německu, Česku je také bezvládí no a mimochodem se EU rozpadá vládcům pod rukama…..

Obrázek 5.

Na misku po seskočení sluníčka velkého dopadá slunce malé. Pamatujte, že mnoho lidí vidělo dvě slunce na obloze. Byly i vyfotografovány. Zátěž 144.000 světelných bytostí zatím zůstáva dole. Dávají tím najevo, že nikoliv logika, ale právě intuice a vše nelogické je to pravé….

Obrázek 5-5.

Po dopadu malého sluníčka, které vyzvedne misku se 144.000 světelnými bytostmi na výsluní je symbolická zpráva pro lidstvo, že nastávají konstruktivní časy a zlaté časy lidstva. Malé sluníčko které po dopadu tvoří s velkým, které vyskočilo z misky symbol osmičky 8 a tedy symbol nekonečna, symbol přístupu k datům ke kterým lidstvo doposud nemělo možnost přístupu….

Po kratičkém „tetelení sluníčka“ a pousmání se objeví obrovské světlo, jakoby světelný výbuch a ROZSVÍCENÍ pro každý lidský mozek…..

Obrázek 7.

 

Sluníčko „explodovalo“ jinak řečeno došlo k osvícení lidí a teprve nyní budou mít ty správné znalosti. Přejdou z temna do světla….

Ale pozor, na cestě nás čeká ještě mnoho překážek.

Zítra bude následovat Díl 2. před dalším rozšifrováním časopisu The Economist. Následující část bude velmi zajímavá…..

Napsal tm

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

21
Komentujte

avatar
12 Comment threads
9 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
16 Comment authors
PupikSonictomáš marnýJarkatomáš marný Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
stenly919
Host
stenly919

Ahoj Tomáši, moc díky za dešifrování symboliky, a už se moc těším na další články ze symboliky od tebe i od ostatních. A taky přeji ať se ti daří a taky aby jsi měl dostatek času pro další psaní.

marcela
Host
marcela

Tak to je krásné, ….. děkuji.

marcela
Host
marcela

A jedna krása beze slov…..

https://www.youtube.com/watch?v=bZ_BoOlAXyk

kalia
Host
kalia

Já se na reklamy nedívám a toto šlo mimo mě.. Když jsem to teď poprvé viděla, tak 144 mi bylo jasné, že je 144 000 světelných bytostí. Ale ve zbytku jsem byla mimo (mýlila jsem se) a tento výklad je pravdivý – skvělé! Sama bych to nerozluštila, protože rozum převládl nad vším ostatním a dle mého rozumového výkladu mi pak na konci nesedělo, proč se to malé sluníčko tetelí – a pravda byla úplně jiná než bych to rozumem vyložila. Děkuji

Yintrovert
Host
Yintrovert

Radost číst takové reporty 🙂 Ta animace se prosím na google objevila letos v lednu? Když jsem viděl to závaží s číslovkou 144 tak jsem na chvíli nevěřil svým očím co to na tom googlu(!) vidím 🙂 A v hlavě se mi hned začali rojit alternativy/analogie s „dvojčetem“ našeho Slunce (hnědým trpaslíkem) co k nám právě směřuje/přibližuje se,analogie se solárním pulsem/zábleskem,galaktické supervlny,eplozí aldebaranu☺

JaFi
Host
JaFi
Yintrovert
Host
Yintrovert

Děkuji JaFi 🙂

Míla
Host
Míla

Nechci být prorokem špatných zpráv, ale neměli bychom se raději přestat těšit na něco imaginárního, zatímco je do Evropy nasunováno čím dál více černé náplavy? Už pro ně chystají nárok na asyl z důvodu klimatu. To již nepůjde odmítnout nikoho. Jak dlouho to budeme moci vydržet, než zkolabujeme jako Evropané ? Vystupme z EU !!!!

Nemo
Host
Nemo

Dle mého skromného soudu:

1. Není to o Slunci.
2. Písmeno O v Google není Slunce ale Měsíc !
3. Google je součástí ovládacího systemu, tedy Měsíce
4. Ukazují nám, co se stane, pokud se s Měsícem-Googlem -Systeme nevypořádáme
5. Převáží téma 144.000
6. 144 000 bytostí není bytostí světelných ale těch, kteří prošli stadiem tzv. mystické svatby, tj. spatřili Boha tváří v tvář.
7. Proč se dosáhnout 144 000 při 7 mld nádob nedaří ? Zodpovězte si sami…

rok 2018
Host
rok 2018

Slunicko ma 18 paprsku = 1+8=9 => prava strana na misce vahy
Cislo 144 na leve misce vahy = 1+4+4 =9

tomáš marný
Host

Milý nemo,
vím o čem píši, a proč je to slunce a né měsíc, i když na první pohled tak vypadá. Vím, co tím bylo myšleno a nemohu ale všechno dopodrobna popisovat.
Když někdo vytáhne před Vámi tužku na psaní, která vypadá jako tužka, ale tužkou není, protože oddělá přední psací část a najednou zjistíte, že je to hlaveň s jednou kulkou na jedno použití. Sice podobné to tužce bylo, ale dotyčný, na koho byla tužka připravena, by to po odstřelu netvrdil…..
tm

Sonic
Host
Sonic

Ja tam čítam,že naše Slnko na základe vedeckých meraní vyhasína,čomu nasvedčujú tmavšie miesta oproti tomu druhému menšiemu slniečku na obrzku a po odoznení zmien v jeho obvyklej rotácii a snáď aj nejakých posunoch v medzihviezdnom priestore sa začne menit jeho charakter ,teda velkosť,jasnosť sa asi zvýši a hlavne začne naberať na váhe až do viac ako 144násobku jeho terajšej hmotnosti. Zároveň sa začne s pribúdajúcou hmotnosťou zmenšovať a jeho jas zväčšovať až do takej miery že pre život na zemi to bude pravdepodobne znamenať koniec…prosťe nás ugriluje. Časovo to ešte asi chvýlku potrvá. Teda ak sa nenájde nejaká šikovnejšia civiliácia… Číst vice »

Milan
Host
Milan

Souhlasím… To první a větší sluníčko má při dopadu na váhu zavřené oči a je skutečně tmavé, asi pohasínající… Usíná a ani jeho pokus a další snaha o zvýšení výkonu (otevření očí + poskočení) je marná. Odchází ze scény… Hmmm.

rere
Host
rere

Hezký den,
tohle je též zajímavé, volby druhé kolo, první tři písmena pro Drahoš , dvě písmena za židlí Zeman, podsouvání že první kandidát je silnější, židle, proč židle abychom nešli volit a seděli doma na židli? to je první co mě napadlo, nízká účast by nahrála Drahošovi

https://www.google.com/doodles/czechia-elections-2018-round-2

zoro
Host
zoro

Dobrý den, je to o měsíci. Intuice hovoří jasně. Měsíc je navíc číslo 18 v Tarotu. Jde o velkolepou věc konečného odstranění měsíce jako parazita z naší oběžné dráhy. Jakmile zeslabí a poté i zmizí jeho vliv … proto člověk měří jeho velikost a tím působení. Informace k danému tématu se nyní vlily do celé řady lidí a nyní již spolupracujeme na vědomém vygenerování patřičné síly. Až se to po mnoha tisících letech stane, všem se tady rozbřeskne. Počítejme však se zpětným vyrovnáním zemské osy do původního „znění“ a přelitím oceánů – elity to ví, a proto tolik stěhování po… Číst vice »

Jarka
Host
Jarka

Zajímavé.

Sonic
Host
Sonic

Na našej obežnej dráhe,teda 3-tej od Slnka nie sme žial jediná planéta,ktorá obieha po tej istej obežnici a rovnakou rýchlosťou. Mesiac je tu aj pre to aby pôsobil ako vyvažovacie závažie tohoto javu,kedže od počiatku nebolo rozmiestnenie planét také ako dnes. Pravdepodobne pred veľmi dávnou dobou prišlo k narušeniu rovnováhy a stbility v obehu jednotlivých planét našej slnečnej sústavy a preto sa niekto veľmi múdry a schopný rozhodol nainštalovať v blízkosti Zeme umelú obežnicu „Mesiac“ aj ked vyzerá ako prirodzená. Ak by sa niekto pokúsil odstrániť ho z obežnej dráhy Zeme,vážne by tým narušil rovnováhu a stabilitu Zeme a tým… Číst vice »

Pupik
Host
Pupik

To cislo je 1.44. To tu desetinnou carku vidim jen ja?