Tajemství zaváté sněhem…

Jsem přesvědčen, že ani jedna závažná, zásadní, lidská zkušenost i událost se nikdy trvale nevytratí v zapomnění, ale naopak přetrvává, nesmazatelně vepsána v našem kolektivním informačním poli, v našem kolektivním vědomí, ve vědomí každého z nás. Tím, co nás od této události odděluje, není pak čas, jak se, ve své mylné iluzi jeho vnímání, domníváme, nýbrž pouze vzdálenost na spirále jediného, věčného okamžiku.

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

3 Komentáře zapnuto "Tajemství zaváté sněhem…"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Maroš
Host
Maroš

CIVILIZÁCIA „ZAVIATA“ PLASTAMI!
Budúce generácie života vykapú na poruchy reprodukcie – oceány a svet je tak zas…. plastmi, že estrogénne ftaláty, a-bifenoly – sú prakticky všade – všade je mikroskopický prach z degradijúcich plastov – v planktóne, v pôde, v celom potravnom reťazci. Prečo? – Lebo pohodlnosť a lebo obal predáva! Si pozrite relatívne nový – 2018, otrasný!!! dokument!
Oceány plastů dokument
https://www.youtube.com/watch?v=i8PhdC8hFVo

Pavel
Host
Pavel

Maroš – já si myslím, že jsem humanista a že nechci novou velkou válku, která by téměř jistě zničila naši civilizaci (možná, že lidský rod totálně ne, ale silně by jej redukovala). Ale když se občas podívám na nějaký článek právě o tom jak jsou oceány a moře doslova zasviněny plasty a odpady všeho druhu tak si myslím: a nebude lépe pro život na planetě Zemi, když naše civilizace skončí?
VÁŽNĚ NEVÍM – a ví to vůbec někdo?

Pomeranč
Host
Pomeranč

Pavel – prvotně: tato planeta byla stvořena pro nás(což ale neznamená, že ji máme právo ničit). Další světová válka nastat nesmí. Byl by to pravděpodobně konec celého lidského pokolení, jelikož bychom selhali v již šesté zkoušce. Ale nějakým způsobem to udělat pořádek a revoluci potřebujeme, jen ne takhle.

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!