Tajná hlava světových financí, kardinál Pell, vyhozen. Příslušné hlavy států a posluhovači tohoto systému – máte padáka. Přicházejí velké změny

Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 17.12.2018

Minulý týden byl kardinál George Pell odsouzen australským soudem za sexuální zneužívání děti, a následně byl propuštěn papežem Františkem, protože byl údajně už „starší.“ (Zpráva ZDE)

To je obrovská zpráva v tajném světě financí, protože Pell byl osobou pověřenou finančními záležitostmi ve Vatikánu, a tudíž byl tajným správcem peněz většiny světových vládních vůdců, které má Vatikán na výplatní pásce, říkají zdroje z lóže P2 a CIA. Důvodem je to, že když většina vládců světa získá moc, navštíví je úředník z Vatikánské banky, který jim předá bankovní knihu s astronomickým číslem (pro velké země miliarda dolarů a více, méně pro menší země). Pak jim je řečeno: „Vítejte ve světě bohatých“ a jemně jim je připomenuto, že pokud odmítnou přijmout peníze, budou „odstraněni.“ (Pozn.př.: Dostávají nabídku se slovy: „Peníze nebo olovo.“)

 

 

 

Jedná se o výběr mezi stříbrem nebo olovem, které dovolilo vatikánské zednářské lóži P2, řízené potomky Césara, tajně řídit většinu světových vlád. Dvěstě vůdců, kteří minulý týden potvrdili podvodnou dohodu o „uhlíku způsobujícím globální oteplování“, jsou všichni otroci tohoto systému, souhlasně potvrdily zdroje lóže P2 a CIA. (Zpráva ZDE)

Odstranění hlavy tohoto tajného kontrolního systému bude mít tedy obrovský dopad na světové finance a politiku v závislosti na tom, kdo je vybrán, aby ho nahradil, a také v závislosti na tom, zda bude tento tajný systém moci pokračovat.

Na této frontě máme další obrovskou zprávu (stále ještě není zcela potvrzena, protože pochází pouze z jednoho zdroje královské rodiny) spočívající v tom, že v příštím roce převezme vládu nový vůdce Výboru 300, tajné vlády 13 rodin-pokrevních linií. To znamená, že Královna Alžběta předá otěže Výboru mladší osobě (nápověda: není to Charles ani William).

S tímto upozorněním (tj. jediným zdrojem), jsou zde některé výňatky z prohlášení brzy jmenované nové hlavy Výboru: „13 vládnoucích pokrevních linií a já, máme dost toho světa a nohsledů pověřených jeho správou. Všechny hlavy států a všechny příslušné vlády mají vyhazov. Ordo ab Chao.“

 

 

 

Zdroj také řekl: „Sir Alexander Younger v MI6 je již informován o tomto vývoji, stejně tak královna v Londýně a císař v Tokiu.

 

V tomto prohlášení dále stojí, že „Habsburská dynastie a její odnože – většina kriminální psychopati – ponesou zodpovědnost ve stovkách let trvající genocidy při snižování počtu obyvatel. Genocida je těžký zločin proti samotné lidskosti i všem ostatním živým ekosystémům.“

Habsburkové mimochodem tvrdí, že jsou potomky císařů, a jsou tak součástí rodinné dynastie, která se podílí na ovládání zednářské lóže P2, Vatikánu a mnoho takzvaných světových vůdců, sdělily zdroje P2.

V tomto prohlášení se dále dočteme že: „Třináct vládnoucích pokrevních linií musí přejít na větší vojenskou diplomacii, aby vyčistilo tu hnilobu – násilník jako násilník, velký nebo malý, takže můžeme všichni žít v klidu a míru a vzít si zpět minulost, přítomnost , a to důležitější – budoucnost, která patří nám všem.“

Zdroj také řekl, že to byl právě Výbor 300, který podpořil nový kvantový finanční systém (QFS), který má nahradit současný systém. O tomto nám už dlouho říkají zdroje Pentagonu.

 

 

 

Zde je popis nového systému, jak ho stručně popsal jeden zdroj:
„Kvantový systém – rekurzivně založen na centrálním bankovnictví a nahrazující současnou nerovnováhu, ruční nastavování a skryté zásahy státu. Budou vyžadovány kvantové výpočty k analýze stavu a výsledku každé domácí ekonomiky odděleně. Pak zmírnit nabídku a poptávku měny, která bude elektronická.“

Zdroj také říká, že tento systém by mohl pomoci financovat a naplánovat masivní kampaň k zastavení ničení životního prostředí a ukončení chudoby. Dokud však reálně nevidíme, že takový systém bude veřejně ohlášen a dokud neuvidíme obrovskou kampaň na záchranu Země, musíme udržet tlak na globální elitu.

V této souvislosti je zajímavé poznamenat, že svobodní zednáři z lóže P2 uctívající Černé slunce, usilují o to, aby zůstali u moci tím, že vyinkasují dluhopis v hodnotě 500 dodekaliónů dolarů (pozn.př.: To je 500 a 39 nul !!!)

 

 

Chtějí peníze, aby financovali únik z této planety, kterou ničí. Namísto toho však budou podle zdrojů Pentagonu čelit dlouhodobě odkládané spravedlnosti.

Ti, kteří si stále myslí, že se o tom všem jen mluví a akce žádná, nevěnují pozornost událostem, které se již odehrávají v reálném světě. Pohřeb George Bush Sr. například poskytl někomu příležitost, aby dal výše postaveným členům frakce Bush / Clinton právní upomínku, jak je vidět na videích ZDE a ZDE.

Zdroje CIA říkají, že tato právní upomínky souvisejí s 11. zářím 2001 a dalšími zločiny této frakce Kabaly. Dále, prokurátor pro jižní okres New York se dohodl na svolání velké poroty, aby se podíval na zločinecké zničení budov Světového obchodního centra dne 11. září 2001. ODKAZ

Viděli jsme také minulý týden svědectví Výboru pro dohled a vládní reformu amerického Kongresu, který jasně ukázal, že Clintonova nadace byla obrovským zločineckým podnikem, který vyměnil vládní náklonnost za úplatky. Vědomá část veřejnosti o tom již dlouho ví, a když se to navíc stane oficiálním záznamem Kongresu, můžete si být jisti, že právní kroky nejsou daleko.

 

 

Pentagonské zdroje také nyní říkají, že „zatčení finanční ředitelky Huawei, Meng Wanzhou, je varovným znamením, že vedoucí pracovníci západních korporací jako Goldman Sachs a Deutsche Bank, kteří páchají podvody či zločiny, mohou také čelit červeným upozorněním od Interpolu a vězením.“

Vůdci chazarské mafie, kteří se stále drží u moci, zůstávají pod intenzivním útokem. Obviněná vláda Rothschildův otrok, prezident Emmanuel Macron, se minulý víkend uchýlil k uzavření části metra v Paříži a „vyrobil“ déšť proti demonstrantům. Vůdci protestů však slíbili, že se vrátí v lednu po vánoční přestávce. Zdroje Pentagonu dodávají, že „dny Macrona jsou sečteny, protože francouzští generálové ho obvinili z velezrady po podepsání Paktu OSN o migraci.“

Také nyní vidíme zprávy, že Fethullah Gülen, pravděpodobný šéf Sabbateanské mafie, má být vydán do Turecka. Předvedení Gülena k soudu by odhalilo nejrůznější špinavá tajemství, včetně pravděpodobného svědectví o sionistickém spiknutí k zahájení třetí světové války.

Zločinecký režim v Saúdské Arábii je také pod těžkým útokem. Senát USA schválil rezoluci shledávající saúdského vůdce Mohammeda bin Salmana vinného z vraždy novináře Jamala Khashoggiho. Poté bylo financování válek Saúdské Arábie proti Jemenu skončeno. A konečně, USA a Írán prostřednictvím zástupců, donutili Saúdskou Arábii přijmout příměří v Jemenu a tak předat de facto kontrolu této země íránským zástupcům.

Také Rusko přinutilo podvodný režim v Izraeli, aby zastavil útoky na Sýrii tím, že pohrozilo odplatou.

To znamená, že podvodný stát Saudo-Izrael je nakonec nucen zastavit jeho neustálé válečné štvaní.

Číňané začali jednání s Pákistánem a Afghánistánem o ukončení věčné války v tomto regionu, protože USA ztratily veškerou důvěryhodnost.

 

 

Další vážnou záležitostí pro chazarskou mafii je to, že jejich zvyk dálkově řídit a pak nechat havarovat letadla, jim bude předhozeno. Zdroj CIA v Indonésii prohlásil, že nedávná havárie Lion Air „se změní na něco velkého.“ Majitel společnosti Lion Air, pan Rusdi Kirana, ví, co se opravdu stalo. On je velmi opatrný ve svých vyjádřeních. Společnost Boeing jistě ví, že let JT610 byl vzdáleně unesen. Uveřejnění pravdy pošle letecký průmysl do kolen. Sionistická kabala nemůže dovolit, aby pravda vyšla ven. Dobrou zprávou je, že pravda bude uveřejněna a sionisté a jejich agenti budou uloveni.“

Minulý týden Irsko zaznamenalo, co bychom mohli nazvat prvním výstřelem ozbrojeného povstání proti bankám. Dav zaútočil na ozbrojené bankovní strážce, kteří vyhodili rodinu z jejich domu, ve kterém žili po tři generace. Osm vozidel bylo zapáleno a bankovní stráže byly napadeny basebalovými pálkami, bylo jim řečeno, ať se nevrací.

přeložila tereza | zdroj: benjaminfulford.net

 

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

33 komentářů

 1. Maroš napsal:

  No prosím – ad „nepodmienený príjem každému“ – balík slamy pre každého somára bez ohľadu na to, či ťahá, alebo neťahá! Keď môžeme chovať domácich miláčikov – prečo nie aj imigrantov – nech je naše zadĺženie rýchlejšie!
  https://ac24.cz/-/svetovy-dluh-dosahl-rekordni-historicke-vyse-na-osobu-dluzi-kazdy-temer-2-miliony-korun?redirect=%2Fuvod%3Fp_p_id%3Dcom_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26_com_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm_delta%3D12%26p_r_p_resetCur%3Dfalse%26_com_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm_cur%3D2

  Lebo kto to stále nechápe – nepodmienený príjem je práve ten scenár dlhu, ktorý je alternatívou v prípade odmietnutia migrácie! Socani – lokaji Svetovej banky!

  • CZK napsal:

   Taky jsem četl jiný názor. Váš úhel pohledu vychází z toho, že na světě je nedostatek potřebných věcí. Ale všeho je dostatek, a nedostatek je vytvářen uměle kvůli manipulaci.
   A zadruhé – jestli má jít vývoj lidstva kupředu, tak potom opravdu nemůžou být všichni lidé potřební v zaměstnání. Prostě některé nové technologie ani neumožní lidem zapojit se do výrobního procesu. Já vycházím z toho, že každý se narodí tam, kde to je pro něj přínosné pro jeho vzestup/vývoj.

  • Lekno napsal:

   presne, suhlas !

   • Maroš napsal:

    Dobre. Ale váš pohľad vychádza z NEfašistickej spoločnosťti, t. j. takej, ktorej prioritou je všestranný osobnostný rozvoj človeka – lenže my žijeme v paradigme tej fašistickej – materiálnej spoločnosti! Teraz inak…

    Otázka – lekár vzdeláva pacienta – alebo pacient vzdeláva lekára?! Pretože ak má dôjsť k zmenám v západnej – korporátnej, materiálnej spoločnosti k zmenám , potom 1/ „pacient“ musí mať schopnosti – vedomosti – vyliečiť sa sám – inak to neprežije, 2/ a pokiaľ je pacient už duchovne preladený na to, aby pomáhal ostatným – začne vzdelávať LEKÁRA – aby sa tento efekt pomoci generalizoval – násobil. V prospech iným = altruizmus.
    Ergo – žijeme vo fáze, kedy pacient „vzdeláva“ lekára – mení jeho paradigmu! Je to princíp ZDIEĽANIA vedomostí delfínmi!
    Delfíni tiež vytvárajú spoločnosť – áno – alebo nie?! Potrebujú delfíni „nepodmienený príjem“?! URČITE NIE! Ale nie preto, že delfíni nemajú nepoznajú peniaze – ako ekvivalent energie – oni poznajú len LIMITOVANÝ ekvivalent energie – TUK! A tak akurát – aby im umožnil prežiť, ale aby ich nebrzdil v pohybe. Pretože existencia delfínov je DYNAMICKÁ výslednica = emergencia – vzťahov, ktoré sú v neustálom pohybe – ich život je činnosť!

    A znova ina…
    Predstavte si delfína v malom bazéne, ktorému každý deň niekto NEPODMIENENE vysype vedro sleďov…

    Nepodmieneným príjmom VY! – nebudujete altruizmus, ani podnety k vývoju jednotlivca – prospešného celku – vy budujete jeho POHODLNOSŤ A ZÁVISLOSŤ – na takomto systéme!
    Vy chcete – aby sa z ľudí stali LEMRI! Aby ste VY – Lemri – mali od ľudí pokoj!

    Ešte raz – nepodmienený príjem pre mňa znamená, že nepodmieňuje ani rozvoj človeka! A s týmto choďte do boha – myslím toho vášho Yahveho!

    • stýv napsal:

     takže podle tebe je správné ..když jedinci vlastní celou planetu a mají ..nepodmienený príjem …???

 2. Alice napsal:

  Bude to Harry? Namiesto královny?

  • jirik napsal:

   Taky mě napadl Harry Potter……

  • Alice napsal:

   Myslela som prince Harryho brata prince Williama.

   • jirik napsal:

    To já taky, ale zároveň mě napadlo i toto *přirovnání* k herry potterovi…..ale to bude nejspíše náhoda….

   • tereza napsal:

    Pan jirik si dělal předpokládám srandu. 🙂 Já si nemyslím, že to bude Harry. Současný Harry není pravděpodobně ten pravý Harry, tedy biologický syn princezny Diany (kterou nechali satanisti brutálním způsobem zavraždit).

    • jirik napsal:

     *Pan jirik si dělal předpokládám srandu. ?* O tomto si popovídáme někdy jindy…….
     https://www.youtube.com/watch?v=1HIMH2tJSgA
     O možné výměně Harryho za jiného jsem už kdysi četl……

    • Alice napsal:

     Ano myslím ze tu na tadescu bol aj článek ze pravého prince Harryho zabili a je to v tomto roce. A současný
     mediálně známý Harry je syn z nějaké šlechtické rodiny a nie je to syn Diany. Ale to je právě to proč ho dosadit. Ludia uveria a oni májů stále svojho člověka dosadeneho. Šokovalo by ma keby dosadili daianinu bologicku dceru která žije v Americe a též bol o tom na tadescu článek.

    • Svět bez neziskovek a válek napsal:

     Ano Terezo, je to tak. Dnes proběhla zpráva,že otec Meghan nemá kontakt se svojí dcerou už od svatby s falešným Harrym v květnu. Je možné,že už bude ta pravá Meghan taky mrtvá!

     • tereza napsal:

      Ano, je to možné, že pravá Meghan už nežije a místo ní je dvojnice nebo klon. Kdyby jen věděla, do jaké familie se vdává.

      • Andy napsal:

       když jsem se koukala na její staré fotky, neusmívala se tak, a sorry že reaguju, ale je to podle mě pravděpodobné, pač ta stará meghan měla i jiný styl oblékání a i se jinak tvářívala .. mozna preprogramovani osobnosti? 😮 … stejne tak jako to bylo s emmou watson, jiny vyraz … jina mimika

 3. Miroslav napsal:

  Terezo, krásně jste to napsala „biologický syn princezny Diany „, přesně tak to je. :-)))

 4. pedagog napsal:

  Citujem: „V této souvislosti je zajímavé poznamenat, že svobodní zednáři z lóže P2 uctívající Černé slunce, usilují o to, aby zůstali u moci tím, že vyinkasují dluhopis v hodnotě 500 dodekaliónů dolarů (pozn.př.: To je 500 a 39 nul !!!)“
  Si všimnite nižšie, kde je vysvetlené,. že toto číslo je pomenované v anglickom zmysle. U nás (teda ČR a SR) používame aj miliarda, biliarda, triliarda, kvadriliarda, … tak si to porovnajme matematicky: 500 dodekaliónov to je 500 a 39 núl, USA majú štátny dlh vo výške 22 biliónov (anglicky triliónov!!!) USD, to je 22 a 12 núl. Viete si vôbec predstaviť, aká je to výška tých 500 dodekaliónov USD ? Ak si to vydelíme, tak dostaneme počet 22,7×10 na dvadsiatu siedmu (!!!) amerických (USA) štátnych dlhov!!! Toľko peňazí na svete niet ani teoreticky!!! Teda takýto dlh by sa nedal splatiť, keby neprišiel krach dolára (absolútna hyperinflácia). Pre ilustráciu … bochník chleba bude stáť bilión (trilión, kvadrilión?) dolárov … a možno to som ešte podsadil 🙂 Toľko dreva hádam na svete niet na ten papier, čo by toľko dolárov (v súčasnej hodnote) dokázali vytlačiť!!! Takéto peniaze by mohli existovať jedine v elektronickej forme. Computer znesie veľa 🙂 Takže ten dlhopis by nebol nič iné, len poistka na svetovládu. A že cez dlh sa ovládajú štáty, vidíme na príklade Argentíny z 90-tych rokov minulého storočia. A iných krajín. Kto sa bráni, má problémy (napr. Rusko). Jeľcin ho priviedol ku bankrotu (1998), Putin z neho urobil znovu svetovú veľmoc. No celý ten príbeh (Vatikán, P2, Biely drak, Čierne slnko, Výbor300, QFS, …) je nejaký zamotaný …

  • pavel blaheta napsal:

   Za našich mladých let jsme se učili ty vysoké číslovky jinak – milion, miliarda, bilion, trilion atd.

   • patacek napsal:

    No a to je právě ten zmatek pramenící z používání tzv. krátké škály (10 na 3) např. v anglicky mluvících zemích a jinde tzv „dlouhé škály“ (10 na 6) např. u nás.

  • tereza napsal:

   Jak jste správně napsal: „Computer znesie veľa.“ Ano, v USA mají pojmenování od miliardy posunuté. Česky miliarda = anglicky billion. Ovšem při 39 nulách už to máte celkem jedno, tři nuly sem – tři nuly tam. Navíc takovéto částky v jejich superpočítačích jsou. Od doby, kdy byl zrušen zlatý standard, si tisknou peněz, kolik chtějí. I když pojem „tisknou“ už taky není správný. Většina peněz je virtuálních. To je důvod, proč systém chce, abychom všude a za vše platili platebními kartami. Těch důvodů je samozřejmě mnohem víc.

   Nedávno více-guvernér ČNB v Českém rozhlase řekl, že hodnota mincí a bankovek v oběhu je 560 miliard Kč. Tedy je jasné, že kdyby si všichni lidé a firmy chtěli vybrat peníze ze svých bankovních účtů, tak se na většinu z nich nedostane hotovost.

 5. Jan napsal:

  Absolutni fantasmagorie Fulforda, ktery si asi nekdy rika Qanon. Ta ma svest zlociny USA na nejake flandacke rizeni sveta z Vatikanu. Nechapu, jak to muzete Tady otisknout.

  • tereza napsal:

   Fulford není Qanon. Jane, buďte tak laskav, doplňte si znalosti, abyste nemusel psát „nechápu …“ Můžete začít knihou Tajné dějiny jezuitů. Ke stažení zde: https://web.tresorit.com/l#Y6sXaDQV3iO9WE903d-Qqg

   • Prodost napsal:

    Ben Fulford je synem Dwaita F., kariérního diplomata SS. Např. velvyslanec v Saudské Arábii. A´propos, viděl jsem jej na společné fotografii H. Kissinger, Mao´ ce Tung, Dwait Fulford. H.K. jako architekt NWO, Mao, jako ředitel experimentální laboratoře a Dw. F. jako co? A teď mně vysvětlete, co Beník?!

    • Jan napsal:

     Na Youtube uz je vic jak rok varovani pred Fulfordem. Je to Zid, clen dezinformaci CIA. Proto ty jeho fantasmagorie, ze Obama pozadal v Cine o azyl, nekolik oznameni, ze Soros zahynul, ci ze to je jeho dvojnik. CIA se pokousi odstranit Salmana a o tom Fulford stale pise, coz potvrzuje sve ukolare. Je to ale vsechno jinak s tou vrazdou novinare. Ta ma Salmana odstranit. Jako Fica na Slovensku odstranila Kuciakova vrazda. Tam jim to vyslo. Fico nevykazal v kauze Skripala nikoho, tak ho odstranili.

    • Jan napsal:

     Postradam muj prispevek kdo je Fulford. Jestli ho smazete, jste jeho slouhove.

     • tereza napsal:

      Komentáře jsou schvalovány ručně cca 5krát za den. Takže pokud se vám komentář ihned neobjeví, je to proto, že čeká na schválení. A může čekat i 4 hodiny. Tedy nás prosím hned nepodezírejte ze smazání. Děkujeme. (Mažeme komentáře vulgární, urážlivé, obsahující reklamu na nevhodné stránky a od známých trollů.)

    • tereza napsal:

     No tak rodiče si nevyberete a za jejich minulost také nemůžete. Benjamin Fulford dělal také rozhovor s Rothschildem, Sorosem, před dvěma lety dostal pozvání na návštěvu Říma od zastupitelů lóže P2 atd. Dělá tento fakt z něho automaticky jejich spolupracovníka? Myslím, že nikoliv.

 6. Jan napsal:

  Zatceni princezny Huaweie ma pouze ekonomicke poradi. Vsichni lokajove budou muset kupovat technologie USraele. Gangsterske metody na prevzeti trhu a zniceni konkurence. Diky NWO.

  • tereza napsal:

   A jako „náhodou“ (náhody neexistují, to víme) Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB) chystá už příští měsíc vydat pokyn pro úřady, které využívají software i hardware od společností Huawei a ZTE.

   Včera rezort varoval před používáním softwaru i hardwaru zmíněných čínských firem. Důvodem je to, že jejich produkce představuje podle úřadu bezpečnostní hrozbu. Ze své strany společnost Huawei toto tvrzení odmítla. Více zde: https://sptnkne.ws/krDu

   Jóóó tak bezpečnostní hrozba?! A to nevěděli už dříve?! Na to „kluci“ z NÚKIB přišli sami nebo jim to musela poradit americká ambasáda v Praze?? Bude zajímavé pozorovat, na jaká zařízení teď ministerstva budou přecházet.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..