Tajná podvratná akce TOP 09 a landsmanšaftu proti českým vlastencům

Vlastenci ČR se stali terčem provokační operace. Síly v ní spojili TOP-09, sudetoněmecký landsmašaft, bývalí příslušníci STB, podsvětí a možná i BIS. Terčem útoku byli nejrůznější vlastenecké organizace a jednotlivci. Cílem útoku bylo pomocí podvodu a provokace získat důkazy, že se vlastenci chystají k násilné trestné činnosti.Při odhalování skupiny provokatéru se podařilo zajistit důkazy, že předseda TOP-09 Jiří Pospíšil spolupracoval s agentem StB s krycím jménem „Sazeč“ a ten dokonce figuroval ve volebních materiálech TOP-09!

Pozor na osoby jménem Radek Regent a Rudolf Lusk – bývalý agent StB.

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4 komentáře

 1. Vaclav napsal:

  Cernprdi jsou fasiste, pracujici proti lidem. Smejd Kalvoda, po sametu neuspesny politik (drive ODA), neustaly zalobce na stat v kauze DIAG si vymyslel jak prezidenta odstavit: Prohlasit ho za nesvepravneho!
  US podlost a prolhanost pronika i sem. Kazdy prostredek je dobry k odstraneni tech, co rikaji lidem pravdu! Ja bych prohlasil Kalvodu za nesvepravneho paranoidniho zalobce.

  • QBio napsal:

   Mafiánský stát řízený agenty StB zneužitím dotací EU vysušil nejen Českou republiku! Tím odstartoval globální klimatickou apokalypsu. To je OK?

   • Jaroslav Kuča napsal:

    Ale přibývá lidí,co už si konečně uvědomují,že ODS a TOP 09 už jsou jen zločinecké organizace,ještě horší,než byli bolševici v padesátých létech u nás.Je vidět ovoce,které přinesli.Rozkradání nemá konec a jen počet sebevražd v ČR je 1.500 za rok a rostou.Oni si to uvědomují,proto chtějí použít starý trik, ,,Vyměnit svůj vývěsní štít“ za jiný.Jiný název,budou se jinak jmenovat,milion chvilek např.už na tom pracuje.Copak si myslí že tím obnošeným trikem budou dále lidi houpat a klamat?

  • Ja napsal:

   Kalvoda čtyři roky podváděl celý národ se vzděláním a bral pláž a výhody placené ministra. Když to prasklo odešel ale ten pláž nevrátil, to je divné

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..