Tak jsem se opět vrátil z cest a budu se Vás snažit datovat o nejnovějším dění ve světě

…..po turbulentní době, kterou prožívám stejně jako vy všichni, jsem zase na nějakou dobu zde a budu se snažit Vás datovat o nejnovějších událostech a jak všechny spolu souvisejí…..

10:54

I když každý týden vždy na krátkou dobu odcestuji, budu se snažit více psát na tadesco, abyste o nic ve velice vážné době nepřišli…. Nadešel čas….

Budu ale pevně věřit, že pro čtenáře tadesca.cz to marné nebude. Co vy na to?????

tm

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

8 komentářů

 1. Mila napsal:

  Super, díky Tomáši že nás informuješ! Vypada to na finale, jak asi odhaluje spousta dění….

 2. stenly919 napsal:

  Ahoj tome,
  sem rád, že jsi opět zpět a s velkým zájmem se těším na tvoje novinky i další články. I umě se stalo pár zajímavých věcí, ale to je spíše do meilu než semka, jen si nejsme jistý, kam ti napsat, předpokládám, že ten na centrumu už nepoužíváš.

  • Maroš napsal:

   V McDonald’s som ešte vnútri nebol – principiálne nekonzumujem mleté mäsá, z ktorých je po 15 minútach biologická zbraň – navyše do „šťavnatého meku“ sa pridáva 1/3 vody, čo je iné ako z mlieka vyžmýkaná žemľa vo fašírke, plus nasratý vystresovaný personál s blazeovaným falošným úsmevom – schopný hocičoho… Nie! Tentoraz na chuti nezáleží!
   Jesť ozajstnú lahôdku s blažene zavretými očami a jesť svinstvo so zavretými očami „lebo nemám čas“… Nemám chuť sa ani pozrieť!
   Nanotechnology In McDonald’s Food; Under The Microscope:Mike Adams
   https://www.youtube.com/watch?v=odJfiB8ab5A

 3. Vítězslav Crha napsal:

  No to víš Tomášku že nebude. Už se těšíme, co na nás vyvalíš. Hlavně že si se vrátil v pořádku a zdráv. To je nejdůležitější a vostatní až potom. Tak deď se hezky vyspinkej a zítra to do nás pouštěj po kapičkách. Stejně všichni víme, že svět tak jak fungoval do teď je naprosto v prdeli. Začíná nová doba. Doba pravdy a poznání. Bůh ti žehnej k Tvé práci, protože víme moc dobře, že to je práce i pro nás, malé bezvýznamné lidičky s významným seo politickým viděním do budoucnosti. Nezasvěcenému nebudu vysvětlovat co tím myslím. A Ty to Tomášku víš, jak to myslím. SEO………..

 4. Sysi napsal:

  Přicházím s malou troškou do mlýna 🙂 V krátkém řeckém, ale velmi srozumitelném videu máte možnost se seznámit se skutečností, že na celém světě jsme z důvodu extrémně nízkých frekvencí ELF utlumováni. Zařízení jsou umístěna na střechách domů a některé střechy jsou už spálené. Video je z roku 2013, takže nás tlumí už hodně dlouho.
  https://www.youtube.com/watch?v=Fxe37C9HMug&feature=youtu.be

 5. Sysi napsal:

  Hodně objasňující video s názvem „Klimatická chyba“. (jak si sami kopeme hrob – ne CO2, ale naše chybné hospodaření s půdou, lesy a pod.) Na rozdíl od ostatních videí se nabízí i řešení (nejen konstatování stavu)
  Autorství videa: Slovensko
  https://www.youtube.com/watch?v=oFOqiVyOzUw

 6. alena napsal:

  Neeeeeee, těšíme se!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.