Tak jsem se opět vrátil z cest a budu se Vás snažit datovat o nejnovějším dění ve světě

…..po turbulentní době, kterou prožívám stejně jako vy všichni, jsem zase na nějakou dobu zde a budu se snažit Vás datovat o nejnovějších událostech a jak všechny spolu souvisejí…..

10:54

I když každý týden vždy na krátkou dobu odcestuji, budu se snažit více psát na tadesco, abyste o nic ve velice vážné době nepřišli…. Nadešel čas….

Budu ale pevně věřit, že pro čtenáře tadesca.cz to marné nebude. Co vy na to?????

tm

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

8
Komentujte

avatar
7 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
alenaSysiMarošVítězslav CrhaLiběna Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Mila
Host
Mila

Super, díky Tomáši že nás informuješ! Vypada to na finale, jak asi odhaluje spousta dění….

stenly919
Host
stenly919

Ahoj tome,
sem rád, že jsi opět zpět a s velkým zájmem se těším na tvoje novinky i další články. I umě se stalo pár zajímavých věcí, ale to je spíše do meilu než semka, jen si nejsme jistý, kam ti napsat, předpokládám, že ten na centrumu už nepoužíváš.

Liběna
Host
Maroš
Host
Maroš

V McDonald’s som ešte vnútri nebol – principiálne nekonzumujem mleté mäsá, z ktorých je po 15 minútach biologická zbraň – navyše do „šťavnatého meku“ sa pridáva 1/3 vody, čo je iné ako z mlieka vyžmýkaná žemľa vo fašírke, plus nasratý vystresovaný personál s blazeovaným falošným úsmevom – schopný hocičoho… Nie! Tentoraz na chuti nezáleží!
Jesť ozajstnú lahôdku s blažene zavretými očami a jesť svinstvo so zavretými očami „lebo nemám čas“… Nemám chuť sa ani pozrieť!
Nanotechnology In McDonald’s Food; Under The Microscope:Mike Adams
https://www.youtube.com/watch?v=odJfiB8ab5A

Vítězslav Crha
Host
Vítězslav Crha

No to víš Tomášku že nebude. Už se těšíme, co na nás vyvalíš. Hlavně že si se vrátil v pořádku a zdráv. To je nejdůležitější a vostatní až potom. Tak deď se hezky vyspinkej a zítra to do nás pouštěj po kapičkách. Stejně všichni víme, že svět tak jak fungoval do teď je naprosto v prdeli. Začíná nová doba. Doba pravdy a poznání. Bůh ti žehnej k Tvé práci, protože víme moc dobře, že to je práce i pro nás, malé bezvýznamné lidičky s významným seo politickým viděním do budoucnosti. Nezasvěcenému nebudu vysvětlovat co tím myslím. A Ty to Tomášku… Číst vice »

Sysi
Host
Sysi

Přicházím s malou troškou do mlýna 🙂 V krátkém řeckém, ale velmi srozumitelném videu máte možnost se seznámit se skutečností, že na celém světě jsme z důvodu extrémně nízkých frekvencí ELF utlumováni. Zařízení jsou umístěna na střechách domů a některé střechy jsou už spálené. Video je z roku 2013, takže nás tlumí už hodně dlouho.
https://www.youtube.com/watch?v=Fxe37C9HMug&feature=youtu.be

Sysi
Host
Sysi

Hodně objasňující video s názvem „Klimatická chyba“. (jak si sami kopeme hrob – ne CO2, ale naše chybné hospodaření s půdou, lesy a pod.) Na rozdíl od ostatních videí se nabízí i řešení (nejen konstatování stavu)
Autorství videa: Slovensko
https://www.youtube.com/watch?v=oFOqiVyOzUw

alena
Host

Neeeeeee, těšíme se!