Tak jsem se opět vrátil z cest a mám znovu nepochopitelné zážitky

…..je zcela zásadní dnes hovořit o skutečnostech, které se neobjeví v žádných médiích a také na alternativních webech….

12:27

 

Mimo jiné nepochopitelné dění ve světě, se právě na našem kontinentu přihodilo několik zásadních a důležitých událostí.

Těžce dosažitelné zprávy hovoří o pádu neznámého korábu či jinak řečeno také „předmětu či meteoritu“ neznámého původu. Místa nálezu a incidentu se nacházejí právě na území východního Maďarska. Dle zpráv z určitých „kanálů“ se jedná o pád „mimozemské technologie,“ pravděpodobně sestřelené interdimenzionálními telemetrickými zelenými lasery. Jestli se jedná jen o pád části nebo celého útvaru, nebylo jasně řečeno.

Jisté jsou ale výroky o okamžitém přistání několika letadel z Ruska, které se účastnili ohledání místa a transportu „nějakého předmětu“ do Ruska. O co se přesně jedná, není známo. Tuto událost mám z několika směrů …..

Další nepochopitelný objekt se zřítil do určité části Polska, kde se také dostavily ihned ruské letouny a místo opět ohledaly.

Dle mého názoru se mohlo jednat o sestřelené „lodě“ rasy Android, kterým se podařilo materializovat po průletu teleportačním kanálem a zároveň následným zásahem ničivého paprsku.

Zajímavá je také okamžitá účast Ruska na obou územích míst pravděpodobného zřícení mimozemských lodí.  Je nutné ještě dodat, že místa jsou neprodyšně uzavřena a hlídána speciálními jednotkami. Zprávy jsou zařazeny do kategorie největšího utajení …..

Čili: RED TOP SECRET

Napsal tm

Prosím o strpení, další část článku napíši až k večeru, musím súrně odejít. Děkuji za pochopení. Bude mít nadpis MATRIX KOLABUJE …..

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6
Komentujte

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Marcelatomáš marnýterezajirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
.lak
Host
.lak

Oko vidí a kdysi jsem si myslel že někteří chytají fantas s UFO, ovšem po půl století jsem byl párkrát “ vizír. Tak 3. roky nic ale vidět nemusím, fakt.

jirik
Host
jirik

Mainstreamový astronom teď diskutuje o možnosti, že podivný objekt Oumuamua je kosmická loď
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/11551-astronom-objekt-oumuamua-kosmicka-lod
Zdroj: reddit.com
—-
Aspoň že rusko bylo v tomto případě rychlejší než USA a NATO……

tereza
Admin

5

Anonymní
Host
Anonymní

4.5

Marcela
Host
Marcela

Dnes 29.11.17 jsem měla také podivný zážitek, vyjížděli jsme ze dvora z práce, pána co si šel vysypat popelník do popelnic jsme potkaly při příchodu k autu, když jsme začaly vyjíždět z místa, viděla jsem pána jak už odchází, sklonila jsem hlavu k mobilu, mohly to být cca 2 vteřiny, zvedla jsem hlavu a pán opět odcházel ze stejného místa. Byla jsem z toho paf, kolegyně se mi smála…těmto věcem nevěří. Stalo se to v Brně.