TAK TO JE FAKT ŠÍLENÉ, KAM AŽ DOŠLI. Nebudete věřit následujícím řádkům co se odehrává v USA a jak se relativně dobře máme u nás v ČR

…..zajímavé zajímavé. Můžete si přečíst náznak toho, co by nás očekávalo, kdyby se EU v blízké budoucnosti nezhroutila….

07:27

Je zajímavé, jak o sobě američané hodně tvrdí že žijí v zemi zaslíbené, že tak by chtěli žít všichni, yes we can, neomezené možnosti a kidy pidy. Ale pak když si pustíte třeba nějaký dokument o Americe na různá témata, koukáte na to jako na odlišný živočišný druh a říkáte si ,,To je ta úžasná země? Tam bych nevydržel ani týden“. A najednou vám to malé Česko vůbec nepřijde špatné. Oproti zbytku světa je tu mnohem bezpečněji.
TAK TO JE FAKT ŠÍLENÉ, KAM AŽ DOŠLI…
Nedávno proběhla v knihkupectví u Barviče na České v Brně autogramiáda
Elišky Haškové – Coolidge, na kterou jsem se šel podívat. Podle Čechoameričanky, která zamlada pracovala na
sekretariátu 5 US prezidentů, napsala o tom knihu. V USA je za takové knihy kriminál a nikdo si nedovolí vydávat
proti muslimské, proti uprchlické a protiislámské knihy, které jsou u nás běžně neomezeně k dostání.Je tam trestné kritizovat černochy a proto byl Obama absolutně nekritizovatelný. A kdo volil Trumpa (ona ano), tak ho navenek musí odsuzovat a nehlásit se k němu, aby třeba nepřišel o místo. Trump de facto jde proti celé Americe.
Obama při odchodu z funkce si z Bílého domu na svoje farmy odnesl – ukradl
historický nábytek asi za 1/4 mil. dolarů a nikdo mu nic neřekl kvůli rasismu.
Clinton tam zase ložnici Abrahama Lincolna, (kam nikdo nevstupoval),
pronajímal pro kamarády na nocleh za 10.000 dolarů za noc do své kapsy.

Dcera Elišky Coolidge dělala přijímací pohovor na Oxford a profesor se jí zeptal: **Vaši rodiče kdesi v Evropě (!) zrestituovali statek. Řekněte mi, proč nic nemohli restituovat černoši tady v USA?
*Dcera řekla, že nemohli nic restituovat, protože nic neměli. Tím pádem skončila a od zkoušky vyletěla……

Spisovatelka teď žije v tom restituovaném statku na jihu Čech a závěrem nám řekla: *Važte si vaší svobody slova a jednání, kterou máte v České republice! Tady můžete beztrestně kohokoliv z politiků kritizovat, nadávat,
psát cokoliv, mluvit cokoliv, vydávat cokoliv, číst cokoliv….a nikdo vás za to nepronásleduje. Toto vše už v USA dávno neexistuje!!!*

Z toho až mrazí! Neuvěřitelné! A proto ve stáří (77) žije TADY. Ta knížka se jmenuje „Pět amerických prezidentů, česká babička a já“. Přikládám fotku Elišky Haškové-Coolidge, jak jsem si ji na autogramiádě vyfotil.

M. Neveselý, ex-dopravní policista ČR.
A já jen dodávám, že tato distinguovaná dáma, plná elegance a šarmu s
vybraným chováním volila prezidenta Zemana.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

12 komentářů

 1. wigli napsal:

  Není Oxford v Anglii?

 2. Jan napsal:

  Je otresne, ze je nas tak malo, kteri vyznavaji stejne hodnoty jako tato uctyhodna dama. Neni divu, oni maji vse v ruce. Penize neomezene na uplatu politiku, medii, zurnalistu, statni spravy, armady, media, ovlivnuji vzdelani, volebni kandidaty i volby, proste vsechno. Chteji znicit nas, nase tradice, nase narodni vedomi a vymenit je za odpornou smesici uchylnych norem bez moralky. Jsou to zlocinci, sataniste, majici radi jenom sebe a svou moc, ktere se nikdy nevzdaji.
  Trump o tom mluvil pred svou volbou:
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=IVH35KXe9lA

  Pouzivejte svuj rozum, nikdy neverte USA Neoconum Boltonovi, Pompeovi a jejich spojencum, EU a NATO. Nejsou to nasi pratele, pouzivaji nas jenom jako nastroj pro sve zajmy. Nahnali nas do techto organizaci, abychom jim pomohli prosazovat jejich geopolisticke zajmy vsude ve svete. Ty spocivaji ve zniceni vsech, kteri se jim nechteji podridit. A my jim v tom pomahame!!!!!!!!!

 3. M.G. napsal:

  Naprosto souhlasím.Všem obdivovatelum Ameriky doporucuju,jedte tam a sami se presvedčte.V americe bych nechtel zit ani kdyby mi za to platili.V mnoha ohledech naprosto praštěná a mimo realitu zbytku světa žíjící zeme,která si bohužel jestě pořád myslí,že je pupkem světa.

  • Maroš napsal:

   Desí ma život v „Amerike“ – stále a stále musíš mať peniaze, stále stále musíš vedieť platiť za všetko – za svoju existenciu. Komu?!

 4. feri napsal:

  Až na to, že Oxford je v Anglicku a prijímacie skúšky sa naň nerobia, ale škola si vyberá študentov podľa výsledkov predošlých štúdií. Môj syn má z Oxfordu magisterský titul. Autor by mal písať presnejšie, zrejme mal na mysli nejakú školu v USA, možno Harward, kam sa dostane takmer každý, čo na to má potrebné financie…

 5. Pavel napsal:

  Hodně světu ukázali s dvojčaty v NY
  ono je ještě relativní svoboda: mlč a budeš žít
  zatímco … smrt pár civilistů je ok, když jde o zájmy.. – Tady už není ani zdánlivá možnost volby.

 6. Miroslav napsal:

  Ano ano , mocní už se zase bojí slova, a stačilo pouhých 30 let demokracie.

 7. mariankosmac napsal:

  proč nic nemohli restituovat černoši tady v USA? Aká je teda správna odpoveď?

 8. Jzeja napsal:

  Soudce Okresního soudu ve Žďáru nad Sázavou nechává dle informací Společnosti pro právní stát už přes rok v platnosti předběžné opatření, na základě něhož byla bez závažného důvodu od své matky, vysokoškolské pedagožky (Ing, Ph.D.), násilím odvedena pětiletá dcera, o kterou sama od narození řádně pečovala….http://www.ceska-justice.cz/blog/lze-nasilne-odebrat-matce-dite-aniz-jsou-zakonne-duvody/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..