TAK TO JE FAKT ŠÍLENÉ, KAM AŽ DOŠLI. Nebudete věřit následujícím řádkům co se odehrává v USA a jak se relativně dobře máme u nás v ČR

…..zajímavé zajímavé. Můžete si přečíst náznak toho, co by nás očekávalo, kdyby se EU v blízké budoucnosti nezhroutila….

07:27

Je zajímavé, jak o sobě američané hodně tvrdí že žijí v zemi zaslíbené, že tak by chtěli žít všichni, yes we can, neomezené možnosti a kidy pidy. Ale pak když si pustíte třeba nějaký dokument o Americe na různá témata, koukáte na to jako na odlišný živočišný druh a říkáte si ,,To je ta úžasná země? Tam bych nevydržel ani týden“. A najednou vám to malé Česko vůbec nepřijde špatné. Oproti zbytku světa je tu mnohem bezpečněji.
TAK TO JE FAKT ŠÍLENÉ, KAM AŽ DOŠLI…
Nedávno proběhla v knihkupectví u Barviče na České v Brně autogramiáda
Elišky Haškové – Coolidge, na kterou jsem se šel podívat. Podle Čechoameričanky, která zamlada pracovala na
sekretariátu 5 US prezidentů, napsala o tom knihu. V USA je za takové knihy kriminál a nikdo si nedovolí vydávat
proti muslimské, proti uprchlické a protiislámské knihy, které jsou u nás běžně neomezeně k dostání.Je tam trestné kritizovat černochy a proto byl Obama absolutně nekritizovatelný. A kdo volil Trumpa (ona ano), tak ho navenek musí odsuzovat a nehlásit se k němu, aby třeba nepřišel o místo. Trump de facto jde proti celé Americe.
Obama při odchodu z funkce si z Bílého domu na svoje farmy odnesl – ukradl
historický nábytek asi za 1/4 mil. dolarů a nikdo mu nic neřekl kvůli rasismu.
Clinton tam zase ložnici Abrahama Lincolna, (kam nikdo nevstupoval),
pronajímal pro kamarády na nocleh za 10.000 dolarů za noc do své kapsy.

Dcera Elišky Coolidge dělala přijímací pohovor na Oxford a profesor se jí zeptal: **Vaši rodiče kdesi v Evropě (!) zrestituovali statek. Řekněte mi, proč nic nemohli restituovat černoši tady v USA?
*Dcera řekla, že nemohli nic restituovat, protože nic neměli. Tím pádem skončila a od zkoušky vyletěla……

Spisovatelka teď žije v tom restituovaném statku na jihu Čech a závěrem nám řekla: *Važte si vaší svobody slova a jednání, kterou máte v České republice! Tady můžete beztrestně kohokoliv z politiků kritizovat, nadávat,
psát cokoliv, mluvit cokoliv, vydávat cokoliv, číst cokoliv….a nikdo vás za to nepronásleduje. Toto vše už v USA dávno neexistuje!!!*

Z toho až mrazí! Neuvěřitelné! A proto ve stáří (77) žije TADY. Ta knížka se jmenuje „Pět amerických prezidentů, česká babička a já“. Přikládám fotku Elišky Haškové-Coolidge, jak jsem si ji na autogramiádě vyfotil.

M. Neveselý, ex-dopravní policista ČR.
A já jen dodávám, že tato distinguovaná dáma, plná elegance a šarmu s
vybraným chováním volila prezidenta Zemana.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

12
Komentujte

avatar
8 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
JzejamariankosmacMarošstefanMiroslav Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
wigli
Host
wigli

Není Oxford v Anglii?

Jan
Host
Jan

Je otresne, ze je nas tak malo, kteri vyznavaji stejne hodnoty jako tato uctyhodna dama. Neni divu, oni maji vse v ruce. Penize neomezene na uplatu politiku, medii, zurnalistu, statni spravy, armady, media, ovlivnuji vzdelani, volebni kandidaty i volby, proste vsechno. Chteji znicit nas, nase tradice, nase narodni vedomi a vymenit je za odpornou smesici uchylnych norem bez moralky. Jsou to zlocinci, sataniste, majici radi jenom sebe a svou moc, ktere se nikdy nevzdaji. Trump o tom mluvil pred svou volbou: https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=IVH35KXe9lA Pouzivejte svuj rozum, nikdy neverte USA Neoconum Boltonovi, Pompeovi a jejich spojencum, EU a NATO. Nejsou to nasi… Číst vice »

stefan
Host

Ono nas malo nieje. Je nas moc hodne. Nemame media,tlac,Televiz. To vlastni ta zruda a nasi HAVLOIDNI zradci a slnieckarskokaviarenska PAKAZ zmrd..

Maroš
Host
Maroš

Jan – chce to iný pohľad – iný uhol – príklad – jeden konkrétny Slovák môže byť hrdý na to, že varil pre anglickú kráľovnú – druhého Slováka – z Kysaku – na východe Slovenska – „niekto“ zlikvidoval za to, že pátral po deťoch, ktoré „smerovali“ na „rovnaký konzumný stôl“. Pani Eliška je nepochybne – ako bývalá šéfka USA protokolu – veľmi dobre informovaná žena, ktorá – pokiaľ má morálku posadenú VYŠŠIE ako „slúžnosť“ – potrebuje uľaviť svojmu svedomiu… Video čas 1:53 min https://www.youtube.com/watch?v=D-f1kCXveMI https://www.youtube.com/watch?v=xFPBijvBJFk https://www.startitup.sk/tento-slovensky-sefkuchar-z-topolcian-varil-uz-aj-pre-anglicku-kralovnu-vo-svojej-restauracii-pouziva-suroviny-z-vlastnej-farmy/ Čisto súkromne- v minulosti, keď sa šľachta premiestňovala po svojich majetkoch – hostiť ju… Číst vice »

M.G.
Host
M.G.

Naprosto souhlasím.Všem obdivovatelum Ameriky doporucuju,jedte tam a sami se presvedčte.V americe bych nechtel zit ani kdyby mi za to platili.V mnoha ohledech naprosto praštěná a mimo realitu zbytku světa žíjící zeme,která si bohužel jestě pořád myslí,že je pupkem světa.

Maroš
Host
Maroš

Desí ma život v „Amerike“ – stále a stále musíš mať peniaze, stále stále musíš vedieť platiť za všetko – za svoju existenciu. Komu?!

feri
Host
feri

Až na to, že Oxford je v Anglicku a prijímacie skúšky sa naň nerobia, ale škola si vyberá študentov podľa výsledkov predošlých štúdií. Môj syn má z Oxfordu magisterský titul. Autor by mal písať presnejšie, zrejme mal na mysli nejakú školu v USA, možno Harward, kam sa dostane takmer každý, čo na to má potrebné financie…

Maroš
Host
Maroš

Brečtanová liga… Základňa amerického šovinizmu a slobodomurárstva.
„Američania ako národ takmer patologicky neznášajú odmietnutie akéhokoľvek typu a americké deti odmala učia, že sú nadané a svetové, ak nie priam geniálne. No keďže nie každý sa môže dostať na tie najlepšie školy, mnoho stredoškolákov čaká na prahu dospelosti nemilý šok.“
https://hnporadna.hnonline.sk/moja-kariera/204715-brectanova-liga-ako-sa-rodi-to-najlepsie

Pavel
Host
Pavel

Hodně světu ukázali s dvojčaty v NY
ono je ještě relativní svoboda: mlč a budeš žít
zatímco … smrt pár civilistů je ok, když jde o zájmy.. – Tady už není ani zdánlivá možnost volby.

Miroslav
Host
Miroslav

Ano ano , mocní už se zase bojí slova, a stačilo pouhých 30 let demokracie.

mariankosmac
Host
mariankosmac

proč nic nemohli restituovat černoši tady v USA? Aká je teda správna odpoveď?

Jzeja
Host
Jzeja

Soudce Okresního soudu ve Žďáru nad Sázavou nechává dle informací Společnosti pro právní stát už přes rok v platnosti předběžné opatření, na základě něhož byla bez závažného důvodu od své matky, vysokoškolské pedagožky (Ing, Ph.D.), násilím odvedena pětiletá dcera, o kterou sama od narození řádně pečovala….http://www.ceska-justice.cz/blog/lze-nasilne-odebrat-matce-dite-aniz-jsou-zakonne-duvody/