Takhle Tošovský tajně připravil Českou republiku o její zlatý poklad

Český zlatý poklad přestal skoro existovat v letech 1997 a 1998. Tehdy byl guvernérem České národní banky (ČNB) Josef Tošovský a pod jeho vedením poklad bankéři prodali do ciziny. Dodnes si nad tím někteří odborníci klepou na čelo, protože zlato se prodalo v době, kdy byla jeho cena na dlouhodobém minimu.

Na český zlatý poklad se začali v roce 1918 skládat téměř všichni občané nově vzniklého Československa. Každý dal, co mohl, aby naše konečně svobodná země, měla svůj vlastní zlatý poklad. Po rozdělení Československa v roce 1992, byl zlatý poklad rozdělen mezi Českou a Slovenskou republiku poměrem 2:1. Česku tedy připadlo 69,5 tuny zlata z československého národního pokladu a poměrná část historických, vzácných zlatých mincí.

 

 

 

 

 

Myslíte si, že je náš národní poklad dodnes bezpečně uschován v trezoru České národní banky? Nebo, že by za těch 22 let od rozdělení republik zvětšil? Musíme vás zklamat… V roce 1998 totiž tehdejší guvernér ČNB Josef Tošovský bez toho, že by byla celá věc zveřejněna, nebo nějak diskutována, (ačkoli se jednalo o zlato patřící celému národu), prodal 56 tun zlata z našeho Národního zlatého pokladu a velkou část zlatých mincí Německu, za německé státní dluhopisy!

Takže když se dnes občas otevřou dveře trezorů ČNB, máme možnost si prohlédnout ubohé zbytky našeho zlatého národního pokladu – zbyla pouze 1/8. Mockrát “děkujeme” Tošovský…

zdroj: 9

Tak není pochyb, že čeští guvernéři ČNB (která není česká) jsou poskoci Rothschildovi a sluhové bankéřů ze City of London. A proč Německu? No to je nejvěrnějším vatikánským sluhou.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

27 komentářů

 1. JardaRetarda napsal:

  Ako je možné, že za to nesedí? To Komunisti inak nakladali s majetkom štátu. Potom sa všetci čudujú, prečo je minulý režim tak často „velebený“.

  • tereza napsal:

   Protože je Tošovský buď svobodný zednář nebo tajný jezuita anebo je minimálně pod jejich ochranou. Ale i pro něho se vaří voda …

  • fohat napsal:

   Drb hovoří,že dr Husák,NORMALIZAČNÍ prezident měl nějakou akci ohledně zlatého pokladu republiky..Někdo znalý věci by to mohl objasnit..

   • Roman napsal:

    Vy si zrejme pletiete Husáka v súvislosti so vzácnym Oltárom,ktorý sa po jeho smrti našiel u neho v pivnici-mám dojem…

  • Jan napsal:

   Clovece, kde zijete? Vzdyt jsme kolonie USA, ktera sve kolonie zbavuje majetku. U zlata to jde nejjednoduseji pres pomocnika, ktereho tam dosadi! Ten dostane bohatou odmenu. Ve srovnanim se skodou, kterou nam zpusobil, je to nicotne. Ani vlada, ani parlament o tom obcany neinformovali, disluse byla potlacena. Rusum ukradli 600 tun zlata za Jelcina. Vzdyt jsme neustale pod tlakem USraele, delaji si s nami co chteji. Huawei, beda, kdyz nekdo spitne proti tomu. Na Petrine si staveji bunker u US ambasady. Az nam tady nainstaluji rakety, aby se sami meli kam schovat pred odvetou vy ovce! Nikdo o tom nesmi psat, ani mluvit. Jako za CCCP! Jediny unik je pryc z EU a NATO!

   • Roman napsal:

    Honzíku,nerozčuľuj sa, šetri srdce,aspoň to jedno je ešte Tvoj majetok… Ja bysom vedel východisko dostať sa z týchto sra….ek…No je to dosť zložité… Čau ! Roman.

   • fohat napsal:

    Asi se opakuji,ale v mém věku muže být skleroza i cnost..Satelitní zbraně mohou udeřit do jakékoliv hloubky a zrovna v USA našli po takovém utoku ležet dole v bunkru kostru, ležet v roztaveném nakradeném zlatu..Tykač si s tím holt moc TYKAT nebude a ostatní také,vid PRUŽINSKÝ….

 2. stefan napsal:

  VLASTIZRADA stoji MAJLANT. Panickovi lze pomastit kola a polibit boty. SKURVENE Havloidni Slunickare vopchali do prdele cely STATNY ERAR. ANGLOSASKA lobi si snima vytrela prdel k polibeni a delaj to dodnes.

 3. Vítězslav Crha napsal:

  Až se to změní letos, tak budeme požadovat USA o vydání této bestie. Ten pa-člověk musí zbytek života prožít v kriminálu alespoň. No a následující taktéž, protože se s tím potichu smířili a razili stejnou rétoriku, že zlato není výdělkové a není na burzách v popředí. Takový nesmysl snad nenapadne ani duševně nemohoucího,ale naše vlastizrádná potolízalská skvadra by učinila vše pro to, aby je kdosi, koho ani neznají chválil až na půdu. Já osobně chci tuto bestii tady v ČR i s jeho majetky v USA. Nebojím se že by nebyl vydán po finančním resetu, který už přichází.

  • petr napsal:

   Pane Crho, prosím, jaký je Váš názor na dobu a termín v roce 2019, kdy očekáváme (mnozí zde) reset systému a přesun bohatství?

   Jinak ČR bude úplně v (_!_), máme ca. kolem 7 tun zlata (pokud je i tato hodnota vůbec prabdivá). Ale zato máme nakoupené rezervy ve výši. ca. 120 mld. EUR (zhruba se to kryje v aktivy občanů uložených v peněžních institucích v ČR)

   • tereza napsal:

    Pokud těch 7 tun zlata je vůbec zlato a ne pozlacený wolfram.
    Jelikož Německo je filiálka USA, tak pravděpodobně to zlato skončilo v USA.

    • petr napsal:

     :), nakonec se možná paradoxně ukáže, že nejbezpečnější a nejjistější uložení majetku je do zlatých řetězů nosených na krku (naše menšina), těm se majetek ve finále zhodnotí a uchová (na rozdíl od ovčanů věřících bankám)

     Nechápu, jak někdo může „sušit“ v bance víc jak rezervu několik málo výplat…

   • Miroslav napsal:

    Pane Crha, ale ty „peněžní instituce v ČR“ jak píšete, nepatří Čechům, ale cizincům, a to je problém.

 4. .lak napsal:

  Když boural v pindostanu ve ferari neměl u sebe knížku hoši od bobří řeky? 😀

 5. CZK napsal:

  Četl jsem takový článek – už je to dlouho, ale jeho obsah si v podstatě pamatuji.
  Jeden novinář napsal guvernérovi ČNB panu Tošovskému dvě otázky. 1) Zda je pravda, že ČNB již nepatří stoprocentně státu a 2)Zda je pravda, že český zlatý poklad byl prodán. Nejprve se nedočkal žádné reakce. Proto po uplynutí měsíce svůj dotaz zopakoval a pohrozil správním řízením, protože i guvernér ČNB je státním zaměstnancem a platí pro něj lhůty spojené se správním řízením. Až napodruhé mu tedy přišla odpověď asi v tomto smyslu:
  Odpověď na druhou otázku zní ANO, protože rada ČNB se usnesla na tom, že zlato v trezoru žádné peníze nevydělá. A pokud jde o první otázku, tak na to není jednoduchá odpověď.
  Jinými slovy řečeno – naše slavná Česká Národní Banka už není plně pod kontrolou státu. Kdo je dalším vlastníkem je tajné. Kolik procent ještě kontroluje ČR je tajné.
  A pokud je pravda, že Tošovský nežije v ČR, tak to jenom potvrzuje tu zvrácenou logiku těch prodejných lidí. Uškodí státu, za to dostanou prachy a pak vypadnou pryč a budou si užívat té jidášské odměny. To samé Kožený – podraz a tradá! To samé Bakala – podraz a tradá! A myslím si, že to je jenom špička ledovce 🙁

  • CZK napsal:

   Nevím proč, ale podařilo se mi to vložit až napočtvrté – prý je to spam.

  • tereza napsal:

   Zlaté rezervy jsou rezervy, a nemají přece vydělávat peníze.
   Ano, Česká Národní Banka není česká, ani není národní. Podobně zavádějící má název i Česká spořitelna. Není česká a není to spořitelna. Patří pod rakouskou Erste bank. Všechny centrální banky patří Rothschildům. Kromě tří – jedna z nich je Íránská (další dvě si nepamatuji). Tedy ČNB není národní. Všechny centrální banky se pouze tváří (maskují) jako státní instituce, ale v podstatě jde o soukromé banky, které mají ve státě velký vliv. Rothschildi si to uměli pěkně zařídit. Není taky náhodou, že bývalý guvernér ČNB Miroslav Singer (2010 až 2016) obdržel cenu nejlepšího evropského centrálního bankéře institucí ze City of London, což je hnízdo chazarských bankéřů. No a pak zde máme centrální banku centrálních bank, Bank for International Settlements (BIS) se sídlem v Basileji ve Švýcarsku, což je další hnízdo Rothschildů. No ale jak jsme se dočetli v pondělní zprávě od Fulforda, velké centrální banky budou znárodněny. Už aby to bylo.

 6. dastin napsal:

  Ty blaho, to je takovy chazarsky rypak, on je odporne chazarske hovno.
  Tu ku… bych chtel nekdy potkat………… zdrhnul do USSA, byl asi posrany strachem.

 7. Pavel napsal:

  Nechci se pána zastávat, ale tenkrát byla taková doba, zlata, když bylo na svém minimu, se tenkrát zbavoval každý, takže z dnešního pohledu vypadají jako pitomci úplně všichni: https://www.cnb.cz/cs/verejnost/pro_media/clanky_rozhovory/media_2000/cl_00_000922b.html
  Švýcarská SNB prodala tenkrát dokonce 1300 tun, tj. víc než polovinu, pokud mne paměť neklame. https://www.swissinfo.ch/ger/nationalbank-verkauft-gold/3172542

  • CZK napsal:

   Já si myslím, že úplně každý zlato neprodával. Někdo ho přece musel koupit! A známe kupce?

   • Pavel napsal:

    Určitě to byli ti, jejichž jméno se nesmí ani vyslovit. A ti zřejmě taky vyvolali ten pád ceny zlata, aby ho pak na minimu mohli od všech za levno získat.

 8. Bytost napsal:

  Zajímal by mě odborný psychologický posudek takovyho člověka. Co to je za bezpateřni odpornou zrůdu, která tak poškodí svůj národ, poplive svoje předky. Co mu bylo slíbeno za to když to udělá. Jen pro peníze, blahobyt to je sakra málo.

 9. Jan napsal:

  Tosovsky byl pomocnik nadnarodniho rizeni Ceskoslovenska a vykonal pouze svuj ukol, zbavit nas zlata vyhodne pro toto rizeni! Pracoval pro cizi zajem a tim podleha trestu vlastizradce a velezrady. Byl za to odmenen luktrativnim postem v zahranici.

 10. max napsal:

  ČNB je součástí Evropského systému centrálních bank a podílí se na plnění jeho cílů a úkolů. Dále je součástí Evropského systému dohledu nad finančními trhy a spolupracuje s Evropskou radou pro systémová rizika a evropskými orgány dohledu nad finančními trhy.

  http://www.cnb.cz/cs/o_cnb/

  Vsjo jasno, malčiki ?

 11. mariankosmac napsal:

  Holt bola taká doba, v módě sa zbavovať zlata. Deje sa to dodnes. Z trezoru Českej národnej banky ročne miznú stovky kilogramov zlata. V pomere k devízovým rezervám majú menej zlata len štyri štáty. Možno príde doba keď hodnota zlata bude nižšia ako striebra. Zlata je vesmír plný, len začať ťažiť. Kašľať na zlato, nie je to nič, kvôli čomu by sme sa mali trápiť. Zlato má hodnotu pre reptiliánov, stvorili človeka ako otroka k ťažbe zlata a dodnes nás cez zlato zotročujú. Len mimochodom, čo sa stalo s tou slovenskou časťou zlata?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..