Technologie 5G je hrůzným zbrojním systémem americké armády

Sporná síť 5G bude postupně natažena po celém světě, a přece ani úřady, ani mainstreamová média o tom často a čestně neinformují. V popředí stojí vždy pouze ekonomický užitek a rizika jsou systematicky zamlčována. Takto je pochybný projekt Evropského parlamentu prodáván:

Telekomunikační balíček EU: Rychlejší internet a výhodnější telefonáty

Mezery v pokrytí a dlouhé nabíhání dat stojí čas, nervy a také peníze. Evropský parlament zlepší telekomunikaci všech členských států a 14. listopadu konečně schválí telekomunikační EU balíček. Novela zákona má mimo jiné zajistit i to, že 5G sítě budou vybudovány do roku 2020 a pro občanky a občany budou použitelné nové 5G aplikace. Pokryty budou zpočátku větší města. V každém členském státě EU bude v přinejmenším jednom velkém městě k dispozici síť 5G.

 

 

Ve Švýcarsku vypadá plán prakticky takto:

Fáze zavedení 5G:

– listopad 2017: Spolková rada rezervuje frekvenční pásma (700 MHz a 3,5 GHz) pro mobilní vysílání.

– prosinec 2017: První verze standardů pro 5G je k dispozici.

– v proběhu roku 2018: První vybavení pro 5G jsou k dispozici.

– konec roku 2018/počátek roku 2019: Komunikační komise ComCom zadává provozovatelům mobilního vysílání nové frekvence, přičemž výchozí pásmo 3,5 GHz slouží pro implementaci 5G.

– v roce 2020: 5G řádně proráží ve Švýcarsku

Taktéž prodejní strategie je identická: „5G sítě představují v oblasti mobilních komunikací revoluci, neboť otevírají dveře k novým oblastem využití, především v oblasti internetu věcí (IoT), komunikace mezi přístroji (M2M), ultra širokopásmových aplikací, samořídících aut atd.“

Bezpečnost obyvatelstva je zanedbávána, ačkoli stále víc lidí a obzvláště také odborníků důrazně varuje před nebezpečím technologie 5G: Nově byla síť 5G testována v Haagu. Během experimentů spadaly z nebe stovky ptáků! Ačkoli úřady nepotvrzují žádnou přímou kauzalitu, souvislost je těžko popíratelná. Obzvláště proto, že mrtvoly Huygensparku byly nalezeny v bezprostřední blízkosti testovacího území.

 

 

U každého rozumného člověka musel tento experiment aktivovat poplašné signály, úřady a systémová média však dělají jakoby nic. Kdo se vyzná ve hmotě by výsledkem testu však mohl být sotva překvapen, neboť 5G technologie, známá taktéž jako Systém aktivního popření (Active Denial System – ADS), je moderní zbrojní systém armády USA.

Systém aktivního popření je popsán jako obranný nesmrtící systém, který však může pomocí popálenin na kůži udržovat člověka v odstupu; například aby bylo možno kontrolovat velké masy lidí na demonstracích. Jak tato zbraň funguje v praxi je demonstrováno v následujícím videu. (spektakulární scéna v 0:57)

 

 

Poradní výbor pro lidské efekty (Human Effects Advisory Panel – HEAP) je vládní úřad, který zkoumá nesmrtící zbrojní systémy. Ve zprávě o tomto 5G zbrojním systému je potvrzeno, že může vést k tělesným zraněním: „The HEAP has concluded that ADS is a non – lethal weapon that has a high probability of effectiveness with a low probability of injury.“ („HEAP došel k závěru, že ADS je nesmrtící zbraní, která má vysokou pravděpodobnost efektivity s nízkou pravděpodobností zranění.“)

Když David Icke označil 5G technologii za „Armagedon pro tělo i ducha“, je tím očividně blíže pravdě než úřady, jež této 5G šílenosti žehnají.

Malý záblesk naděje nás přenese do kalifornského městečka Mill Valley, které výstavbu 5G sítí v září 2018 mohlo úspěšně blokovat pomocí nouzového nařízení, protože zdravotní rizika byla ohodnocena jako příliš vysoká.

Dalším zábleskem světla je narůstající odpor obyvatelstva. S tímto otevřeným dopisem se jeden ustaraný podnikatel obrátil na vládu. Spolkový úřad pro životní prostředí mu potvrdil v podrobné odpovědi (porovnejte s obrázkem), že v posledních letech vzplál „společenský a politický spor!“

 

 

Zároveň poukázal BAFU ale též na spolkovou zrádkyni Doris Leuthardovou, která se chce držet stávajícího poskytovatelského principu a dále provozovat „digitalizaci společnosti.“ Leuthardová si již udělala jméno stonásobným navýšením hraničních hodnot pro glyfosát. S tou definitivně počítat nemůžeme. Dále je zmiňována pracovní skupina, jež sestává z lékařů a poskytovatelů mobilních služeb a věnuje se 5G síti. I toto je velmi znepokojující, neboť ani lékaři, ani poskytovatelé mobilních služeb pro tyto služby nejsou kvalifikováni! Navíc by měl tento závažný konflikt zájmů bít do očí.

Zajímavá bude diskuze i tehdy, když otočíme rožněm a začneme vážně mluvit o hospodářském využití 5G. To by mělo být sice 40x rychlejší než 4G, mělo by však stát nepoměrně víc! Sporný miliardový projekt musí totiž být také financován a seriózní analýza nákladů a užitku pro výměnu zařízení na 5G dosud neexistovala, alespoň ne z perspektivy konzumenta.

pro tadesco přeložila Andrea | zdroj: legitim.ch

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

11 komentářů

 1. rodo napsal:

  Už nyní by bylo dobré proti 5G založit petici na stránkách s peticemi

  • jirik napsal:

   nápad i návrh je to ušlechtilý, ale stejně bych řekl k ničemu….na zdravotní stav lidí se*e pes, jak se lidově říká…..

   • Kora napsal:

    Přesně, může být tisíc petic a k ničemu. Ani hlasování proti uprchlíkům nám nepomůže. Na občany se sere. Stát ví přece nejlíp co udělat pro naše dobro. Myšleno ironicky.

  • Svět bez neziskovek a válek napsal:

   Rodo,zkusil bych zaslat pár poslancům Skála z KSČM,pár z SPD,Faltynkovy at u nas zakazou 5G síť,petice jsou taky dobrý. Šířit mezi lidmi co je to za šílenost,rádia,Svobodný vysílač CS atd.

 2. Jura napsal:

  Potvrzení k jednomu článku, který tu byl uveřejněn nedávno
  https://operationdisclosure.blogspot.com/2018/11/reader-bayer-slammed-by-avalanche-of.html

 3. Maroš napsal:

  Niečo sa deje – neviem poslať posr. SMS „do vedľajšej dediny“ – hláška – „nemá podporu mobilnej siete!!!“ Takže niečo 1/ prerábajú, 2/ vytvárajú tlak – „aby sme to chceli“!
  Teória „paranoika“ – systém skúša model vypnutia mobilnej siete pre prípad veľkého spoločenského pnutia – napr. v súvislosti s organizáciou sociálnych sietí počas významných výročí a pamätných sviatkov a možných rebélií. ???

  P.S. – mrzne mi písanie = zahltený net?
  – – –
  „Odborníci z Newyorské univerzity vyvinuli umělou neuronovou síť, která může padělat otisky prstů pro nabourání se do biometrických bezpečnostních systémů. Umělá inteligence DeepMasterPrints je schopna vybrat každý pátý otisk v databázi.“

  https://ac24.cz/-/umelou-inteligenci-naucili-padelat-otisky-prstu?redirect=%2Fuvod%3Fp_p_id%3Dcom_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26_com_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm_delta%3D12%26p_r_p_resetCur%3Dfalse%26_com_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm_cur%3D1

 4. kalia napsal:

  Od určité doby funguje mobilní signál i internet skvěle (že z hlediska uživatele není potřeba „navyšovat signál / zvyšovat rychlost dat“, protože se nic neseká, člověk se bez problémů dovolá či napíše SMS, na internetu jdou hrát online hry či sledovat online videa – není žádný důvod (potřeba) zavádět 3G síť (natož 5G).

  V posledních pár dnech se mi sice taky stalo, že mobilní signál blbnul (měla jsem zapnutý mob a marně jsem čekala na příchozí hovor, místo toho mi o pár hodin později přišla SMS „tento člověk se s vámi chtěl spojit-volal Vám“ – jako kdybych měla mobil vyplý – zavolala jsem tomu člověku a říkal, že mu to hlásilo „nedostupný“ a o pár dní později jsem zase já volala někomu, hlásilo mi to nedostupný, vyzkoušel to i někdo další na to číslo zavolat a opět nedostupné, tak jsem poslala SMS a ta byla okamžitě doručená, zachvíli přišla odpověď – ten člověk měl zapnutý mobil i to pak říkal)

  Kromě posledních dnů (kdy blbnul jenom mobilní signál a ne internet), vše funguje skvěle (navíc mobil nepoužívám, takže ho mám většinu času vypnutý, pokud nečekám hovor nebo nepotřebuji někam volat).

  někdo by měl vyrobit tapetu proti jakémukoli (i 5G) signálu, bohužel když by člověk vyšel z bytu/domu ven, tak by chráněn nebyl. Ledaže by se zahalil do dlouhého černého oblečení, ze kterého koukají jen oči – a toto oblečení zespodu „vytapetoval“ – aneb i (naoko) „islamizace“ se k něčemu hodí. Bohužel kůže potřebuje sluníčko a když by se někdo kvůli opalování svlékl, tak by na něj signál šel, takže jedině odstěhovat se do nějaké „zaostalé země“, kde „vyspělá technologie“ 5G není a nebude).
  http://editmax.eu/%E2%80%9Eantiwi-fi-tapeta/

  Technologii 5G jsem ještě na vlastní kůži nepocítila (nesetkala jsem se s tímto zapnutým signálem), ale předpokládám, že toto (v kombinaci s chemtrails) by pro mě byl důvod k odstěhování se. A nebo změnit zákony, protože lidi mohou vlastnit půdu, věci, dům atd., ale nevlastní vzduch a tak na ně může někdo sypat chemtrails nebo pouštět 5G signál. Sice je vlastnění vzduchu těžce proveditelné, ale člověk by měl mít právo na to, aby např. v rozsahu 2 metry od něj nebyly ve vzduchu rozpuštěny žádné cizí látky ani rádiové/wifi/mobilní/televizní/a další signály. Pak už by se dal jen řešit přenos destruktivní energie (tu ale vědci asi zatím neumí detekovat/změřit). Pokud by se vyřešilo toto všechno, tak už by lidi mohli v klidu žít, protože když by si všichni pěstovali své plodiny, vlastnili svůj dům a nikdo by na ně nemohl pouštět signály/chemtrails/destruktivní energii, tak jediný problém, který by člověk mohl mít, by byl sám se sebou (a to lze většinou lehce vyřešit, např. sebepoznáním).

 5. Anan napsal:

  Dozvěděli jsme se vše o škodlivosti a záměrech 5G sítě. Taky jsem si našla informace, že není možné ji vypnout nebo se proti ní chránit. Když ji nainstalují proti vůli obyvatel tak je možné se před ní vůbec chránit a jak? Zde jsou jedny z podrobnosti o síti 5G: https://aeronet.cz/news/video-milimetrovy-zabijak-5g-radiace-z-mobilnich-vezi-5g-americke-spolecnosti-verizon-vyvolala-poskozeni-mozku-u-celeho-personalu-hasicske-stanice-mesta-v-kalifornii-prijimaji-zakazy-vystaveb-5g/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.