Těchto 13 rodin vládne světu: síly skryté za NWO

Výsledek obrázku pro new world order

Síly skryté ve stínu Nového světového řádu (NWO) dlouhodobě následují agendu totální kontroly nad lidstvem a zdroji naší planety. David Icke to označil za „totalitní vládu, co chodí po špičkách“, vzhledem k jejímu zvyku činit velmi malé krůčky směrem k zavedení kompletního a definitivního otroctví.

Výsledkem je, že masy zůstávají v relativní nevědomosti o tom, že zatímco moc chapadel NWO stále roste,  jejich svobody jsou jim postupně odebírány.

Skryté síly agendy NWO

Někde u samého vrcholku pyramidy extrémně elitářská organizace, známá jako Rada 13 rodin, organizuje všechny hlavní světové události. Jak jméno naznačuje, Rada sestává z 13 nejvlivnějších rodin na Zemi.

Stále větší počet lidí si začíná uvědomovat, že 99% světové populace je řízeno 1% „elity“, avšak Rada 13 rodin představuje méně než 1% tohoto 1% elit a nikdo na Zemi nemůže zažádat o členství.

Podle jejich názoru jsou právě oni předurčeni k vládě nad námi všemi, protože jsou přímími potomky antických bohů a v žilách jim koluje královská krev. Tyto rodiny jsou:

 1. Rothschild (Bauer or Bower)
 2. Bruce
 3. Cavendish (Kennedy)
 4. De Medici
 5. Hanover
 6. Hapsburg
 7. Krupp
 8. Plantagenet
 9. Rockefeller
 10. Romanov
 11. Sinclair (St. Clair)
 12. Warburg (del Banco)
 13. Windsor (Saxe-Coburg-Gothe)

(Osobně mám podezření, že toto nemusí být kompletní seznam a některé velmi vlivné rody jsou pro nás stále skryty.)

Dynastie Rothschildů je bezpochyby nejsilnější – známá rodová linie jejíž odhadovaný majetek se pohybuje okolo 500 bilionů dolarů!

Svou moc vykonávají skrze světové bankovní impérium, které téměř celé vlastní.

Nejdůležitější instituce, které tvrdě pracují na uskutečnění NWO a na celkovém zotročení našeho druhu jsou:

 1. City of London (finance, řízené Rothschildy) – NENÍ součástí UK
 2. Federální rezervní systém USA (finance, soukromé banky Rothschildů) – NENÍ součástí USA
 3. Vatikán (indoktrinace, klamání a zastrašovací taktiky) – NENÍ součástí Itálie
 4. Washington D.C. (armáda, programování mysli, vymývání mozků a depopulace) – NENÍ součástí USA

Všechny výše zmíněné instituce fungují jako samostatné státy operující v rámci svých vlastních zákonů a proto neexistuje na Zemi žádný soud, který by mohl proti nim zahájit stíhání.

Velké množství tajných společností součastnosti funguje jako větev obrovských korporací, které vlastní Rada 13 rodin.

I přesto, že za svoji práci byli štědře odměněny, členové těchto tajných organizací nejsou členy „elitních“ rodů, oni neví, kdo jsou jejich páni a nemají ani potuchy o tom, jaká je jejich skutečná agenda.

 

Vymývání mozků

Dalším nástrojem na zotročení masy, který používají, je tzv. vzdělávací systém. Školy již nejsou to, co bývaly a děti se učí nazpamět bez přemýšlení a poslouchat bez ptaní.

Ve skutečnosti je v éře internetu exrémně drahé udržovat tento vzdělávací systém funkčním a zastaralým.

„Proč zastaralým?“ ptáte se. Protože internet nám dává volný přístup k téměř nekonečnému množství informací.

Tak proč tedy stále utrácíme obrovské množství peněz za státní vzdělání? Protože světová „elita“ požaduje, aby se naše děti učily přizpůsobovat a myslet „uvnitř krabice“.

 

Co s tím můžeme dělat?

Jak moc NWO hydry roste, víra lidstva se otřásá v základech. Na jednu stranu se ocitáme velice blízko našeho zotročení, zatímco na stranu druhou můžeme jejich pyramidu moci snadno zbořit sjednocením se proti jejich klamu v klidné revoluci myslí, srdcí a duší.

Sám sebe jsem se roky ptal, co je jejich největší zotročující zbraní. Je to kombinace lživé výchovy a neustálé indoktrinace? Je to strach, který šíří naboženství? Je to strach z trestu (uvěznění nebo zabití) systému? Nebo je to neviditelné otroctví peněžnímu systému?

Dle mého názoru, všechny tyto kombinace měli obrovský vliv na naši společnost a způsob našeho myšlení, avšak jejich nejsilnější zbraní je jednoduše finanční systém!

 

Otroci měny

Finanční systém nepozorovatelně zotročil náš druh a nyní jsme využívání jako otroci měny. Pracujeme od 9 do 17 hodin, každý den. V nudném a depresivním prostředí, bez stimulace k čemukoliv kreativnímu či konstruktivnímu.

V mnoha případech je jedinou motivací pro příchod do práce pouze další výplata – a nezáleží na tom, jak tvrdě pracujeme, nikdy se nezdá, že máme dost peněz.

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč megakorporace (jejichž příjem činí biliony $ za rok) platí desítky milionů svým ředitelům a zbytku zaměstnanců se snaží vyplácet obnos co nejbližší minimální mzdě?

Toto bylo pečlivě naplánováno, protože osoba, která je konstantně „na dně“ nebude mít nikdy čas sama sebe vzdělávat, nebude mít čas na introspekci ani – eventuálně – na duchovní probuzení.

Není právě to náš hlavní smysl na Zemi? Stát se duchovními bytostmi (a duchovními samozřejmě nemyslím v náboženském smyslu) a završit náš cyklus inkarnací? (Pozn. překl.: cyklus inkarnací nemůže být nikdy završen, od toho je to cyklus=koloběh)

„Oni“ nepotřebují vzdělané lidi schopné kritického myšlení a mající spirituální cíle. Ne, tento druh lidí je pro systém nebezpečný!

„Oni“ chtějí poslušné „roboty“, dostatečně inteligentní pouze pro obsluhu strojů a pro udržování systému, avšak dostatečně hloupé k tomu, aby nikdy nepokládali otázky.

 

Peníze jsou oko ďábla

Všechny největší světové problémy mají své kořeny hluboce zakotveny ve finančním zlořádu: války přináší zisk, nemoci přináší zisk, plenění Země přináší zisk, lidské otroctví a nelidské pracovní podmínky přinášejí zisk

Naši vůdci jsou zkorumpováni a kolektivní poslání lidstva na Zemi bylo vykoupeno penězi.

Tedy proč potřebujeme mít finanční systém na prvním místě? Vlastně jej nepotřebujeme (alespoň již více ne). Planeta nám neúčtuje ani cent za využívání jejich přírodních zdrojů a my máme technologii na jejich extrakci, aniž bychom museli denně fyzicky pracovat.

 

Řešení

Existují mezi námi geniální mozky, které se zabývají konceptem ekonomiky založené na zdrojích již celá desetiletí. Takovým příkladem je pan Jacque Fresco, brilantní průmyslový designér a sociální inženýr, který strávil většinu svého života projektováním budoucnosti.

Města navržena panem Jacquem Fresco budou stavěna autonomně kontruovanými roboty, budou šetrná k životnímu prostředí a soběstačná, odolná vůči zemětřesení a ohni.

Další lidé již diskutují o tranzitním plánu na přechod k ekonomice budoucnosti, ve které již peníze nejsou zapotřebí a všem jednotlivcům bude nabízet nejlepší podmínky pro dosažení jejich nejvyššího potenciálu – to vše ve prospěch našeho druhu jako celku.

Má otázka zní: jsme připraveni na budoucnost ve světě bez peněz a únik z nadvlády „elit“, nebo jdeme vstříc Novému světovému řádu?

 

přeložila: raja

zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

13
Komentujte

avatar
9 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
Eduard Silnýtomáš marnýMartinMarekDaniela Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
formis
Host
formis

Já ano

imhp
Host
imhp

otazka neni, zdali jsme pripraveni..(nikdo nemuze byt pripraven na to, co si nedokaze predstavit) Otazka tedy je, jak co nejbezpecnejsi prejit na system bez penez..a odpoved je jednoducha..osveta, vzdelavani a vlastni priklad..

je to snadne, ze? 🙂

Jozef Adamčí
Host
Jozef Adamčí

Kacírska myšlienka:

Nemá učenie Marxa racionálny základ?

Skorpion1971
Host

ked sa clovek zamysli, da sa prejst na zivot bez penazi. ale clovek sa musi naucit brat len to co naozaj potrebuje a nie vsetko co vidy pred sebou. a kazdy musi chapat , to bude obsahovat aj pracu bez naroku na odmenu. nastup takeho systemu musi byt na zaciatku sprevadzany nejakym chipom. kazdy den mas v nom zaznam ze si odviedol nejaku pracu. je jedno aku, ale bez zaznamu o odvedenej praci ziadne takzvane nakupovanie, alebo branie si nepotrebnych veci. trebars darebak ktory nepracuje, podla chipu, narok len na zakladne veci nutne na prezitie. ten co pracuje, okrem zakladnych… Číst vice »

Mikeššška
Host
Mikeššška

To skorpion 1971: Jaké čipy? To je přeci NWO plán, aby všichni byly načipovaní. To mě podrž… 😀 to je fakt úlet…

Michal
Host
Michal

Žiadne cipy, to je nezmysel. Zhodneme sa ale v tom, že postupne sa musíme zmeniť v myslení. Chcenie, túžba vlastniť nás zabíja. Slobodný je ten, čo nič nechce. Bezdomovec. No to je extrém nepohody. Začnime skromnosťou. Načo BMW, stačí Škoda. Načo plný vozík pochybneho zradla z hypermarketu, keď mi stačí košík od miestneho farmára. Načo TV so stupidnou reklamou, správami a debilnymi somarinami, ked som sa už dávno nerozprával s deťmi, manželkou, rodicmi, susedom…

tomáš marný
Admin

Milý michale,
naprosto správná úvaha. Gratuluji. U skromnosti to začíná….
tm

Investor
Host
Investor

Svet bez penez je nesmysl z mnoha duvodu. Reseni problemu ale existuje a je zname. Zatim ho vsak nikdo z ruznych duvodu nechce. Prosadi se, az bude jeste hur…

Daniela
Host
Daniela

Ake riesenie…nieco mi uslo?

Marek
Host

Když jsem si tenhle článek přečtel, tak jsem z toho usoudil. Že když selhá samotná hydra, či jak tomu tedy budeme nazívat. Tak buď příjde samotná evoluce nebo se budoucnost, bude muset podřídit jinými pravidly které příjdou od jiné strany síly.

Martin
Host
Martin

Každý si vládne sám a je na ňom či sa zapojí do otroctva korporácií alebo si žije po svojom niečo tvorí v súkromní a využíva max čo ponúka štát školstvo zdravotníctvo a tak. Je to v hlave každého z nás bohužiaľ a vytvárať si tieto chymery o tom ze za to môže niekto iný je hlúposť.

tomáš marný
Admin

Milý martine,
zdravotnictví, pokud máte zájem zůstat zdravý, bych raději z vašeho seznamu vyloučil…..
tm

Eduard Silný
Host
Eduard Silný

Ten príklad je najdôležitejší, pretože ľudia chcú zmenu, no nevedia aká by mala byť. Potom vidia dobro aj v menšom zle. Preto dopadajú voľby tak ako dopadajú. Zlo, či je veľké, alebo menšie je vždy len zlom. My sa zmeňme a zmeníme svet. Začnime od seba v každodennom živote. V chcení, myslení reči a konaní!!