Těchto 6 nevysvětlitelných fotografií pořízených NASA vás vyděsí

NASA spolu s dalšími kosmickými agenturami pořídila spoustu fotografií Měsíce a zachytila to, co vypadá jako divné mimozemšťany udělané struktury na povrchu či UFO.

Tyto obrázky nelze vysvětlit a ufologové po nich skočili v důvěře, že tam někdo opravdu je něco, co prostě vysvětlit nejde.

Na Měsíci jsou opracované lunární kameny

Měsíc Země se prostě nazývá Měsíc; nedostal žádné líbivé jméno, na rozdíl od ostatních měsíců, které jsou ve sluneční soustavě. Avšak je jedním z nejzáhadnějších ze všech a Zemi doprovází od nepaměti. Všechny ostatní měsíce, které jsou ve sluneční soustavě, mají planety, které obíhají kolem rovníku, ale to měsíc země nedělá. Rovněž má lunární horniny, které obsahují kovy, které byly zpracovány a k tomu patří i Neptunium 237, mosaz a Uran 236.

Většina toho, co o Měsíci víme, je díky misím Apollo z NASA. Mise programu Apollo byly určeny přivezení lidských bytostí na Měsíc a k jejich bezpečnému přivezení zpět na Zem. Misím Apollo 11, 12, 14, 15, 16 a 17 se to prý úspěšně podařilo, kdy 7 až 9 provedly oblety země k otestování Lunárních modulů a Velitelských modulů, ty ale nepřivezly data o Měsíci. Mise 8 a 10 byly k otestování součástí při obletech Měsíce a ty už přivezly fotografie lunárního povrchu. Apollo 13 na měsíčním povrchu nepřistálo kvůli závadě, ale fotografie přivezlo. Avšak těch šest úspěšných misí, co na Měsíci přistály, přivezlo ohromnou spoustu vědeckých dat spolu ještě s lunárními vzorky vážícími více než 400 kilogramů.

Cesty NASA na Měsíc zachytily i spoustu nevysvětlitelných objektů

Během cest na Měsíc byla zachycena spousta fotografií i s videozáznamy, které nelze vysvětlit. Skeptici je ovšem zavrhují a říkají, že nemohou být původu od mimozemšťanů, ale mnoho snímků NASA mezi ufology vyvolali skutečný poprask.

1. 1972 Fotografie ukazující ohromný elektrický výboj

Fotografie byla zachycena v roce 1972 a byla jednou z nejvíce fascinující, co kdy přišly z Měsíce. Fotografie zřejmě ukazuje ohromný a mocný elektrický výboj pocházející z blízkosti kráteru Stein, který je na odvrácené straně Měsíce.

Někteří lidé říkají, že tyto elektrické výboje vznikly kvůli tajné podzemní základně, která je ukrytá na odvrácené straně, ale jiní poukazují, že tento výboj na Měsíci je podobný nad-oblačným bleskům, které je možno spatřit i ve svrchní atmosféře Země, kde dochází k mohutným bouřkám.

2. Ohromná postava kráčející po Měsíci

Jedna z fotografií, která většinu lidí překvapila, byla pořízena na povrchu Měsíce a je k dispozici na Googlu poté, co tento spustil software, který uživatelům umožňuje Měsíc zkoumat a pátrat na něm. Netrvalo dlouho, než někteří lidé ohlásili, že viděli ohromnou postavu kráčející po měsíčním povrchu.

Nikdo nebyl opravdu schopen vysvětlit, co to ta postava je, ale NASA vydala svou verzi a tvrdí, že to není nic nečistota na objektivu Lunární mise.

3. Ohromná struktura, jak kousek odříznuté pizzy na měsíčním povrchu

Fotografie z NASA, které patřily k nejvíce fascinujícím s ohromnou strukturou zachycenou na povrchu Měsíce, která vypadá úplně jak odříznutý plátek pizzy. Lovci UFO řekli, že objet tohoto tvaru vypadá jako trojrozměrný a mohla by to být základna na povrchu nebo ohromná mimozemská kosmická loď. Zajímavé je to, že tato černobílá fotografie, která byla pořízena 70 mm fotoaparátem, je jediná, která přežila od mise Apollo 8, které ve skutečnosti tento objekt zachytilo.

4. Sovětský lunární průzkumník přelétá nad mimozemskou technologií

Fotografie pořídily kosmické sondy Luna vyslané Sovětským svazem a říká se, že odhalily cosi, o čem si mnozí myslí, že je to konečným důkazem, že na Měsíci mohli být mimozemšťané. Tyto obrázky byly vystaveny na internetu a zdá se, že zobrazují objekty, které na povrchu vypadají divně. Ty artefakty nevypadají, že by byly zformovány přirozeně a nejsou ani součástmi ruských kosmických sond.

Co jsou zač, zůstává záhadou, která je dost hluboká, nikdo ji zatím nedovedl vysvětlit.

5. Létající talíř zachycený na fotografii během mise Apollo 16

Fotografie pořízená astronauty během vzletu z povrchu Měsíce v roce 1972 ukazuje jednu z nejneuvěřitelnějších fotografií UFO, která kdy byly zachyceny. Astronautům se přitom podařilo zachytit cosi, o čem se povídá, že je to veliké UFO ve tvaru disku.

Toto UFO bylo pozorováno pod dobu asi čtyř sekund a zachyceno na 16 mm film na celkem 50 snímcích. Objekt měl tvar talíře a na svém vršku měl jakýsi dóm, jak je pro UFO typické. NASA se uchýlila k tvrzení, že to UFO mohlo být naváděcím světlem na přistávacím modulu Apolla 16, ale mnoho ufologů tím není přesvědčených.

6. Údajná jaderná měsíční základna NASA

V roce 2009 NASA shodila na Měsíc zvláštní dárek, kosmickou loď LCROSS, která byla vyslána na jakousi kamikadze misi. Tato 2,2 tunová raketa byla shozena ze své orbitální dráhy do kráteru Cabeus na jižním pólu Měsíce a tak se vrhla dolů, kde se roztříštila, aby sebrala nějaká data.

O této misi se říkalo, že je zvláštní, ale fotografie, které se objevily na lavici zaměstnanců NASA, začaly vyvolávat podezření, že ta raketa byla ve skutečnosti zacílená na jakousi strukturu uvnitř kráteru Cabeus. Tam, kde to ta střela v kráteru zasáhla, byly spatřeny umělé struktury a mnozí ufologové tvrdili, že NASA vyslala misi, aby na Měsíci zničila základnu mimozemšťanů.

 

zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

 1. zdeněk540 napsal:

  To máte i s Plutem třeba…
  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/a/a7/Pluto-01_Stern_03_Pluto_Color_TXT.jpg/250px-Pluto-01_Stern_03_Pluto_Color_TXT.jpg
  na tuhle fotografii jsem narazil na internetu už v roce 2014, i když jsem tehda nevěděl, že to v půlce roku 2015 Nasa prohlásí za fotografii Pluta.

 2. Julius napsal:

  No on si nam ten googl map kresli co je napadne do svych map. Ja ostatne mam na vezaku nakreslenou parabolu a ta tam neni a nikdy nebyla. 😀 Ale pokud nekde neco je ani me to neudivuje. Protoze jsem presvedcen, ze to co nachazime jsou kousky nasi daleke minulosti. A je ted uplne jedno zda lide zily na mesici a pak pro nejakou valku sly na zem nebo uz tam nasi praprapra predci byly. proste nachazime mraky podivnych artefaktu co jeste nevzalo smetiste dejin. Ono se nam muze zdat ze po nas zbude vic. Ale nezbude. Jen tam sem po milionech a milionech milionu let tu zase nova generace najde par nekde zkamenelych hodinek ci sroubovak a bude si drbat hlavu k cemu to slouzilo a kde se to tu vzalo 😀 Me jen udivuje ze pokud uz tu nasi prapredci byly a nejak se stalo ze zmizely. Proc tu jsme znovu a proc delame stejne chyby az zase vymreme. Takove nekonecne kolecko. Jako by neco nas tu chtelo vypestovat do nejakeho stadia a pak kdyz se to nepovedlo ci bylo dosazeno nam neznameho cile se cely ten beh zastavi a zacne kolabovat. V cem je chyba? V nasich DNA? Vesmir je petrsiho miska? Ci nekdo jednou zacat jde cistit toaletu? A proc zase lidstvo blbne?

  • tauri napsal:

   Chyba je v duších lidí a neschopnost vzít zodpovědnost za svůj život, do svých rukou…nic víc.Jsou rádi za pozlátka, která jim „dávají svobodu“…čili chyba je i v lidské duši(člověk), která byla skutečně jen k práci, ne přemýšlení nad smyslem života. Myšleno lidská duše, nemyslím duše jiných „bytostí“ jako elfové, trpaslíci a podobní lesní duše..ty zajímá duchovno.(i marsany zajímá energie, ale jsou výborní hlavně v oblasti IT).lidské duše jsou závislé jen na tom, co je vidět a slyšet..Často mne udivuje, že lidi závidí, jak má někdo „dary“ a oni ne…No víte, je to jen o tom něco se sebou dělat a ne se vézt na vlně práce druhých a sami jen fňukat, že to nejde..Už jsem někdy sám bezradný, kam jsou lidi ochotní zajít/nezajít a jak to vypadá, vidíte sami..taková krásná planeta a zase bude muset udělat restart a jet znova..A že mi příjde, jak se to celkem dost vyhrocuje a lidi jsou stále nějak nereagující a raději čučející do mobilů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.