A teď se Evropa ……. Ať táhnou domů! Obrovský zvrat v otázce migrace, který bude mít dopad

[et_pb_section bb_built=“1″][et_pb_row][et_pb_column type=“4_4″][et_pb_text _builder_version=“3.0.89″ background_layout=“light“]

Spojené státy se rozhodly stáhnout z dohody OSN o uprchlících. Podle amerického prezidenta Donalda Trumpa je dohoda neslučitelná s politikou USA. Informaci přinesl server E15.cz. A reakce na sebe nenechaly dlouho čekat.Přípravy globálního paktu o migraci, jímž chce Organizace spojených národů společně chránit práva uprchlíků a migrantů, jsou v plném proudu, Donald Trump však rozhodl, že se z nich stáhne. 

Počátek všeho je v roce 2016, kdy 193 členských států Valného shromáždění OSN jednomyslně přijalo text zvaný Newyorská deklarace pro migranty a uprchlíky. V této deklaraci se státy mimo jiné zavázaly zahájit jednání o uspořádání mezinárodní konference k uzavření globálního paktu o bezpečné, řízené a legální migraci v roce 2018.

Právě tato Newyorská deklarace však podle Trumpa obsahuje několik ustanovení, která se neslučují s americkou imigrační a uprchlickou politikou.

V souvislosti s Trumpovým prohlášením zareagoval lobbista Andrej Surňak, jenž by chtěl to samé po prezidentovi Miloši Zemanovi. „Chci, aby příští český prezident po vzoru USA prohlásil: ‚Rozhodnutí týkající se naší imigrační politiky musejí být vždy přijímána výhradně Českou republikou, my budeme rozhodovat o tom, jak nejlépe kontrolovat své hranice a kdo bude vpuštěn do naší země‘,“ uvedl Surňak.

Bloger Václav Řehák následně uvedl: „No a teď se z toho Evropa posere. Zůstane v tom maléru sama. Prezident Trump ukončil účast USA v globálním projektu migrace. USA uvedly, že pakt OSN o migraci obsahuje ustanovení, která jsou v rozporu s národní imigračními politikou a podkopávají suverenitu národa. Austrálie to ví dávno, Japonsko nebere ani jednoho nelegálního drbana, a teď i USA. Rozhodovat se o vlastní zemi – to se nazývá svrchovanost. ‚Práva‘ útočníků nenahrazují práva občanů.“

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row][et_pb_column type=“4_4″][et_pb_gallery _builder_version=“3.0.89″ posts_number=“6″ show_title_and_caption=“on“ show_pagination=“on“ gallery_ids=“15483,15484,15485,15486,15487,15488″ fullwidth=“on“ orientation=“landscape“ zoom_icon_color=“#00a8ff“ hover_overlay_color=“rgba(255,255,255,0.9)“ background_layout=“dark“ pagination_font_size_tablet=“51″ pagination_line_height_tablet=“2″ hover_icon=“%%36%%“ /][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row][et_pb_column type=“4_4″][et_pb_text _builder_version=“3.0.89″ background_layout=“light“]

Na skutečnost, že Evropská unie může dokument podepsat za nás, když to Česko nepodepíše, upozornil čtenáře ParlamentníchListů.cz ekonom a publicista Martin Kunštek. „Právo EU stejně jako dohody, které ona podepisuje, je nadřazeno právu českému. Polsko a Maďarsko se již proti věci ohradily,“ upozornil Kunštek.

Řehák se pak také zamyslel nad schválením Trumpova protiimigračního dekretu Nejvyšším soudem v USA.

Celý jeho příspěvek si můžete přečíst zde:

Nejvyšší soud v USA v pondělí schválil »Trumpův protiimigrační dekret« – zákaz vydávání vstupních víz do USA pro občany států: Čadu, Íránu, Jemenu, Libye, Somálska, Sýrie, Severní Koree a Venezuely.
Soud potvrdil, že dekret nabyl okamžitě plně účinnosti, i když o jeho statusu se stále jedná. Teď ale jde již pouze o to, kdy se stane Ústavním zákonem USA.

Generální prokurátor USA, Jeff Sessions, považuje rozhodnutí za „podstatné vítězství pro bezpečnost amerického lidu“.
Stačilo pár atentátů v Evropě, pár videí zveřejněných prezidentem Trumpem z Velké Británie a ejhle, jde to.
Center for Constitutional Rights – Centrum pro ústavní právo k tomu uvedlo doslova: „Bez ohledu na soud, my říkáme, že zákaz vstupu muslimů na území USA je nehumánní a diskriminační. Musíme i nadále demonstrovat, že toto odmítáme a budeme odolávat politice strachu, proti-muslimskému rasismu a bílé nadřazenosti.“

Omar Jadwat, ředitel projektu pro práva přistěhovalců a amerických občanských svobod, uvedl ve svém prohlášení: „Je nešťastné, že úplný zákaz může prozatím pokračovat, ale toto nařízení neřeší naše nároky. Chceme rovnost a pro ty, kteří jsou nespravedlivě odděleni od svých blízkých.“

JAKÉ nároky? Tak oni mají nárok »bouchat« na Amerických ulicích?!
Pokud chtějí být se svými rodinami, tak ať táhnou domů k jejich rodinám! A co ta bílá nadřazenost?! Jak je vidět, zrádci amerického lidu se zaštiťují demokracií a lidskými právy.

Každým dnem se však potvrzuje, že zrádci, kteří dopustili invazi nepřátel do Evropy, patří před soud a na šibenici!

Zdroj: 1

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

9 Komentáře zapnuto "A teď se Evropa ……. Ať táhnou domů! Obrovský zvrat v otázce migrace, který bude mít dopad"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Věra
Host
Věra

Nemusíme prijímať migrantov. Odpoveď je v odkaze cca od 7 minúty. Harabin vie dobre o čom hovorí.
https://www.youtube.com/watch?v=t5K9HFbi_wQ

Maroš
Host
Maroš

Věra – hej – aj Lajčák vie o čom hovorí, keď v OSN volá po právach migrantov a jednej svetovej vláde! Pekne sa odkopal!

Melichar
Host
Melichar

Výjimečně píši mimo téma, ale Vladimír Putin mi udělal radost:
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/457102-putin-bude-znovu-kandidovat-na-prezidenta.html
Příští léta budou pro celkovou budoucnost lidstva na Zemi rozhodující a snad jedině tento gosudar Vladimír to dokáže ukočírovat, má i velkou podporu benevolentních mimozemšťanů.

Vitězslav Crha
Host
Vitězslav Crha
Přesně tak,okamžitě by na toto měly reagovat státy EU a po vzoru opět prolhaných USA,kteří tento kolotoč lidí v podstatě vyprovokovali a platili je všechny pod hlavněmi samopalů lifrovat tam,odkud přitáhli. Soros příjde o své prachy do tohoto projektu vložené a EU se může klidně začít rozpadat i bez migrantů. Ten rozpad je patrný na každém kroku,kdo sleduje vysokou politiku a zahraniční vytáčky pod rouškou tzv. demokracie. Demokracie začíná a končí tam,kde lid získá svou vůli v prosazování národní politiky a nebo se jí zpronevěří srabáckým chováním bezkoulých budovatelů levé pravice. Tedy ničeho. Z toho vyplývá,že je třeba okamžitě ukončit… Číst vice »
Jarka
Host
Jarka

Naprosto souhlasím….tak na jelita a bubaky.

Anonymní
Host
Anonymní

4

Soto
Host
To je jen malá ukazka toho, co to dělá, když se mění befely za pochodu. Prostě vlaky jedou proti sobě. Pjakin řekl jasne už na začátku brexitu, že je to bouda. O rozpad eu není zájem. Dneska se globalizuje. Celky se zvětšují a slučuj í. Pokud něco vyleze z nějakého celku, tak ti musí vlézt do nového. Takže asi všichni pujdem do euroaaijske unie. Hodně současných jelit bude hooooodně soptit. Ale co , dluhy se odpustí, koupí si nové letadlo (pokrok nezastaviš) budou mít eště lepšího mobila a eště rychlejší internet a robotku vyspělou do každé DOMÁ CTNOSTI a na… Číst vice »
Anonymní
Host
Anonymní

4.5

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!