Telefon z jiné dimenze. Věříte na její existenci? Pokud něco podobného nezažijete, je to těžce uvěřitelné

…..Jak jste mně psali, mnoho z Vás má podobné zážitky. Prosím napište do diskuze. Děkuji….

05:55

DOPORUČUJI: Telefon z jiné dimenze / článek tomáše marného

Článek natolik zajímavý a v jistém slovasmyslu radioaktivní pro tento svět, že když jsem ho chtěla zpracovat na své stránky, na půl dne mi vypadl internet… Užijte si ho! Alue
Dnes jsem se rozhodl, že prolomím mlčení a napíši vám krátké „sci-fi“.
Zajímá Vás odkud mám větu VŠEMU JE ÚPLNĚ JINAK?????
Jestliže ano, můžete číst dál. Když ne, věnujte raději čas nějakým pomíjivým záležitostem.
Otec, kterého jsem si vybral na planetě Zemi jako rodiče, byl velice moudrý a chytrý člověk. Znal a hovořil 14 jazyky, dokonce i mrtvými, které už skoro nikdo nepoužívá. Velice jsem si ho pro jeho vědění a nepochopitelné znalosti a chování vůči druhým lidem vážil a měl jsem ho moc rád.
Předal mi mnoho vědění a hlavně znalostí ke kterým se nedá jen tak přijít. Byl velmi krásný, nejen co se týče jeho vnitřní, ale taky fyzické krásy. Byl prakticky pro mne ideálním otcem.
V jeden den, kdy jsem neměl ještě 15 let, můj otec odešel do jiné dimenze. Vzpomínal jsem na jeho slova, když mi vykládal kdysi o pohádkách a říkal, že Indiáni oslavují a radují se v den odchodu svých přátel či rodinných příslušníků. Nejsou smutní a neplakají. Řekl mně naprosto jasně, že lidé NIKDY neumírají, odcházejí jenom do jiné dimenze, do jiných světů, kde se všichni opět setkáme.
Potud bylo vše v pořádku. Stalo se ale něco, chyba v MATRIXU, kterou jsem nemohl dlouho rozchodit.
Asi rok, max dva roky po jeho odchodu do jiné dimenze, nevybavuji si zde čas přesně, jsem seděl doma v pohodlném křesle a četl jsem knihu.
Vedle křesla byl malý stoleček na telefon a jiné drobné věci. Venku bylo nádherně, dokonalé modré nebe. Když jsem nasál dost informací z knihy, vždy jsem hodně o přečteném přemýšlel. Většinou jsem se díval do slunce přes otevřené okno a ostřil si zrak. Z tohoto klidného dívání a přemýšlení mě vytrhl zvonek telefonu. Jako vždy jsem se představil….. Hlas na druhé straně byl totožný s hlasem mého otce. Přesně tak se i představil. Hned na začátku mně sdělil určitou domluvu, kterou jsme měli mezi sebou a nevěděla o ní ani moje maminka.
O to větší bylo překvapení, když mně začal vykládat o určitých záležitostech, o kterých jsem věděl jenom já a odehrály se po otcově odchodu.
Sdělil mně důležitá data a snažil se mě navést na správnou cestu. Dle mého názoru jsme hovořili dost dlouho. Vůbec nevím jak dlouho, protože v ten moment zazvonění asi pro mne přestal existovat čas. Mimo mnoha důležitostí mně taky ke konci rozhovoru řekl následující větu: Navždy si pamatuj, zde na planetě Zemi platí zlaté pravidlo: VŠEMU JE ÚPLNĚ JINAK.
Byla to poslední věta, kterou jsem slyšel od mého otce po telefonu a pak se hovor přerušil.
Předtím mě ještě požádal, abych o našem rozhovoru nikomu nevykládal, protože domestifikovaní lidé tomu nebudou věřit a budou mne považovat za blázna. Od určité doby mně bylo úplně jedno kdo si o mně co myslí a vykládá. Jak čas běžel, zjistil jsem, že to byly problémy dotyčných lidí, nikoliv moje.
Po celý život se snažím na svět dívat jinýma očima, podle věty VŠEMU JE ÚPLNĚ JINAK. Už mne nepřekvapovaly děje, které se přesně dle této věty tvořily a odehrávaly se dle okolností, s kterými by nikdo nepočítal. Ale staly se.
Je mnoho věcí, které bych Vám rád předal. Není už ale mnoho času. A nyní se ptáte, proč jsem napsal tenhle krátký rozhovor, o kterém jsem měl po celý život mlčet.
Nastala událost, která se odehrála před několika dny a žádný vědec neumí vysvětlit zmizení letadla z Malajsie. Ani zmizení letadel na Bermudském trojúhelníku, či jiných aktivovaných časoprostorových vstupech.
Jednoduchá situace. V Bermudách zmizelo letadlo a ještě za 20 let po zmizení volalo o pomoc. To stejné letadlo asi za 18 let vyletělo z časoprostorového kanálu a přistálo v americe. Pro lidi, kteří byli v letadle, byla to manželka s manželem a synem, uběhly 1 nebo 2 hodiny života a pro lidstvo zde na planetě Zemi, cirka 38 let. Nezestárli jako lidé na planetě. Vzhledem k tomu, že se zde vše tají, neumožnily jim určité síly vrátit se do normálního života. Není to jediný případ, je jich mnoho. Rusové by Vám mohli hodně vykládat. Mají také mnoho znovu objevených lodí, letadel a samozřejmě lidí, kterým se to událo. Všude se ale o tom mlčí. Asi je vám jasné, proč. Dle věty: VŠEMU JE ÚPLNĚ JINAK, neexistuje ani čas. Na planetě Zemi je mnoho umělých věcí, o kterých si lidé myslí, že jsou skutečné.
Zmizelé letadlo může být v časoprostorovém kanále. Je jenom otázkou, kdy se z něho dostane ven. Za pár dní? Za několik let? Nebo dokonce za několik století? Nemějte obavu, určitě se někde někdy objeví. A protože přece něco takového nemůže být možné, loutkaři nám připraví jiné vysvětlení. Však už tu větu znáte. Třeba se najde záhadným způsobem někde na dně oceánu a nic nevyplave na hladinu moře. Budou se snažit vysvětlovat nevysvětlitelné nevysvětlitelným.
Myslete si samozřejmě co chcete, napsal jsem Vám sci-fi. Ale bylo by dobré nikdy nezapomenout na větu: VŠEMU JE ÚPLNĚ JINAK.
V Rusku byla kdysi při vojenském cvičení na moři objevena pirátská loď, která vjela do husté mlhy. Byla určena skupina moudrých lidí, kteří měli celý případ vyšetřit. Podařilo se jim za několik let vyzkoumat, že v této mlhovině, kde běžel čas úplně jinak, pobývali piráti s uloupenými poklady a otroky jenom několik hodin, cirka asi jednu hodinu, maximálně dvě.
Na planetě Zemi uběhlo asi 300 let.
Těchto případů je celá řada, nastínil jsem Vám jenom jeden.
Na celé planetě je mnoho podzemních měst, kde čas ubíhá úplně jinak.
Jeda z nejznámějších laboratoří je v Rakousku, u Innsbrucku, kde asi za jeden den v podzemí uběhne na planetě Zemi, dnes už 90 dní. Čas se na planetě Zemi urychlil. To už ale mnoho z Vás zjistilo. A neustále se urychluje. – No právě ke konci časů.
Letadlo malaysijských aerolinií se dostalo do tohoto časoprostorového kanálu. Uvědomte si, že elektromagnetické vlny se šíří i do těchto prostor. Jenom s echem je to úplně jinak. Když by se letadlo zřítilo a potopilo do moře, okamžitě se zkratuje elektronika v mobilech a přestanou být na signálu. Zajímavé je, že mobily ale vyzvánějí. Jsou dokonce napojeny na internet. Jak je to možné?? Dejme tomu, že se nacházejí v kanále, kde uteče za hodinu letu na planetě zemi 50 let. V tom případě mohou lidé odpovědět ze svého mobilu na sms třeba až za 30 let nebo později. Časový poměr pro lidi v letadle (na jednu hodinu času v letadle), je dejme tomu 50let, krát 60 vteřin, krát 60 minut, krát 24 hodin, krát 365 dní v roce, což je:
50x60x60x24x365=1.576.800.000,00 vteřin na planetě Zemi
k poměru
60×60=3.600,00 vteřin uběhne za 50 let
Tedy za jednu vteřinu v letadle uběhne na planetě zemi 4.382.444,00 vteřin.
Je Vám tedy jasné, že komunikace s touto prodlevou není možná.
Pilot asi bude volat ,,may day, may day, may day“ – volání o pomoc, když mu vypadly přístroje, ale uvědomte si, za jak dlouhou dobu to bude. Proto nemají jakékoliv spojení se zemí, a lidé v letadle jsou na mnoho let ,,konzervováni“. Když se jim podaří se za 50 let vrátit, nebudou chápat. Může to klidně být i za několik století.
A uvědomte si opět větu: VŠEMU NA PLANETĚ ZEMI JE ÚPLNĚ JINAK.
Proto státníci, kteří rozpoutali na planetě Zemi tolik válek, DOSTÁVAJÍ NOBELOVU CENU ZA MÍR.
Lidem, kteří se snažili zabránit válkám na planetě Zemi, nasazují ďáblovy rohy a dělají z nich Satany, přinejmenším zločince (Putin).
A když půjdeme do důsledku, řečení sci-fi je pravda, a pravda je sci-fi.
Popřemýšlejte a najednou zjistíte, že tomu tak asi je. Objevili jste největší podvod na lidstvo na planetě Zemi. A pamatujte, čas neexistuje!!!!!
tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

7
Komentujte

avatar
7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
hammerJanaPetrrenataJan Čech Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
zdeněk
Host
zdeněk

Je to asi 3 možná 4 dny, co jsem viděl v podvečer okolo osmé hodiny nad horizontem na západě velmi jasné světlo (jasnější než jakákoliv hvězda či planeta na obloze) a pak se z toho vyklubalo letadlo. Možná to byl nějaký portál, kterým jak prošlo letadlo, tak se zavřel.

irile
Host
irile

Mam podobné zážitky…Vím o čem píšeš. Děkuji tome za krásný příspěvek do mozaiky událostí v krajině poznávání… Vše má takovou rychlost, že se nám z toho hlava točí… A když se v telefonu objeví zprava z r. 2042, tak si řeknu s úsměvem aha …to je dobrý ! Stalo se mě něco… , ještě tehdy s prvnim Alcatelem s anténkou 😉objevila se mě zprava na displej a po přečtení každého slova vše zmizelo, jako by nikdy ani nebyla… Mám podobnou zkušenost s odchodem blízké duše. V osmi letech mě náhle zemřela teta,bylo ji 47 let ( byla něco jako moje… Číst vice »

Jan Čech
Host
Jan Čech

POTVRZUJI TOME 🙂
Z JINÉ DIMENZE,MI KDYSI VOLAL DUCH,
ALE JE TO UŽ DÁVNO….
KDYŽ MÁ DCERA PADAL DO PROPASTI,
ZASTAVIL SE ČAS,
ABYCH MOHL VČAS-ZASTAVIT JEJÍ PÁD…
TAKOVÝCH ZÁZRAKŮ JSEM ZAŽIL NE MOŘE,
ALE OCEÁN… 🙂

renata
Host
renata

..zajímavé a krásné,dekuji

Petr
Host
Petr

Hodně zajímavé až to v člověku vyvolá zvědavost co bude následovat po smrti

Jana
Host
Jana

Supeeer……. jsem šťastná, že žiju v dnešní době a můžu si pár „záhad“ vyzkoušet, vyslechnout – jen houšť, díky Jana

hammer
Host
hammer

Mojí mamince se stalo něco podobného.V den jejich narozenin,rok po smrti otce se ozval telefon a maminka se zapřísáhla,že to byl otec,pozdravil jí,zeptal se jí jestli ho poznala a když řekla ano,začal se smát jak to uměl jen on,po chvilce řekl že už musí jít a ozvalo se ticho.Maminka byla samozřejmě v šoku,nebot to podle ní na 100% byl otec,byli spolu 47 let.Toto se opakovalo ještě 2x a maminka vždycky čekala kdy zase zavolá,vždy jí říkal,že je jen jeho,maminka byla vždy štastná.Vždy se to bohužel dělo,když byla doma sama,takže jsem nebyl přítomen,neměl jsem důvod jí nevěřit,bylo vidět že je štastná… Číst vice »