Televizní moderátorka Saúdy šokovala svým „nemravným“ oděvem

Úřady Saúdské Arábie prověřují případ televizní moderátorky Shireen al-Rifaie, která na záběrech vypadala „neslušně“. Informuje o tom BBC.

Novinářka televize Al Aan TV moderovala reportáž o zrušení zákazu řízení auta ženami. Během přenosu vlála její abaja (tradiční dlouhé arabské šaty) ve větru a zpod oděvu byla vidět noha, uvádí BBC. Přitom ale pod šaty měla kalhoty a blůzu. Sporný záběr zveřejnil na svém účtu na Twitteru washingtonský novinář Zaid Benjamin.

 

 

​Její vzhled vzbudil pobouření konzervativních uživatelů internetu. Své komentáře doprovázeli hashtagem „obnažená řidička v Rijádu“. Úřad, který má v království na starosti masmédia, obvinil novinářku Shireen al-Rifaie z porušení pravidel. Samotná žena vinu popírá. Po zahájení vyšetřování opustila zemi.

 

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

  1. Lekno napsal:

    a tamtie vymydlene mozgy sem ‚élity‘ importuju 🙂

  2. Jarek* napsal:

    Tak tomu rozumím. Neměla na sobě pytel na kopzole. Bylo vidět, jak je nechutně tlustá a to zrovna není to, co by asi divák chtěl sledovat. Vůbec se nedivím, že ty svoje smradlavé, upocené a tlusté katastrofy musí balit do kupu pytlů, aby je na ulici nikdo nepoznal a oni, majetníci těch šmudliček neměli ostudu.

  3. aston napsal:

    Udělala dobře, že z té pr. vypadla. Tam jsou k ženám tak nepopsatelně odporní hajzli!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.