Téma energie, je nejzajímavějším tématem na planetě Zemi

….jak neustále vykládám a obzvlášť, když se jedná o energii implozivní. Přednášek na tohle téma jsem dělal v minulosti mnoho. Principy jsou jednoduché, člověk se „musí“ ale odprostit od klasické fyziky. Dnes si uvedeme jednu krátkou pasáž. Pro všechny, kteří chodí na jakékoliv WEBY a diskutují, jsou to nadmíru cenné rady….

05:55

Téma energie je nesmírně zajímavé, obzvlášť, když se jedná o energii implozivní. Přednášek na tohle téma jsem dělal v minulosti mnoho. Principy jsou jednoduché, člověk se ale „musí“ odprostit od klasické fyziky.

Imploze = konstrukce
Exploze = destrukce
Vzhledem k tomu, že na celé planetě ZEMI používáme explozivní energii, (málo který vyvolený má možnost používat implozivní energii), jsme dnes tam kde jsme. Na kraji obrovské propasti, z které už asi není návratu. Vede ke zotročení lidí.

Mnoho lidí nečte komentáře, kde se lidé pomlouvají, zesměšňují a nadávají si.  Bylo to jedním z témat mých přednášek.

Lidé, kteří kdekoliv diskutují, by si měli uvědomit následující krátkou stať. Opět jsme u uvědomění…..

Konstruktivní / implozivní energie, je něco velmi cenného, například kostka ledu / zmrzlina v létě. Snadno roztaje, ale dá to práci ji vytvořit.

Je proto nutné dávat si pozor na bytosti, které svou explozivitou v člověku rozpustí ten mechanismus imploze / konstruktivity.

Stejné přitahuje stejné – dokud člověk má dost konstruktivity, dokáže si úbytky relativně snadno nahradit. Pokud však klesne pod kritickou mez, dá to hodně práce navrátit se k ní.

Škodlivé bytosti se dají poznat přibližně takto:

Zesměšňují člověka s pokorným a vážným stavem mysli, protože si tak vítězstvím snaží získat falešnou sebeúctu, kterou ztratili svým předchozím škodlivým jednáním. Jedno z možných řešení je včas, podle vnějších projevů, tyto bytosti rozpoznat (samolibost, vlezlost, otáčejí vše, co řeknete, proti vám, pomlouvají a smějí se tomu), omezit kontakt na minimum, nejlépe si přestat uvědomovat to, co říkají, protože pak to rozum přestane považovat za pravdivé tvrzení a přestane se snažit se bránit. Hlavně tato rozumná obrana člověka vyhodí z jeho klidu, protože musí hrát na hřišti protivníka podle jeho pravidel. Výsledkem je ztracená sebeúcta a minimální vnitřní pohoda, včetně toho, že se na člověka nabalí jakési divné fluidum, kterého dá práci se zbavit. Pokud chce člověk dělat něco očistného, automaticky ucítí nechuť a odpor, jako by to bylo něco škodlivého. (V kombinaci s elektrosmogem se to ještě komplikuje – člověk je jakoby v křeči). Dost pomáhá kontakt s přírodou (naboso, koupání se venku, stromy) – jako by se to škodlivé fluidum rozpustilo. Pak se konstruktivita / imploze obnoví.

A prosím, hlavně si pamatujte následující:

Říkat někomu pravdu je stejné, jako mu tvrdit, že je debil…..

Poznámka tm: Podobným způsobem probíhá po celé planetě Zemi domestifikace v jakýchkoliv školách a zotročování mozků.
Děkuji Vám všem, kteří jste přečetli článek o energii. Prosím, bylo by dobré si vše uvědomit a také se tím řídit…..

Děkuji

tm

Loading...

9
Komentujte

avatar
6 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
annaMarošjirikMarieJiří Jandera Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
hanka
Host
hanka

Dobrý den, děkuji za článek, je pro mě přímo revoluční se dozvědět, že dobrou obranou proti destrukci je přestat si uvědomovat, co destruktivní lidé říkají. Neboli nenechat to proniknout do svého vědomí. Mám dojem, že na toto upozornění jsem snad celou dobu čekala! 🙂 Stává se mi často, že když jsem v kontaktu s jinými lidmi (zejm. lidi z rodiny, kolega v práci) a bavíme se o něčem, o čem já bych sama nikdy neuvažovala, tak tito lidé jsou schopni mi natolik „vysvětlit“ jejich úhel pohledu, že je „pochopím“ a pak se cítím špatně. Myslela jsem si, že je to… Číst vice »

anna
Admin

Takto sa stáva z mozaikovitého kaleidoskopické myslenie. A z toho je potom človek velmi zmatený a prestáva vidieť a vnímať Pravdu 😉 veľa zdaru

Maroš
Host
Maroš

Anna – snáď opačne nie? Mám notoricky známy obraz Leninna, z ktorého vystrihnem 90 % a zahodím. Pokiaľ ten zvyšok ponechám v celku – zopár ľudí ešte aj v tomto torze dokáže toho Lenina identifikovať, a z pamäti – takto funguje mozog – si ten zvyšok opäť dotvoria – teda tento objekt vnímajú ako – MOZAIKU! A teraz! – tých 10% obrazu Lenina rozstrihám a pomiešam a umiestnim chaoticky na plochu. Potom aj ten zvyšok ľudí – ktorým nemienim povedať, že majú hľadať práve Lenina – tak sa môžu aj rozkrájať – nedajú dohromady nič – budú len do omrzenia… Číst vice »

anna
Admin

Myslela som to tak, že keď sa snažíme uvedomovať si argumenty a pohľad druhých do takej miery, že sa ten náš rozbije na malé kúsky – rozbije sa práve na kaleidoskop. A našu mozaiku už ťažko nájdeme.

Škodlivé bytosti se dají poznat přibližně takto
Host
Škodlivé bytosti se dají poznat přibližně takto

Zesměšňují člověka s pokorným a vážným stavem mysli, protože si tak vítězstvím snaží získat falešnou sebeúctu, kterou ztratili svým předchozím škodlivým jednáním. Jedno z možných řešení je včas, podle vnějších projevů, tyto bytosti rozpoznat = „samolibost, vlezlost, otáčejí vše, co řeknete, proti vám, pomlouvají a smějí se tomu“= TO JE PRAVDA. MAM POUCENI ZE SvE VLASTNI ZKUSENOSTI.

Jiří Jandera
Host
Jiří Jandera

Tomáši, moc děkuji za tentoskvělý článek. Vysvětlilo mi to mnoho jednání mých kolegů a kolegyň. Vidím na čem jedou.
Jandera

Marie
Host
Marie

Zhruba před 20 lety jsem chodila na kurzy či-kung. Na závěrečném setkání nám sdělil školitel: „Tak a teď Vám začnou ubývat přátelé!“ Docela jsem se lekla, tohle měl říct na začátku při náboru. Vždy si na to vzpomenu když mě nikdo nechápe. Snažím se usměrňoval lidi v jejich protiruských , protizemanovských postojích a nechápou mě a já jsem pak nešťastná. Mé pocity dobře vyjádřila Hanka a děkuju jí za to.

jirik
Host
jirik

Jsou známa povídání o určitých záhadných dávných textech, které svým čtenářům a přívržencům slibují schopnosti mimo hájemství běžných lidských bytostí. K dispozici je velké množství dokladů o tom, že lidé v minulosti silně investovali do magických schopností, které ty dávné bichle údajně nabízely, a existuje spousta středověkých dokumentů osvědčujících, co z toho fungovalo, a co ne. … Skryté síly Ars Notoria Jednou z nejslavnějších z těchto údajně magických knih je Ars Notoria, dávný text, který tvrdí, že čtenáře naučí, jak zvládnout učení a vyvinout si perfektní paměť. Panují domněnky, že tato kniha byla napsána jako součást učebnice magie s informacemi… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Výslednicou snaženia a konfliktu duálnych síl by mala byť tretia sila – iskra, zápal, tvorivosť, pretože pokiaľ sú autonómne sily len samými sebou, sú v relatívnom pokoji a nevzniká nič – samá voda je samá voda – potopa, samý oheň je samý oheň – zhorenisko. Až keď sa stretnú – vznikne para. A tá už niečo Takže pokojne v kontakte s inými explodujte, alebo implodujte – bude v tom pohyb a zmena. Nie je nič horšie na svete ako – meravosť. Či už ako stav duše, tela, ducha. A to je sakra rozdiel medzi radostným pokojom. Pretože pokoj človek zažíva… Číst vice »

Pin It on Pinterest