Tento člověk ví o čem hovoří. Měli by se to dozvědět i naši a slovenští „POL -I-TICI“

…..málokdo se umí vyjádřit jednou větou (4 kratičkými), aby řekl veškerému lidstvu to, co mnozí napíší v několika knihách a stejně potom lidé nepochopí. A už vůbec né ti POL….

10:54

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2 komentáře

 1. jirik napsal:

  Dvě Rusky jsou mezi zraněnými v důsledku bombardování hlavního města Jemenu. Útoky prováděla koalice vedená Saúdskou Arábií. S tímto tvrzením ve čtvrtek vystoupilo Ministerstvo zdravotnictví při vládě hnutí Hútíú v San’á.

  https://sptnkne.ws/mzHr

  copak na tohle asi řekne putin?

 2. jirik napsal:

  Ponorka Bělgorod byla stejně jako další atomové nosné ponorky přebudována z nedostavěné raketové ponorky projektu 949AM. Nový projekt byl zahájen v prosinci 2012. Fakt, že ponorka se z dílny dostala 23. dubna 2019, svědčí o tom, že konstrukce je připravena ke spuštění na vodu, které se může konat v nejbližších měsících. Pak mají být zahájeny různé zkoušky spolu se zbrojními systémy, pro které byla ponorka Bělgorod vlastně vyvinuta. A až po úspěšném ukončení státních zkoušek má být nová ponorka předána ruskému loďstvu. Očekává se, že k tomu dojde v letech 2020-2021.

  Vysoký stupeň tajnosti

  Bezprecedentní stupeň tajnosti během ceremonie vyjetí ponorky z dílny v Severodvinsku je odůvodněn její unikátností. Jednou ze zvláštností této události byla téměř úplná absence fotografií Bělgorodu. Podrobnosti týkající se zařízení a přesného určení nové ponorky nebyly zatím zveřejněny, proto můžeme jen předpokládat a formulovat hypotézy. Budou-li potvrzeny, ukáže nejbližší budoucnost.

  https://cz.sputniknews.com/nazory/201905179903900-belgorod-ruska-ponorka-na-posledni-valku/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..