Tento mladík byl zbit cikánskou přesilou na koupališti v Dubí

Tohle je tvář prozatím nepojmenovaného mladíka, který se včera na koupališti v Dubí na Teplicku stal obětí útoku skupiny Romů. Proč? Protože se odvážně zastal mladé maminky, která chránila svého potomka, potom co se stal v bazénu obětí šikany ze strany romských dětí a později i útoku jejich matky. 

 

 

“Matka romského dítěte přiskočila a kromě sprostých a rasistických nadávek začala opravdu hodně brutálně bít matku topeného dítěte, rány střídalo tahání za vlasy (…) Během toho zmatku jeden mladý muž, vůbec žádná vazba, vběhl do bazénu a snažil se napadené ženě pomoci. V tu chvíli už v bazénu mezi ještě pár dětmi, které nechápaly, co se děje, a křičely a brečely, byly naběhlé dvě romské ženy a dalších šest romských chlapů,“ popisuje svědek.

Tyto případy každodenního “soužití” s neintegrovanou menšinou (kterou ani ve skutečnosti integrovat nelze) budiž také ukazatelem, jak moc asi budou obhájci imigrace do naší země úspěšní v dalších integračních pokusech. Nezvládnou ani ty, kteří tu jsou stovky let a snaží se nám nalhat, že nově příchozí masy nebudou problém.

38696892_2228887943792534_8998959561847078912_n

 

38746719_2228887783792550_3119054148557864960_n

 

38810970_2228887643792564_8623497528035246080_n

 

Tak jako tak, jemu i napadené přejeme hodně síly a zdaru. A zvlášť za jeho příklad buďme vděční – ochota se zastat vlastních lidí je dnes vzácná, ačkoliv má patřit do schopností každého muže.

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5 komentářů

 1. Čtenář napsal:

  Je-li pravda, co se píše, mladý muž je frája. Tací by měli dostávat metály.
  S tou poslední větou bych ale nesouhlasil. Někteří by řekli, že je diskriminační. Dnes přece ženy samy vyžadují být rovnoprávné, což je v pořádku. Chtějí dělat věci, jako muži; v pořádku, souhlas. Tím pádem by ve větě na konci mělo být …ačkoliv má patřit do schopností každého člověka, (nebo občana)….
  A to ochota se zastat vlastních lidí; nevím co si o tom mám myslet…ti Romové byli cizinci? Z článku jsem to nevyčetl…a kdyby ne, tak přece jsou to taky „naši“…, tak jak jsou naši politici ( i ti špatní ), tak jako jsou naši občané trestně stíhaní za různé delikty ve světě…i když s tím nemusíme souhlasit, pořád to jsou lidské bytosti (a naše)….i když jinak smýšlející..to není omluva, to je konstatování…
  A tomu mladému muži bych chtěl vzkázat : hele kámo, i když si budeš ňákou dobu lízat rány, možná tě budou i obviňovat, možná i prožiješ pár nejistých týdnů, ale pořád jsi a budeš frája, protože takové věci opravdu moc lidí neumí. Jen prosím; pro příště si více kryj záda, vreckový nožík je stále v kurzu…Tak bojuj. A u mne dobrý 🙂 .

  • Ruprecht napsal:

   Trochu k Vašemu filozofování- CIGÁNI NIKDY NEBYLI, NEJSOU A NEBUDOU NAŠI !
   Podobně jako ŽidÉ. Obojí tato etnika mají svou původní vlast, svůj vývoj, svůj jazyk, svůj hodnotový žebříček rozdílné pojetí dobra a zla, které jsou neslučitelné a naprosto cizí k těm našim. Cigáni – teď čistě o nich- mají vlast tam, kde jim více nasypou ze sociálu. Vlastnost, která je identifikátorem tohoto etnika je PARAZITISMUS a jejich domov je v jejich pojetí tam, kde se jim daří lépe parazitovat. Proto cigán z Medzilaborcov je zrovna tak snadno doma na Slovači, jako u nás v ČR, anebo v Anglii, či kdekoliv jinde a na druhé straně cigánům nedělá absolutně žádný problém na mezinárodním společenství poplivat dle Vašeho pohledu „svou“ vlast- protože ji prostě neberou jako srdcovou záležitost – jako svou vlast. Toto platí od nepaměti. Marie Terezie je nazvala „zemskými škůdci“, čímž absolutně přesně vystihla jejich status. V době Tureckých nájezdů se okamžitě cigáni spojili s nepřátelskými Turky a dělali jim zvědy a celkově se dali do jejich služeb. ..A ještě něco. Tomio Okamura nazval cigány bezpečnostním rizikem státu, pan Čunek – nemýlím li-se vředem společnosti..Měl byste se nad těmito fakty zamyslet . Pokud jsou cigáni NAŠI tak jen a pouze nepřátelé. kteří, naskytne-li se jim příležitost, tak nám bodnou nůž do zad.

  • Aleš napsal:

   Chce to nosit zbraň. Teleskop-dva, je ideální řešení na téměř jakoukoli situaci…

  • misa napsal:

   Milý Čtenáři – cikánka, která napadla bílou ženu, měla větší sílu. Proto bílé ženě přispěchal na pomoc bílý muž.
   Tento bílý muž byl poté napaden tlupou cikánů.

   Kluci, muži naučte se nějaký bojový sport. Na vreckový nožík zapomeňte. Lepší je paralyzér, pepřák nebo tvrdé pěsti.

   • Maroš napsal:

    „Kluci, muži naučte se“ – tímovej „práci“ od Cigáňov – ten chlapec, čo to nafasoval – bol sám na cigánskom kúpalisku? Inak – bitka na klzkom kúpalisku je vždy spojená s „uklouznutím“ – detto bitka na schodoch. Plavčík si vtedy dával šlófika?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.