Tento přírodní kořen dokáže odstranit fluorid z vašeho mozku

Fluorid – minerální prvek, který se přidává do téměř všech značek zubních past a do veřejného zásobování vodou. Při nadměrné konzumaci se stává silným a účiným neurotoxinem, který způsobuje apatii a „poslušnost“. Což stínová vláda této planety zřejmě vítá.

Navzdory tomu je fluorid doporučován mocnými vládními představiteli i Americkou stomatologickou asociací (American Dental Association – ADA). Naštěstí se zdá, že přinejmenším jedna běžně dostupná látka si s fluoridem umí poradit a úspěšně tělo i mozek od fluoridu očišťuje. Jedná se o kurkumin – přírodní látku, která je obsažena v kořenu kurkumy.

Podle studie „kurkumin dokáže zmírnit neurotoxicitu způsobenou fluoridem: důkaz in vivo,“ který byl publikován v časopise Pharmacognosy Magazine. Používání kurkumového koření může bránit – a v některých případech i zvrátit – poškození způsobené fluoridem.

Je to důležité, protože bylo prokázáno, že požívání fluoridu nepříznivě ovlivňuje zdraví lidí. Proto využívejte kurkumu nejen jako tropické koření nebo alternativní cestu pro silnější a bělejší zuby, ale také jako detoxikační prostředek.

Například po analýze 27 studií zabývajících se účinky fluoridu Harvardská škola veřejného zdraví a Čínská lékařská univerzita zjistily, že existuje silný vzájemný vztah mezi fluoridem a nežádoucími účinky na vývoj mozku.

Kromě toho existuje nyní více než 50 studií o člověku, které spojují fluorid s poklesem IQ u dětí i dospělých.

Ukázalo se také, že fluorid způsobuje špatnou funkci štítné žlázy (epidemii moderního světa, zejména v oblastech s nízkým obsahem jódu), způsobuje degeneraci nervového systému a zhoršuje funkci epifýzy (šišinky mozkové)

Všechna tato zjištění potvrzují, jak je objev léčivých účinků kurkuminu důležitý, jelikož kurkumin napomáhá stopy minerálu v těle eliminovat.

Autoři studie došli k tomuto závěru:

„Naše studie tak dokazují, že denní dávka 120 ppm fluoridu vede k velmi významnému zvýšení LPO a neurodegenerativním změnám v tělech neuronových buněk vybraných hippocampálních oblastí. Užívání kurkuminu výrazně  snižuje toxický účinek fluoridu na téměř optimální úroveň zvýšením obranyschopnosti antioxidantů. Má tak prokázané blahodárné účinky na lidské zdraví a hraje nezastupitelnou roli v boji proti neurodegeneraci vyvolanou oxidačním stresem. „

Kurkuma není jediným zdrojem kurkuminu, ale její běžná dostupnost je důvodem, proč je právě kurkuma doporučována.

Dalšími výhodami konzumace kurkumy (podle předchozích studií) jsou: redukce rakovinných buněk (což vede ke smršťování nádorů), potlačování zánětu v těle a samozřejmě prevence neurodegenerativních účinků fluoridu, který se běžně vyskytuje v zubních pastách i ve většině vodních zdrojů pro veřejnost.

Další metodou, jak očistit své tělo od fluoridu je konzumace bazalky posvátné (tulsi), jelikož neurotoxin odstraňuje z vody a podporuje správnou činnost šišinky mozkové. Tamarind může být účinným pomocníkem při detoxikaci mozku.

Překlad: raja, Zdroj: 1

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

8 komentářů

 1. Jara napsal:

  Naléhavá výzva . I touto cestou se obracím i na čtenáře Tadesca. Žádám všechny lidi z moravskoslezského kraje a zejména z okresu Nový Jičín,pokud by mohli přispět s informacemi o nezákonném rozšiřování NAVYKOVYCH LEKU ,především Tramalu a Tramadolu ,ale i jiných,přes nezodpovědné ,,lékaře,lékárníky a černé distributory všeho druhu. Návykové ,,léky“ ,zejména TRAMAL jsou do České republiky naváženy v obrovském množství,užívají je studenti,sportovci a mnoho dezorientovaných zaměstnanců v ,,montovnách“ ap…mimo normy a dosah těch poctivých zdravotníků a rozšiřovány a distribovány na ,,černo“. Jsou náhražkou drog,poškozují zdraví ( mozek,nervy,svalové křeče,až záchvaty,ztráty paměti, špatné vyjadřování, i smrt) ,způsobily už mnoho sebevražd i vražd.Způsobily závislosti na hracích automatech, platební neschopnost po nalákání do ,,dluhových pastí“ i jalko ,,bílé koně“ pro půjčky ap… Nenechme si to líbit, ozvěte se! Pište na adresu : Jaroslav Kuča , 742 57 Libhošť č. 398 , pouze písemně,dopisy na tuto adresu. Díky.

  • Jara napsal:

   V dopise uveďte zpětnou adresu nebo alespoň telefon.Policie je nanic,nezajímá je to,někdo musí začít, chci podávat trestní oznámení ,apelovat na ministra,poslance a kontrolní orgány v kraji,varovat a informovat rodiče a veřejnost.

   • Respirateur napsal:

    Docela vás chápu Jaro. Jedna lekařka a po ní zástupy dalších vyrobili tramalem z mé manželky narkomanku, která za několik let na tuto závislost zemřela. Dnes jsem byl o dušičkách už poosmé plakat u jejího hrobu.

 2. jakub136 napsal:

  mátí dává kurkumu do všeho. já sem ho dal do mlíka a potírál sem tim štrůdl ! 😀 bylo to docela vtipný. štrůdl svítil jak ozářenej plutoniem 😀 ale na chuti to nešlo poznat. i u nás se přidává do vody?

 3. jakub136 napsal:

  ….fluorid myslím :)……

 4. Respirateur napsal:

  ono s to vodou, hmm… velký problém je privatizace vodních zdrojů a vodárenství ČR hlavně firmou Veolia. U českých vlastníků by nebyla jistota, že budou trávit vlastní rodiny bez mrknutí oka. Tak se to vložilo do rukou cizákům. Ti by nám slovanům stejně nejraději zakroutili krkama rovnou. Jeden vzácný člověk ing. Radek Novotný bojuje s Veolií a spol dlouhou dobu. Jde mu o návrat české vody do českých rukou.
  Včera mi přišel od něj e-mail, že na něj Veolia podala žalobu pro poškození dobrého jména. Haha. To by napřed nějaké dobré jméno mít musela, jako že nemá.
  Radek Novotný píše:

  Touto „žalobou“ dostala celý můj projekt PRAVDA O VODĚ ještě širší smysl:

  Na Facebooku http://www.facebook.cz/vodalidem již postupně zveřejňuji články, které Veolie touží smazat.  Z jejich obsahu sami dovodíte, zda Veolii jde o dobré jméno nebo o to, aby lidé neznali PRAVDU o tom, co díky antip-politkům páchá.

  STAŇTE SE FANOUŠKY A INFORMACE ŠIŘTE. 

  Pokud považujete toto za útok na mne, ale i  na vás, tak si můžeme vzájmeně pomoci při odsun koncernů z České republiky – POMOC Šlo to s armádou SSSR, půjde to i s koncerny. 🙂
   
  K žalobě, resp. k tomu  jaké má Veolie skutečně jméno a jaké používá praktiky natočili samotní Francouzi krásný dokument:
   
  VODA VYDĚLÁVÁ ANEB JAK KORPORACE BOHATNOU NA VODĚ

  Máte mé svolení článek šířít, sdílet a lidi informovat.

  S pokorou k vodě
  Ing. Radek Novotný   
  autor projektu PRAVDA O VODĚ
  http://www.pravdaovode.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..