O této hrozbě vám ČT neřekne. Šiřte tento text všemi způsoby

Vážení spoluobčané, přiblížil se den, kdy Česká republika a ostatní státy Evropské unie mohou přijít o poslední zbytky suverenity.

Přiblížil se den, kdy v Praze, Brně, Ostravě a dalších městech mohou vznikat no go zóny, ostejné; jako ve Francii, SRN, Švédsku a dalších zemích. Pomyslným bodem zlomu je návrh Evropské komise na změnu azylové legislativy, známý pod označením Dublin IV.

Ze zmíněného dokumentu:

1. O rozmisťování žadatelů o azyl má rozhodovat bruselský úřad, bez ohledu na nesouhlas vlád členských států

2. Má být vytvořen automatický mechanismus trestání států, které se budou přijímání azylantů bránit. Hrozí vysoké pokuty a omezování evropských dotací

3. Návrh obsahuje pasáže, ze kterých je zřejmé, že žadatelé o azyl, u kterých je malá šance na integraci do evropského kulturního prostředí, budou přednostně přidělováni do zemí, kde je zatím migrantů méně, než v západoevropských státech. V podstatě se tedy jedná o země Visegrádské čtyřky.

4. Dublin IV je nutné posoudit spolu s další aktivitou Evropské komise – harmonizací sociální politiky, sjednocením výše sociálních dávek pro migranty.

Vláda České republiky zatím Dublin IV odmítá. Za to ji patří dík. Je ovšem jasné, že bude vystavena nemalému tlaku ze strany Bruselu. Zavazujeme vládu, aby v žádném případě tomuto tlaku neustupovala. Na místě není ani sjednávání kompromisů. Vytrvejte i za cenu citelných sankcí ze strany EU, i za cenu toho, že toto společenství opustíme. Jako vláda v demisi ostatně nemáte právo rozhodovat o tak důležitých záležitostech, jakými je přijetí Dublinu IV.

Vás, vážení spoluobčané, vyzýváme k bdělosti a aktivitě. Vyhledejte a navštěvujte své poslance, senátory a europoslance a připomeňte jim proč jste je volili. V nejbližších dnech se objeví ve všech regionech petiční archy na podporu dosavadní neústupnosti vlády s výzvou, aby své zásadové stanovisko neměnila. Připojte co nejvíc podpisů. Je to opravdu důležité. Šiřte tento text všemi způsoby.

Zachovejte se jako svobodní občané svrchovaného státu!

V Praze dne 4. 2. 2018

PhDr. Zdeněk Soukup – mluvčí Platformy evropské civilizace

Benjamin Kuras – spisovatel a publicista

JUDr. Klára Samková, PhD – Éra žen

PhDr. Vladimíra Vítová, PhD – Aliance národních sil

MUDr. Marek Obrtel – Národní domobrana

Zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

3
Komentujte

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
jiriksiboletMaroš Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Maroš
Host
Maroš

Jednotná sociálna dávka z milosti – ak tak 7,62 „eura“… Zjednotenie EU sociálnych dávok by znamenalo vo V4 – Vode Štyroch – rozvrat trhu s lacnou pracovnou silou – organizovaného fašistickými, neomarxistickými a sionistickými gangstrami – poťažmo občiansku vojnu kvôli nšej dlhodobej chudobe. A to si vlády Vody Štyroch dobre rozmyslia. V podstate – pred imigrantmi stále nás chráni naša chudoba – jednak ako neatraktívne sociálne prostredie, jednak ako dôsledok štátnej mafie! Ale pozor! – sio-globalistom ide stále o našu genocídu a výmenu obyvateľstva – kvôli Vode Štyroch!

sibolet
Host
sibolet
jirik
Host
jirik

Pochopme již konečně, že EU nebyla zakládána proto, aby jejím prostřednictvím byly realizovány představy Jiřího z Poděbrad o Evropě (ani sny naše o prosperující mírové Evropě), nýbrž právě k tomu, k čemu nyní Evropa prostřednictvím EU směřuje. Tedy ke své islamizaci a zkáze. EU je pouze nástroj řízený globalisty k realizaci jejich cílů, nikoliv našich idealistických představ. A zbytek je nekompetence, úplatnost, neschopnost a neodpovědnost politiků jednotlivých členských zemí, které si jejich voliči stále dokola volí. Stačí se podívat na vedení EU, co tam sedí za „odborníky“.
http://www.czechfreepress.cz/podoteky/ano-byli-jsme-podvedeni-a-to-od-sameho-pocatku.html

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!