Těžké kovy v těle jsou jako naše okovy. Jak se osvobodit?

Těžké kovy se nacházejí ve vakcínách jako tzv. imunitní adjuvanty. V očkování pro novorozence přesáhlo množství hliníku hranici toxicity 500 krát!!! A lidé se ještě stále diví, že mají všichni alergie, astma, chronické nemoci, poruchy typu ADHD nebo dokonce autismus. No aby ne, když někoho na počátku jeho života otrávíte těžkými kovy, jako je například rtuť, tak bude asi zdravý jako rybička….

Mnoho lidí trpící alergiemi, ADHD, autismem a bipolární poruchou pomáhá detoxikace z otravy těžkými kovy. Otravu těžkými kovy, toxické prvky a alergie na jídlo je možné zjistit analýzou vlasů nebo krevními testy a odebrání krve z prstu zase může pomoci zjistit otravu olovem. 

Mnoho z těchto výzev spolu souvisí. Lékařka Doris Rapp spojuje alergie s hyperaktivitou, poruchami chování a určení. Další lékařka Natasha Campbell-McBride, která se zaměřuje na neurologii a výživu, spojuje tyto choroby se střevní dysbiózou. Doktor Kenneth Bock poukazuje na propojení těchto chorob s jejich příčinami. Lékaři se v tomto ohledu začínají čím dál více shodovat, ale osobně si myslím, že největší dopad mají matky těchto dětí.

Běžná hladina otravy olovem spadá mezi 9 μg/dl (mikrogramů na decilitr).  Jedna matka nechala otestovat svého syna a zjistilo se, že má 4 μg/dl, načež řekla: „Řekla jsme o výsledcích svému lékaři a ten mi navrhl, abych synovi každý den dávala 2 tisíce mg vitaminu C, což má tělu pomoci olovo z těla vyloučit“. (Merlin, 2006, s. 57)

Mezi běžné metody detoxikace otravy těžkými kovy patří dimerkaptojantarová kyselina (DMSA), kterou je možné použít na olovo, arsen, rtuť a kyselinu lipoovou. V extrémních případech je nitrožilně podáván edetan disodný, ale ten bývá spojován se selháním ledvin. Dimerkaprol se podává při otravě arsenem. Problémem těchto drog je to, že se jedná o drogy. Drogy mají vedlejší účinky.

Natasha Campbell-McBride říká: „U řady autistických dětí dochází při podání chelatačních drog ke zlepšení, po vysazení ale dochází k okamžité regresi.“ Příčina tohoto chování je stále neznámá, ale odhaduje se, že děti absorbují kovy ze svého prostředí, ale jejich tělo je nevylučuje, jak by mělo. Campebell-McBride říká, že úspěch cheletace „je stále neznámý.“

Dále také tvrdí, že těla pacientů trpící autismem, bipolární poruchou, depresí a schizofrenií se sama nedokáží dostatečně detoxikovat. Jejich těla jsou předávkovaná a „ukládají si různé toxické látky v různých tkáních, aby se s nimi tělo vypořádalo později.“ Jednou z klíčovou oblastí, kde se tyto látky ukládají, jsou tukové buňky po celém těle. Mozek je z velké části tvořen tuky, které také zadržují kovy. Říká: „Tkáň v lidském mozku a zbytku nervové soustavy obsahuje vysoké množství tuků a v těch se pak ukládají tyto toxiny.“ Campbell-McBride popisuje tyto pacienty jako „velmi toxické“, jelikož si nesou obrovské toxické břímě.

Bock zdůrazňuje důležitost energizace mozku pomocí L-carnitinu, Koenzym Q10. „Doplnění stravy přípravkem DMAE pomáhá zlepšovat mentální energii, soustředění a pozornost.“

Detoxikaci je možné provádět i bez drog

Vysoké dávky vitaminu C, spiruliny a chlorelly jsou známými chelatačními činidly. Elizabeth Walling, autorka „Natural News“, říká: „Odpovědí na přirozenou léčbu otravy těžkými kovy je prostý jednobuněčný organismu. Spirulina a chlorella jsou dvě různé mikro řasy, které se na Zemi vyskytují už dlouhou dobu. Obě byly v mnoha tradičních společnostech uctívány jako výživné superpotraviny. Dále říká: „Obzvláště chlorella velmi dobře navazuje toxické kovy.“

Velkou součástí chlorelly i spiruliny je chlorofyl, a právě je tomu jsou připisovány kladné účinky při léčbě otravy těžkými kovy.

 

raja: Důležitou součástí léčby intoxikace těžkými kovy je jaterní očista! Návod na jaterní očistu naleznete ZDEZDE.

Zdroj: 1

Loading...

4
Komentujte

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
octomaníkPetrintoxikace těžkými kovy je jaterní očista Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
intoxikace těžkými kovy je jaterní očista
Host
intoxikace těžkými kovy je jaterní očista

Raja zvolila jste dobre napsany a zaroven informativni clanek.

octomaník
Host

V Česku vypukla chřipková epidemie. Nemocní přibývají ve všech krajích, na očkování už je pozdě
Oproti minulému týdnu stoupl počet nakažených o 18 procent. Na 100 tisíc lidí připadá 1722 nemocných.
http://vool.cz/udmrA

octomaník
Host

Chřipka řádí. Na svědomí má již deset životů http://www.pravo.cz/index.php

Epidemie chřipky včera v České republice vypukla naplno. Hygienici evidují na sto tisíc obyvatel 1722 nemocných. Řada pacientů s příznaky chřipky zatím ordinace lékařů nenavštívila. Na komplikace v souvislosti s chřipku zemřelo letos již deset lidí.

Petr
Host
Petr

Milá rajo poraďte prosím kde koupit pravou chlorellu a ne jen nějakou náhražku