The Saker: Americké impérium praská ve všech švech

…..bylo by dobré se zamyslet nad následujícím článkem, který nám do redakce poslal náš korespondent Lubomír Man….

00:54

Přeložil Lubomír Man

( Ruské přísloví: Lepší je prožít hrůzný konec, než prožívat hrůzu bez konce)
Není žádné pochybnosti o tom, že úpadek anglosionistického impéria bude pokračovat i v roce 2019. Avšak současně s tím zůstane schopnost USA zničit nukleárním útokem Rusko neporušena.
A to proto, že všechny nové fantastické zbraňové systémy poskytují sice Rusku schopnost potrestat USA za jejich první jaderný úder, ale neposkytují mu schopnost tomto prvnímu jadernému úderu zabránit. Takže: jestliže se američtí neokonzervativci rozhodnou, že nukleární holokaust upřednostní před ztrátou své moci v USA, pak už jim žádná síla nezabrání v tom, aby na Zemi rozpoutali svoji vlastní příšernou verzi Soumraku bohů.
Přinucen okolnostmi jsem strávil pár dní v Boca Raton, kde mnozí z nové americké „aristokracie“ tráví své dny, a mohu vám po této zkušenosti sdělit dvě informace: jejich současný život jim mimořádně vyhovuje a jsem si jist tím, že se v žádném případě nechystají vzdát se svého privilegovaného postavení “ vládců planety“. A jestliže se kdokoli pokusí jim tento statut uzmout, pak nepochybuji o tom, že zareagují tím nejvýbušnějším záchvatem zoufalé zuřivosti, jaký si lze jen představit.

 

Jedinou otázkou tak zůstává: Dokážeme my – to je lidstvo – vyrvat nukleární tlačíto z rukou této třídy parazitů dřív, než budou mít oni šanci jej stisknout?
Odpověď neznám. Takže: bude to hrůzný konec, nebo hrůza bez konce?
To také nevím.
Vím však, že impérium praská ve všech švech a že jeho úpadek se v r. 2019 bude dále zvyšovat.
(The Saker je psudonymem vojenského analytika, žijícího na Floridě. Jeho blok Sakerova vinice čte denně v průměru 50 000 čtenářů)

Přeložil Lubomír Man

 

 

Zde je originál:

Concluson in the form of a Russian saying

There is a saying in Russian “better to have an horrible end (than to have to live through) a horror with no end” (лучше ужасный конец чем ужас без конца).  There is very little doubt that the decline of the AngloZionist Empire will continue in 2019.  What will not change, however, is the ability of the USA to destroy Russia in a nuclear attack.  Because, make no mistake, all that the new fancy Russian weapons provide is the capability to punish (retaliate against) the USA for an attack on Russia, but not the capability to deny (prevent) such an attack.  If the Neocons decide that a nuclear holocaust is preferable to a loss of power in the USA, then there is nothing anybody can do to prevent them from playing out their own, sordid, version of Götterdämmerung.  I have recently had to spend a few days in Boca Raton, were a lot of that new US “aristocracy” likes to spend time and I can tell you two things: life is good for them, and they sure ain’t giving up their privileged status as “leaders of the planet”.  And if somebody tries to take it away, there is no doubt in my mind that these people will react with a vicious outburst of Samson-like despair-filled rage.  So the only question remains this: will we (mankind) be able to take away the nuclear button from this class of parasites without giving them the chance to press it or not?

I don’t know.

So, will it be a horrible end or a horror with no end?

I don’t know either.

But what I know is that the Empire is cracking at all its seams and that its decline will only accelerate in 2019.

The Saker

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

7 komentářů

 1. Leia napsal:

  klasicky clanek vystraseneho americana ktere ho si naslo par tisic odberatelu 🙂 a furt dookola

 2. Ctenar napsal:

  Proč se autor domnívá, že jadernému útoku nemůže Rus zabránit? Např. sestřelením ať už laserovým dělem – současná novinka, tak i S500 (ve fázi odzkoušeného testu) přilétajících raket. Když opominu účinnost, a v případě počty, žádná do Ruska nedoletí. O tom, co je ve vesmíru pro sestřelování raket a satelitů, už ani nemluvím.
  Nebo si snad myslíme, že obě strany (zvláště armáda) nám všechno vyslepičí? A Rus není žádný hlupák. Ten toho ví více, než naše maličkosti. Rus dělá a je schopný zabránit jadernému útoku, ať už vojensky, tak politicky.
  Tudíž mi z toho vychází následovně: možnost použít jaderné zbraně jsou akorát z „vlastních“ řad. Každý ten lump miluje život, nebude riskovat „černé nebe“ atomovek z Ruska. To by nepřežil, pokud by tam byl. Jediná možnost zvrátit jejich „odchod do důchodu“ je vlastní atomovka ve vlastní zemi. Vytvořit chaos, a ten pak jako dát dohromady. Vyvolají občanskou válku, stanné právo, a tpod. Lidé budou závislí na dodávkách a lépe ovladatelní, poslušní. Navíc se sníží počet obyvatel.
  No prostě tak, jak se to děje v Evropě v současné chvíli za pomoci „uprchlíků“. Vytvoříme chaos. Je to čpicá, jak tomu chaosu a rozvratu „nechtěně“ pomáháme. Jenže, ono je to už stejně jedno, kostky jsou vrženy… (proto taky přece nakupujeme zlato, zásoby, a modlíme se jak čerti)…

  • Lekno napsal:

   Staci im sabotovat JE ci raketu s jadrovym palivom, ktora v destinacii existuje, t.j. nic z dialky vypustat nemusia. Pjakin neraz tvrdi, ze je hodna US ritolizacov v rusku, udajne rossionistov.

 3. JanJohan napsal:

  Vše jde,tak ja má…

 4. Miroslav napsal:

  Je chaos a řád. Chaos vyhovuje USA, zatím.

 5. Aleš K napsal:

  I kdyby chtěli a zmáčkli tlačítko, tak nebude fungovat. Podle mě už to zkusil a nefungovalo. Ono nejde vymazat celou planetu, tak snadno. Je tu tolik života co chce žít, že pár destruktivních entit to nedokáže. Musela by to být vůle značné části planety i planety samotné, aby to bylo možné. Takže krásný den a myslete pozitivně lidi. Už tím vytváříte lepší svět. Aloha

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.