Theresa May a její projev na oslavu konce ramadánu

Zaposlouchejte se do slov britské premiérky a přemýšlejte. Jistě snáze pochopíte, proč se tak dlouho nedařilo zlikvidovat odporné pedofilní gangy a ti, kteří se o to pokoušeli z řad policie byli převeleni na jinou práci. Jistě snáze pochopíte i to, že ti, kteří dané gangy kryli nebyli nijak potrestáni a i nadále dělají kariéru ve státní správě. Snáze pochopíte i to, proč sedí Tommy Robinson ve vězení po neférovém soudním procesu a proč byl převezen do vězení, kde mu hrozí jistá smrt.

Možná snáze pochopíte, proč Británie už není zemí, kde se ctí hodnoty typické pro evropskou civilizaci.

No je vidět, že tato posluhovačka Kabaly zpívá, jak oni chtějí. Británie páchá sebevraždu, stejně jako Německo.

.

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

7 komentářů

 1. Sysi napsal:

  Tommy Robinson už byl propuštěn (proběhlo tiskem)

 2. JardaRetarda napsal:

  zlatí komunisti, toto by sa nás teraz netýkalo aj naďalej by sme si chodili do práce, v kľude vychovávali deti, bez obáv čo s nimi bude.

 3. Martin Rubáš napsal:

  Naprosto neuveritelné. V Británii muslimovia znásilňujú v priemyslených rozmeroch, ale táto ježibaba hovorí o obrovskom prínosu. A to je pritom predstaviteľka konzervatívnej strany.

  http://www.epshark.cz/clanek/756/znasilnovaci-gangy-pribeh-z-bohateho-hrabstvi-oxfordshire

  • Tauri napsal:

   Však mluví pravdu..neříká nic, co by byla lež..Jen to bere opačně. Přínos je to pro temnou stranu..neb s čím bojujeme, tím se časem stáváme a to podporujeme..
   Aneb karma je zdarma, kdo dřív plenil ostatní země? Velká Británie, Španělsko, Francie, kdo může za světové války. Německo….a kde jsou nejvíce uprchlíci..? Jen je těžké přiznat si pravdu a nést nádledky.
   Cítím, že naše země ještě natom není tak špatně, jen češi si karmu své země pěkně hnojí sami. Jsou nevědomé ovce, nutí druhé do práce, protože sami se nechají nutit. Hází jeden na druhého špínu, jen aby se zavděčili šéfům. Lidičky..já když vnímám energii z českých lidí, chce se mi zvracet. Když vnímám energii z nějakého turisty/ky, většinou jsou natom daleko líp, než češi.. A vůbec, jsou ještě české ženy ženami? Samej špekoun, drsné tváře…Co myslíte, že sem asi přitáhnou? Stejné přitahuje stejné..myslíte, že se tu budeme mít lépe, když nebudeme mít děti, protože většina žen má muže jen pro peníze?
   Co asi myslíte, že se stane další životy zase jim..
   A máme tu věčný koloběh příčiny a následku, nebo karmy..jak chcete.

   Je mi jasný, že můj koment si přečte málo lidí, protože proč by někdo četl tak dlouhý sloh, že..protože všichni zas jen vibrují na tom, co chtějí slyšet a to, jak to zase nandat druhým a zase se jen utvrdit v tom, že to stojí za bačkoru a vše to směřuje do zádele.
   Takže stále jen opakující se Matrix, kdy lidi si myslí, že jsou víc, když někdo ví víc a ví něco, co druhý nechce chápat..Docela mě osobně zaráží, kolik třeba dostávám někdy mínusů za názor, který má smysl a někdo dostane víc plusů, kdo nevysvětlí nic, ale jen zase roznáší destrukci, jak by to nandal muslimům.

   A že někdo tvrdí, že za komunistů bylo lépe? Nevím o tom..co vím, tak člověk se bál taky něco říkat nahlas, jinak jeho děti měly se školou útrum.
   Lepší práci pak taky nedostal a nic moc v krámech nebylo..jen nebyla společnost tak pokřivená.
   A víte možná proč se to děje? Lidi ještě nepovstali proti „vlastním bohům“ a nechají si vše líbit, proto Matrix přitvrdil..jen je vše viditelnější, než tomu bylo dříve.

   • LadyJane napsal:

    Nic ve zlém, ale já mám kolem sebe normální a milé lidi, jak muže tak ženy, takže Vaše tvrzení o tom, jak mají Češi příšernou energii, je poněkud zavádějící, všechny neznáte ani znát nemůžete, tak je neurážejte a neházejte všechny do jednoho pytle…Váš koment je v první řadě negativní, jen samé stížnosti a jak je všechno a všichni na ho.no…na co myslíte, to si taky do života přitáhnete…nijak neobhajuju komunisty a bývalý režim, ale rozhodně za nich líp bylo, s tím, co se děje dneska je to nesrovnatelné…mějte se hezky a zkuste se na svět dívat trochu pozitivněji…

    • Tauri napsal:

     Přesně takhle končí většina sluníčkářů..Dívat se na svět „pozitivně“, já zastávám slovo konstruktivně a to, že vše špatné je i k něčemu dobré. Definujte slovo normální lidi. Mám tedy pochopit slovo „normální lidi“ jako normu stanovenou systémem? Taky jsem měl kolem sebe „normální“ lidi, ale zjistil jsem, že je mi líp s těmi, co nekouří, nepijou a chovají se s úctou, kdo dneska nekouří, nepije, nemá tetování a chová se slušně?Kdo kouká hlavou, nevidí nic špatného, kdo hledí srdcem, vidí kdo kolem skutečně je..čechy beru jako většinu, ne všechny 🙂

 4. Franta napsal:

  Theresa Mayová přestoupila na islám?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.