Theresa May je pripravená použiť jadrové zbrane proti Rusku

Premiérka Theresa May je pripravená použiť nukleárne zbrane ak Británia vstúpi do vojny s Ruskom.

Premiérka bola veľmi drsná smerom k Vladimírovi Putinovi tento týždeň. Odvtedy, čo Moskva a UK narazili na kauzu otrávenia špióna Sergeja Skripaľa.

Strach z vojny vzrástol keď Rusko varovalo Britániu aby sa mu nevyhrážalo „nukleárnou silou“.

Navyše vojenskí dôstojníci varovali, že existuje „skutočné riziko“, že môže byť vojna iniciovaná Vladimírom Putinom.

Hlavnými jadrovými zbraňami v Spojenom kráľovstve sú vojenské ponorky Vanguard ozbrojené Trident raketami, ktoré prevádzkuje kráľovské námorníctvo.

Pani May už predtým sa vyjadrovala jasne, že je pripravená použiť jadrové zbrane ak Spojené kráľovstvo vstúpi do vojny s Ruskom.

Len niekoľko týždňov po tom ako sa stala premiérkou v roku 2016, oznámila poslaneckej snemovni, že nemá žiadne problémy s odštartovaním jadrového útoku.

Aj keby takýto útok mal zabiť „stotisíc nevinných mužov, žien a detí“.

Pani May bola veľmi tvrdá v jej postoji keď tvrdila, že nemá zmysel udržovať ťažké jadrové zbrane ak UK nie je pripravené ich aj vo vojne použiť.

Povedala: Celá pointa našej odstrašujúcej sily je v tom aby naši nepriatelia vedeli, že sme pripravený to v prípde potreby použiť.”

“A nie ako niektorí navrhujú, že máme mať odstrašujúcu zbraň no nemali by sme byť skutočne pripravení a ochotní ju aj použit.“

Spojené kráľovstvo má neustále odstrašujúcu zbraň v mori a to najmenej jednu Vanguard ponorku stále na pozore so zásobou použiteľných nukleárnych hlavíc až do 120 kusov.

Keď odpovedala na otázky priamo o Rusku počas zhromaždenia poslaneckej snemovne, pani May vypíchla dôležitosť nukleárnych zbraní v UK.

Povedala: „Rusko tiež modernizuje svoju jadrovú výbavu a bolo by to zanedbanie našej povinnosti – vzhľadom na našu zodpovednosť za bezpečnosť britských občanov – keby sme sa vzdali nášho jadrového odstrašovača.“

Tento rok Putin odhalil, že Rusko má nové jadrové zbrane o ktorých tvrdí, že im západ nie je schopný konkurovať – vrátane hypersonickej jadrovej strela Satana 2.

Vzťahy medzi Britániou a Ruskom sa podlomili po otrave dvotého agenta MI6 Skripaľa a jeho dcéry Julii, 33 v Salisbury.

Pani May oznámila sériu sankcií vrátane vylúčenia 23 ruských diplomatov a pozastavenie vysokých kontaktov s Moskvou.

Rusko popiera akúkoľvek účasť na vraždách a obvinilo Britániu zo „zakrývania“ faktov okolo kauzy Skripaľa.

Preklad: anna, Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

17
Komentujte

avatar
14 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
14 Comment authors
Vitězslav CrhamisaFannySotoJarka Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Валерий Пякин. Вопрос-Ответ от 26 марта 2018 г.

https://www.youtube.com/watch?v=9SDnRMkUn4Y
(22:30 Кемерово – теракт наглосаксов)

Melichar
Host
Melichar

Tato sle..ce Mayová se tedy vypelichala. Podobně jako Mirka Němcová z ODS. Ještě že jejich „čas“ brzy skončí. Vydržme, dlouho kopat nebudou, stejně jako jejich loutkovodiči. Atomové zbraně již nikdy nebudou použity ve větším měřítku zde na Zemi, nebude to dovoleno spřátelenými civilizacemi. Maximálně tak může proběhnout malý lokální konflikt, a to pro výstrahu pozemskému lidstvu, aby se vzpamatovalo. Má čas do r. 2022, pak přijde zúčtování.

Jirka
Host
Jirka

No měl bych jeden dotaz pro znalé: je možné proklít krávu Mayovou? Bude to na takového tvora fungovat?
Jirka.

Míca
Host
Míca

to bych si rozmyslel, dotkne se to i Tebe – co vyšleš, to se vrátí

sibolet
Host
sibolet
jirik
Host
jirik

V Británii zaznamenali první případ kapavky, na kterou nezabírají antibiotika Británie hlásí první případ výskytu superodolné bakterie způsobující kapavku, na níž nezabírají léky. Přesněji řečeno na ni nezabírá kombinace antibiotik, která Světová zdravotnická organizace doporučuje jako medikamenty poslední volby v případě, že jiná léčba nezabírá. Ve středu o tom s odkazem na Anglický úřad pro veřejné zdraví informoval list The Daily Mail. https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/467654-v-britanii-zaznamenali-prvni-pripad-kapavky-na-kterou-nezabiraji-antibiotika.html trocha humoru z diskuze – Jak pojmenují tenhle odolný kmen? Asi Novišuk. Od Milan Bartoň, Mělník Miroslav Pyrin, Havířov St, 28. března 2018, 18:16:33 | Souhlasím | Nesouhlasím | Nahlásit | +1 / 0 já měl kapavku… Číst vice »

Pavel
Host
Pavel

Je možné, že na kapavku (britskou) nebudou zabírat nějaká antibiotika, ale léčba teplem zabere vždy. Používali ji američtí doktoři u nejchudších pacientů, kteří neměli na léky. (Tedy asi jen u žen). Balónek pryžový, který se zavedl ženě do pochvy, naplnil se teplou vodou o teplotě mezi 41 – 43 stupni Celsia a ta se udržovala nějaký čas (nevím přesně je to dávno co jsem o tom četl – asi 5 – 10 minut jednou nebo dvakrát za den) a vyléčilo to kapavku u žen, které ji měly kvůli svému povolání (kněžky lásky). Pomáhalo to dokonce poléčit tou nemocí poškozené vnitřní… Číst vice »

Soto
Host
Soto

To je životně důležitý návod.
Potvrzuje to ,že horečka léčí. Navíc s přibývajícím věkem schopnost těla vyrobit horečku klesá

a navíc

u mladých se horečka nesmyslně ihned snižuje chemií, nenechá se ani ani půl dne působit.
Takže v tomto případě nejlepší možná léčba od lékařů pro nejchudší, jak vzácná kombinace a to v samém středu farmaceutického semeniště světa.

Děkuji moc za tuto informaci.

Edita
Host
Edita

neskutocne odporna zena, toto ani dusu nema…

jirik
Host
jirik

Besedy o živote 2 Poznávací TV, Michail Veličko Titulky CZ
https://www.youtube.com/watch?time_continue=178&v=cdGDrD-qtBs
Tentokrát o výchově dětí………

jirik
Host
jirik

Posielam Ti tento obrázok, týka sa to tej veľkej aféry s otrávením ruského bývalého špióna- Škripaľa v Anglicku.

Neviem, či by sa to dalo nejako rozšíriť aby národ videl, že Angličania si myslia, že sme naozaj debili.

Tí anglický idioti zabalený v plaste ako ochrane proti nervovo paralytickému plynu – ktorý účinkuje do 15s – a na ceste holuby, ktoré na to kašľu, asi si pichli antisérum.
https://vk.com/socha?z=photo325721098_456243051%2Falbum325721098_00%2Frev

obrázek v odkazu

Soto
Host
Soto

Připravená být může a zároveň by se měla i bát a to hodně. Tomahafků v sýrii doletěla k cíli taky jen polovina. Jinak řečeno, nechali odletět jen půlku cca. A to je velký průšvih pro sebevědomí ss a jejich spojenců. Navíc kdyby odvetný úder ten jeji ostrov potopil, tak tím by byl brexit dokonán. Novičok je zástupný problém stejně jako byla nedávno korea. Dav se baví a třeba aliance chce abychom byly pořád doma a nikam nechodily a přitom se v klidu mohou řešit podstatnější věci. Válka nebude, protože rusko lze položit jen zevnitř, jenže to je naštěstí stmeleno jak… Číst vice »

BED
Host
BED

mEDARD SE BLíží, luplo ji v kříži- či skôr v hlave.

Jarka
Host
Jarka

To je baba? Ja myslela, že je to nějaká transka. Rozumu moc nepobrala. Takový IQ tykve jelita potřebují.

Fanny
Host
Fanny

Tuposti tvé jméno jest Tereza Mayová.

misa
Host
misa

Ještě do nedávna jsem doufala, že T. Mayová je rozumná žena a jde jí o dobro lidí. Opravdu. Takže jsem zklamaná, tímto prohlášením se úplně odkryla, za koho a za co kope. Chce válku. Záminka tu již je. Jaderné zbraně by způsobily hodně neštěstí a smrti nevinných.

Temní se vyžívají v týraní a mučení nevinných. Dává jim to energii.

Vitězslav Crha
Host
Vitězslav Crha

Tato bezdětná fanatická fašistka by měnila svět. Ani náhodou a zkus ty satanistická bestie s tím začínat. Usmrtit to pomalou a bolestivou smrtí. Není jiná forma trestu,pro takovéto hyeny.