Tip pro pravdoláskaře: Na Lesbosu vzniká první EU-koncentrák

…..a pokud máte zájem se tam brzy dostat, tak volte druhou MADAMME MERKELOVOU v podobě ZAPRODANÉHO ZLOČINCE DRAHOŠE….

10:54

přesně tam to spěje a brzy byste mi dali za pravdu. To bude už ale pozdě….

tm

 

Tip pro pravdoláskaře: Na Lesbu vzniká první EU-koncentrák

Systémové selhání státu a korporátního fašismu vede k tomu, že na řeckém ostrově Lesbos vzniká první koncentrák, který provozuje EU za naše daně. Chápu, že naši pravdoláskaři nyní musí povinně nenávidět Zemana a proto mají jiné humanistické starosti. Jenže po jejich vítězství to může být i náš společný EU-úděl.

Tragikomedie korporátních režimů a jejich médií je dnes notoricky stejná: rozvrátit nějakou zemi ve jménu Demokracie a Hodnot, pak ji pod vedením NATO ovládnout, pod vedením korporátek rozkrást, rozkradenou zemi pod vedením banksterů doživotně zadlužit a pak vesele odejít na další dobrodružství prozápadních pirátů z Bruselu či z Bílého domu.

Příklad Řecka je jasný a psali jsem o něm několikrát, viz heslo “Řecko”. V této domácími a pak EU politiky zrazené zemi řádili západní piráti z bankovní Trojky ve velkém stylu, hned po prodejných řeckých kleptokratech.

Před Řeckem rozvrátili transatlantičtí prolhaní kovbojové Irák, po Řecku zničili Libyi, pak Sýrii a nyní to zkoušejí v Íránu, v Afghánistánu a v Pákistánu. Pokrok demokracie nelze zastavit, minimálně do pádu dolaru.

Ale pojďme k tomu Lesbosu, protože tam vzniká první EU-koncentrák v Evropě.Začněme tzv. “džunglí v Calais” nebo uprchlickými tábory v Itálii, především na ostrově Lampedusa. Tam byl (Calais) a pořád je (Lampedusa) ke vzniku koncentráku jen krok. Ale Francie džungli v Calais jednoduše rozmetala a uprchlickou krizi začala řešit. V Itálii má silnou pozici katolická církev a různé charitativní organizace, které nedovolí vznik koncentráku pro běžence ze zemí, které rozvrátilo EU, NATO a USA. Mnozí z těchto uprchlíků jsou totiž křesťané a Italové včetně Vatikánu a současného papeže to velice dobře vědí.

Takže také velice dobře chápou, kdo jim pomáhá do hrobu. Navíc zmíněné vlády Francie a Itálie halasně proklamují, že patří do tzv. “humanistické Evropy”. To jim sice z místních ožebračených lidí málokdo věří, ale globální jedno procento vyvolených tam koncentrák prozatím udělat nesmí.

 

 

Pokud by totiž koncentrační tábor pro běžence v těchto dvou zemích vznikl, tak by každý pochopil, kam vede pravdoláskařské směřování EU pod vedením jedno procenta vyvolených bez svědomí a bez jakýchkoliv skrupulí. Je třeba si uvědomit, že běženci jsou ti lidé, kteří nebyli zavražděni v proxy-válkách, kam země EU dodávají zbraně a kde podporují teroristy. Takže Calais a Lampedusa nebyly a nejsou koncentráky, ale pouze šílenými uprchlickými tábory. Příslušné země zachovávají dekorum a snaží se zmírňovat nelidské podmínky, které v těchto táborech panovaly a stále panují.

Z velké části je to politické, a vůbec ne humanitární rozhodnutí. Pokud totiž na území těchto států vzniknou koncentrační tábory postavené mimo právo a mimo zákon, tak místní budou vědět, že je to EU-cesta do pekla, kde nakonec skončí oni sami.

A nyní k tomu Řecku a ke vznikajícímu koncentráku na ostrově Lesbos. Jako na povel začaly o Lesbosu propagandisticky plácat všechny hlavní korporátky světa (Washington Post, Le Monde, Guardian, Libération). Za chvíli se probere i Čulík na BL, který taky umí anglicky a spustí příval krokodýlích slz. Jako to nyní provozuje ohledně Sýrie, kde jsou teroristé podporovaní Západem v posledním tažení.

 

 

Proč najednou korporátní média hájící zájmy jedno procenta tak znepokojuje první vznikající koncentrák na ostrově Lesbu?

Důvod je jednoduchý. Řecko je rozpadlý stát, ale na elegantnější EU-způsob banksterů, což se liší od fyzicky ničivých proxy-válek v Libyi a v Sýrii. Jenže v případě uprchlíků je to prašť jako uhoď. Lesbos ukazuje zločinné důsledky EU-systému opěvovaného pravdoláskaři všeho Sorošova druhu. Z někoho je totiž třeba ty peníze bankstersky a válečně vytlouct a pak na něj zapomenout. D

okud jsou tyto země mimo EU nebo někde na Ukrajině, tak je to OK. Horší je, když tzv. darebácký stát vzniká z kosovské mafie proměněné kouzelným proutkem EU a USA na politiky; nebo když se rozpadne stát systémem zbankrotovaného Řecka a pak se mu do země valí uprchlíci tzv. Balkánskou nebo Řeckou cestou. Viz naše tematické číslo z roku 2015 O uprchlících, racionálně.

 

 

Korporátní fašismus jednoho procenta plundruje země v Africe a v blízkovýchodním okolí EU a po tomto vydatném obědě si jako dortík dal Řecko. Jenže tuto vyplundrovanou a ožebračenou zemi teď zaplavili uprchlíci, které již nemá kdo živit, po vytunelovaných financích EU skrze ECB.

Ať se to vykradené Řecko snaží samo, že ano. My to přece platit nebudeme. A kdyby ano, tak námi podporovaná parta řeckých zlodějů ty EU-dotace spolehlivě rozkrade, protože celou dobu jsme je neučili nic jiného. A ejhle, v Evropě plné Hodnot, Pravdy a Lásky vzniklo systémové selhání zlodějen, lží, válek a tunelů, které tvoří začarovaný kruh. A jeho výsledkem je koncentrák, jak jinak. Korporátní fašismus nezná jiný finální produkt, jen války a koncentráky

 

 

Proto logicky, nutně a systémově vzniká na řeckém ostrově Lesbos první EU-koncentrák pro uprchlíky. Nejde totiž o místní selhání a nečinnost úřadů jako v případě Lampedusy a Calais. Řecko je zkrachovalý stát, kde běží skrytá občanská válka provázená politickými vraždami a veřejné generální stávky.

Viz náš článek Řecko vstoupilo do fáze politických vražd.

Tato země rozvrácená skrze bansktery USA a EU z principu nemůže zvládat masy uprchlíků, které má na svém území. Ti sem přišli proto, že stejní banksteři a stejné síly rozvrátily Blízký východ a Afriku.

V Řecku přestává platit právo a zákon, protože předtím platilo jen pro jedno procento mega-zlodějů. Stejné “právo” a stejná “povinnost” ke globálním zlodějnám normuje mlčení Západu k probíhající proxy-válce v Jemenu a jinde. Systémové selhání státu a korporátního fašismu vede k tomu, že na Lesbu vzniká první koncentrák, který provozuje EU za naše daně.

Chápu, že naši pravdoláskaři nyní musí povinně nenávidět Zemana a proto mají jiné humanistické starosti, než nějaký EU-koncentrák. Jenže po jejich vítězství to může být i náš společný EU-úděl.

Drama běženců na Lesbu je pro nás varováním. My ostatní jsme také voliči a vidíme, kam vede nihilistická a fašistická politika, kterou pravdoláskaři přikrývají fíkovým listem nenávisti k Zemanovi a k Putinovi. A právě tato koncentrovaná nenávist intelektuálních elit zblblých ideologiemi vedla a vede ke vzniku koncentráků. Lesbická pravda a láska převedená do praktické EU-politiky je zkrátka problém.

Zdroj (1)

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6
Komentujte

avatar
3 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
PlffjanderaJankojirikPavel Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Pavel
Host
Pavel

T.M. Taky je možné, že to jedno procento „vyvolených“ ví velmi dobře kam směřují své úsilí (na rozpoutání regulérní války mezi Tureckem a Sýrií – event. syrským Kurdistánem) a očekávají ne tisíce ale již desetitisíce až miliony běženců z oblastí, kde bude zuřit velká válka. Takže ten Lesbos – je první a určitě ne poslední koncentrák, který Řecko (je jedno za čí peníze) staví a možná se budou muset přidat i Bulhaři – je to k nim z Tuecka jenom skok. Pokud se tam rozhoří opravdu velký válečný konflikt, tak to tam neurovná nikdo – ani Rusové ne. Museli by… Číst vice »

Plff
Host
Plff

Veľká pravda. Dobrý komentár

jandera
Host
jandera

Je to marný globalisté (kabala) má stále všechno pevně v rukou (a kdo si myslí, že se vzdá je asi dost mimo), nyní používá meorologické zbraně přímo proti lidem, aby ovce neměli čas přemýšlet o spokojeném životě. V česku se již 30 let intenzivně sprejuje a neustále se zvyšuje vyzařovaný výkon do oblak. Ve světě se již začali označovat přímo domy těchto zločinců. Asi je naivní si myslet, že za situaci nad čezkem je odpovědný někdo jiný než češi (armáda, piloti, meteoristé) kdy začneme u nás? Asi nikdy jako vždy počkáme až to nějak dopadne. Na floridě vím od známých… Číst vice »

Janko
Host
Janko

Ano aj tuna v los angeles nas striekaju denne a pouzivaju microwave direct energy,Harp,atd Laser bol pouzity v severnej Kalifornii,kde zhorelo asi 9 tisic domov,(cele mesto Santa Rosa,vcetne nemocnice,Hotel Hilton, slavne Napa valley Vinarne a uplne znicene,zelezo stopene,vyse 2000 Fr,Listnate stromy okolo,neposkodene.Ja som bol v nebezpeci dva krat,druhy krat bola nutna evakuacia ale som zostal doma,lebo ma zachranilo golfove ihrisko,co tiez tam zhorely vselijake krice,Ohen ponize preskocil dialnicu,za uzasneho vetra a spalil 40 domov,vo venture zhorelo 1000 domov.Teraz prisiel strasne silny Lejak(6 inchov za hodiny,to je okolo 15 centimetrov za hodinu) a vo Venture znicil 165 Luxusnych domov,vyse 300 poskodenych,19… Číst vice »

jandera
Host
jandera

Pokud máte okolo sebe nejakého/ou indigo modráka tak se jitě dozvíte, že zemětřesení nebude tak účinné, bojí se následného ozáření z odpalovaných náloží, mají v záloze přepnutí GSM/BTS sítí na 12 – 20 GHz což je domácí mikrovlnka – to by mohlo být dost špatné a pak se něco šušká o družicových zrcadlech, které dokáží zničit celé části kontinentů a celé to má být připsáno na vrub nečekaně vyvržených částic ze slunce.

jirik
Host
jirik

Francouzská ochranka vysvětlila, že věznice „nemají možnosti“ zvládnout vězně-džihádisty https://cz.sputniknews.com/svet/201801176612911-francie-ochranka-veznice-moznost-dzihadista/ Tento týden na výzvu francouzských odborů pracovníků vězeňské služby asi sto lidí blokovalo přístupy k vězení Fleury-Merogis v pařížském předměstí. Důvodem protestů bylo napadení tří pracovníků věznice v Pas-de-Calais ze strany radikálního islamisty, a hlavním požadavkem bylo zajištění bezpečnosti při plnění jejich profesionálních povinností. Sputnik pohovořil se zástupcem vězeňské služby Fleury-Merogis. Nehledě na napjatou situaci tvrdého konfliktu s policií na přístupových místech k věznici, protestující jasně formulovali korespondentu Sputniku své námitky: neefektivnost nápravných zařízení, radikalizace vězňů a všeobecné násilí, které skutečně ohrožuje život pracovníků vězeňské služby. „K dnešnímu dni existuje… Číst vice »