Tisíce lidí vyšly do ulic Paříže protestovat proti „rothschildovskému elitáři“ Emanuelu Macronovi

Tisíce francouzských občanů se vydaloy do ulic Paříže protestovat proti „rothschildovskému elitáři“ Emanuelu Macronovi. 

Desítky tisíc rozzuřených francouzských občanů protestuje proti tyranským reformám pracovního práva, které 22. září navrhnul nový prezident Francie Emanuelem Macronem. Tyto reformy mají velkým společnostem usnadnit zaměstnávání a propouštění pracovníků.

 

Sputniknews.com uvádí:

Demonstranti vyrazili do ulic Paříže a pochodovali od Place de la Bastille k Place de la Republique, vykřikovali slogany jako „Macrone, jste vyřízený, vyrazili jsme do ulic,“ a nad hlavou drželi plakáty s nápisem „Ne sociálnímu převratu“.

Toto není záležitost prezidenta. Veškeré dohody o zákoníku práce jsou uzavřeny mezi zaměstnancem a zaměstnavatelem. Takhle to je,“ sdělil Sputniku jeden z protestujících.

Manifestace byla organizována hnutím „La France insoumise“, které vede bývalý kandidát na prezidentský úřad Jean-Luc Melenchon.

Předešlý masový protest, pořádaný druhým největším francouzským odborovým svazem, Generální konfederací práce (CGT), se konal 12. září. Shromáždilo se tam přibližně 24 000 lidí a byl zmařen násilnými střety mezi protestujícími a policií.
Překlad: raja, Zdroj: 1

 

 

Mohlo by se vám líbit...

2
Komentujte

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
????Martin Rubáš Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martin Rubáš
Host

Protestují ale moc pozdě. Měli protestovat na jaře, kdy se konali volby a nevolit ho. Macron představuje naprostou katastrofu. Bude pokračovat v islamizaci Francie a ničení původné francouzské kultury. Francie je už asi ztracena. Ale Francouzi si za to můžou sami.

http://www.epshark.cz/clanek/96/emmanuel-macron-uzitecny-idiot-islamismu

????
Host
????

Souhlasim s Vami

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!