Tisíce migrantů v Bosně chtějí prorazit hranici a terorizovat obyvatele

Migranti v Bosně by chtěli stejně tak jako v roce 2015 pochodovat napříč Evropou do země svojí volby.

V Bosně se v blízkosti chorvatské hranice shromáždily tisíce přistěhovalců. Mnohokrát byl jmenován počet 20.000, podle ARD, na kterou se odvolává UNHCR, je to však „pouze“ 5.000. Počet migrantů stále narůstá, jejich přesné množství se těžko odhaduje. Cílem přistěhovalců je prorazit hranici do Chorvatska, aby se ilegálně dostali do Německa nebo do Skandinávie.

Přistěhovalci se zdržují především v příhraničních bosenských městech Velika Kladuša a Bihac. Mnozí stanují ve veřejném prostoru nebo zabírají prázdné budovy. Mezitím pro ně ale též bylo zřízeno pohodlné ubytování, kde dostávají jídlo, mají přístup na internet a lékařskou péči. Hned se však objevily stížnosti na údajně nedostatečnou kvalitu ubytování a jídla.

[wp_ad_camp_2]

 

Přistěhovalci jsou z 95 procent muži a jsou ozbrojeni noži

Migranti jsou podle rakouského ministerstva vnitra z 95 procent mladí muži a pocházejí hlavně z Pákistánu. Stejně silně zastoupeni jsou Alžířané, Marokánci a Íránci. Skoro všichni jsou navíc ozbrojeni noži.

Zhruba sto migrantů se již 24. října pokoušelo násilím proniknout hranicí do Chorvatska. Přitom proti nim zakročili chorvatští policisté. Jeden migrant přitom zranil policistu nožem. Vzhledem k jak dříve, tak později napjaté situaci se dá předpokládat, že budou následovat další násilné pokusy o překročení hranice.

Migranti se vloupávají do bytů, kradou a obtěžují školní děti

Již po několik týdnů migranti terorizují domorodé obyvatelstvo kriminalitou a jiným obtěžováním. Maďarská televize informuje o častých krádežích a vloupáních a odvolává se na místní policii. Mnozí z těchto pachatelů byli zadrženi pomocí dozorových kamer. Je vidět příklad krádeže kola migrantem.

Migranté vnikli i do soukromého domu jednoho policisty. Policista byl v tu dobu ve službě, jeho žena a děti spaly. Tato událost rodinu silně zasáhla. Migranti jsou nápadní i tím, že se shromažďují před školami a fotografují děti, což jejich rodiče silně znepokojuje.

Maďarský internetový časopis Origo informoval již v červnu o jednom obzvláště těžkém zločinu: Migranti měli v Bihaci zbít a znásilnit mladou bosenskou dívku. Podle Origo se mezi přistěhovalci měli též nacházet mnozí drogoví dealeři a konzumenti.

[wp_ad_camp_2]

 

Brutální masová rvačka mezi migranty

Velmi často jsou migranti násilničtí i mezi sebou. Znovu a znovu jsou hlášeny bitky, přičemž jsou často používány i nože. Teprve v sobotu 3. listopadu se odehrála obzvláště brutální masová rvačka. Několik desítek migrantů se na sebe vrhlo během výdeje oblečení s noži, šest jich bylo zraněno, tři z nich ranami nožem.

Násilí je používáno i proti policii, a to nejenom na hranici. Když policisté prohledávali jeden stanový tábor migrantů, byly na ně házeny předměty a poškozeno jedno policejní auto.

 

Domácí obyvatelé protestují

Domácí obyvatelé se proti těmto podmínkám brání demonstracemi. Již se konaly mnohé projevy proti přistěhovalectví s několika sty účastníky.

Pro tadesco přeložila Andrea.

zdroj: unzensuriert.at

 

A já se ptám, kdy si už konečně sluníčkáři, vítači všeho možného a zaměstnanci některých tzv. „neziskovek“ (rozumějte ziskovek profitujících na migrantech, velmi výnosný byznys posledních několika let) uvědomí, že migrace je uměle vyvolaný a řízený proces. 99 % migrantů pomoc nepotřebuje a jsou to v podstatě vojáci.

 

8 komentářů

 1. Linea napsal:

  Jsou to džihádisté. Nazývejme je už pravými jmény! Poslechněte si, jaké jsou způsoby a důvody jejich „svaté války“! https://youtu.be/kPs7_8F0CqQ

 2. Maroš napsal:

  = zástupné akcie Black Watter = tieto masy vedú profesionálni vodcovia, ktorí sa dajú ROZPOZNAŤ /Pjakin/ „včasným použitím zbrane pohraničníka, ktoré dokáže zabrániť neriešiteľným problémom v budúcnosti“ = pri streľbe profesionálni žolďáci ako vodcovia migrantov sa oddelia od davu!

  U nás je hraničná a cudzinecká polícia zapletená minimálne do rôznych kšeftov, takže predpoklad prepojenia žolďáckeho Blackwater corps a budúci „nezvládateľný“ postup imigrantov na naše územie má svoj korupčný, a teda realizovateľný potenciál = domino efekt.
  https://www.noviny.sk/krimi/122129-sef-hranicnej-policie-prijal-nejeden-uplatok-ide-pred-sud
  https://www.cas.sk/clanok/145561/sef-hranicnej-policie-exkluzivne-kto-bude-pykat-za-vybusninu/
  Terminus technicus HRANIČNÝ SPOJENEC!
  https://domov.sme.sk/c/4083603/novym-hranicnym-splnomocnencom-ma-byt-sef-hranicnej-policie.html
  – – –
  BLACKWATER/XE SECURITY SERVICE
  https://www.youtube.com/watch?v=mVbZsVZksJU
  Iraq War – Blackwater Private Contractors Fighting in Battle for Najaf
  https://www.youtube.com/watch?v=38ld72ni7RM
  BLACKWATER: SHADOW GOVERNMENT
  https://www.youtube.com/watch?v=mvRCSz0LjMM

  Poznámka – títo „ľudia“ sú pre peniaze a adrenalín schopní zabíjať /= „pracovať“/ pre hocikoho…

 3. jirik napsal:

  Zdá sa, že Nemecko má nový svetový rekord. Imigranti z jedného azylového zariadenia v meste Drážďany totiž spáchali neuveriteľných 1265 trestných činov. Vyplýva to z policajných štatistík, ktoré si vyžiadala protimigračná strana AfD

  https://www.hlavnespravy.sk/novy-svetovy-rekord-imigranti-jedneho-azyloveho-zariadenia-spachali-1265-trestnych-cinov/1575604

  • Maroš napsal:

   jirik – Lajčák je 1/ kariérny diplomat a profesionál – NEROVNÁ SA – politológ absolvent PhD. na slniečkárskej neomarxistickej univerzite Mateja Bela. Teda – Lajčák prípravou patrí k lokajom vysokej kasty svetovej elity – a jej záujmom je nastolenie NWO! Lajčák pracuje pre NWO – Lajčák nepracuje pre záujem Slovenska! Lajčák spľňa definíciu práce pre cudziu mocnosť = vlastizrada – avšak vymyslené to majú tak, že Lajčákovým podpisom a následnou ratifikácou vládou SR, sa jeho vlastizrada stane legitímnou! Otázka – kto dal v tomto volebnom období mandát – víťazným politickým subjektom – na likvidáciu štátu a národa, ktorého záujem by mali zastupovať? Globálna moc?!
   Odbočím – celý ten „boj proti terorizmu“ smeruje k eliminácii skupín, ktoré by mohli Lajčáka a spol jednoducho eliminovať – ako to robil francúzsky odboj proti pronemeckým kolaborantom vo Francúzsku. Otázka – musíme byť na to nejako organizovaní, aby sme s takýmito vlastizradcami urobili poriadok? Exekutívne, demonštratívne, preventívne?

 4. Dastin napsal:

  A proto bychom taky meli neco delat, u nas to je jednoduzsi nez v Nemecku nebo Rakousku, muzeme prozatim zbrane nosit, oni ani nuz!

  Jednejte co nejrychleji!
  Je vhodne, pokud to jeste jde, zajit TREBA na kteroukoli strelnici a snazit se neco delat pro vlastni obranu, ti nasi zbabeli fizlove umeji akorat merit rychlost na dalnicich. Ti nam urcite nepomohou.
  Omlouvam se ze ten odkaz davam stale na stranky, ale jen si preji, aby si lide uvedomili, ze je treba se branit. Jinak to nebude ani mozno. Kdo je pripraven, není prekvapen. Napriklad: https://www.facebook.com/events/184511008594945/
  Budeme zbrane jeste potrebovat, jako to rikal Franta Ringo Cech, jeste si zastrilime.

  https://www.facebook.com/ZbraneKvalitne
  http://zbranekvalitne.cz/strelecka-mapa/
  http://www.zbrojniprukazy.cz
  http://www.pluska.sk/spravy/z-domova/ako-ziskat-zbrojny-pas-jednoduchsie-ako-vodicak.html

  Chytre holky se umeji samy branit, nechcete byt jedna z nich? https://www.youtube.com/watch?v=2EVj5NOywSY

  Prasata z EU nam strelcum chteji zabavovat zbrane, jedina mozna zachrana pred invazi imigrantu, fizlove se boji radeji a utecou a poradne vojsko take nemame. Nesouhlasete s chystaným omezení držení zbraní pro občany EU. Je to OMEZENÍ SVOBOD OBČANA. Rozesilejte to co nejvice lidem, treba Vas v budoucnu Vaš ozbrojeny soused ochrani pred uřezanim hlavy, nebo znasilnenim.
  Zbraň v rodině je jedinou obranou proti terorismu. Premyslejte a chrante nasi i Vasi svobodu, pred tema chazarskyma, fetackyma hajzlama z Bruselu. Oni jsou vsichni sjeti.
  http://pravyprostor.cz/v-evropskem-parlamentu-nasli-velke-mnozstvi-stop-kokainu/
  Oni se nas obycejnych lidi boji a proto delaji takove akce. Musime se zacit branit, jinak zahyneme.
  Byl zverejnen plan chazaru na likvidaci slovanu, boji se nas a jsme prekazka pro NWO.
  Kdo uvazuje o zbrojnim prukazu, prosim Vas, mate posledni moznost toto udelat a nakoupit zbrane, ktere urcite budeme potrebovat.
  Nastupuje doba temna a nastupuje velmi rychle. Doufal jsem, ze se takovych veci nedoziji, ale asi ano. V prolhane CT24 nebo TV-hovna se o tom urcite nic nedozvite.

  PS: Rakušané stojí ve frontách v obchodech se zbraněmi …
  Izrael zjednodušuje držení střelných zbraní pro osobní obranu……..
  A fetacka EU chce zbrane zakazovat…….

  https://vk.com/id350975611

 5. Paja napsal:

  Reakce na Dastin:

  Jediná zbraň,která je skutečně Vaše je ta,o které zločinný systém neví,…tak pilně shánějte.
  ZP je nesmysl,pokud dojde ke jakékoliv krizi,tak zločinecká protinárodní žido“vláda“ legální zbraně pozbírá,aby se lidé nemohli účinně bránit.

  A hlídací psi dočasné protektorátní správy: zločinná tzv. justice a zločinecká organizace tzv. Policie ČR??
  Tihle bezpáteřní bastardi jsou zde jen a jen proti původnímu domorodému obyvatelstvu a budou první,kteří budou do bránících se bílých lidí a de facto vlastních soukmenovců střílet ostrýma.

  • Dastin napsal:

   Az bude den X tak uz tu svou zbran nikdo neodevzda a nikdo mu ji nevezme, einsteine. Chtel bych videt fizly az budou zabavovat 200 000 strelcum zbrane………… potom si uz tak akorat koupis spuntovku.
   Hloupe zvasty a hlavne ze si muzou vyzadat IP adresu, tak jen plkej o nelegalnich hovadinach, aby Te nenavstivili davej pozor.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *