Tisíce migrantů v Bosně chtějí prorazit hranici a terorizovat obyvatele

Migranti v Bosně by chtěli stejně tak jako v roce 2015 pochodovat napříč Evropou do země svojí volby.

V Bosně se v blízkosti chorvatské hranice shromáždily tisíce přistěhovalců. Mnohokrát byl jmenován počet 20.000, podle ARD, na kterou se odvolává UNHCR, je to však „pouze“ 5.000. Počet migrantů stále narůstá, jejich přesné množství se těžko odhaduje. Cílem přistěhovalců je prorazit hranici do Chorvatska, aby se ilegálně dostali do Německa nebo do Skandinávie.

Přistěhovalci se zdržují především v příhraničních bosenských městech Velika Kladuša a Bihac. Mnozí stanují ve veřejném prostoru nebo zabírají prázdné budovy. Mezitím pro ně ale též bylo zřízeno pohodlné ubytování, kde dostávají jídlo, mají přístup na internet a lékařskou péči. Hned se však objevily stížnosti na údajně nedostatečnou kvalitu ubytování a jídla.

 

Přistěhovalci jsou z 95 procent muži a jsou ozbrojeni noži

Migranti jsou podle rakouského ministerstva vnitra z 95 procent mladí muži a pocházejí hlavně z Pákistánu. Stejně silně zastoupeni jsou Alžířané, Marokánci a Íránci. Skoro všichni jsou navíc ozbrojeni noži.

Zhruba sto migrantů se již 24. října pokoušelo násilím proniknout hranicí do Chorvatska. Přitom proti nim zakročili chorvatští policisté. Jeden migrant přitom zranil policistu nožem. Vzhledem k jak dříve, tak později napjaté situaci se dá předpokládat, že budou následovat další násilné pokusy o překročení hranice.

Migranti se vloupávají do bytů, kradou a obtěžují školní děti

Již po několik týdnů migranti terorizují domorodé obyvatelstvo kriminalitou a jiným obtěžováním. Maďarská televize informuje o častých krádežích a vloupáních a odvolává se na místní policii. Mnozí z těchto pachatelů byli zadrženi pomocí dozorových kamer. Je vidět příklad krádeže kola migrantem.

Migranté vnikli i do soukromého domu jednoho policisty. Policista byl v tu dobu ve službě, jeho žena a děti spaly. Tato událost rodinu silně zasáhla. Migranti jsou nápadní i tím, že se shromažďují před školami a fotografují děti, což jejich rodiče silně znepokojuje.

Maďarský internetový časopis Origo informoval již v červnu o jednom obzvláště těžkém zločinu: Migranti měli v Bihaci zbít a znásilnit mladou bosenskou dívku. Podle Origo se mezi přistěhovalci měli též nacházet mnozí drogoví dealeři a konzumenti.

 

Brutální masová rvačka mezi migranty

Velmi často jsou migranti násilničtí i mezi sebou. Znovu a znovu jsou hlášeny bitky, přičemž jsou často používány i nože. Teprve v sobotu 3. listopadu se odehrála obzvláště brutální masová rvačka. Několik desítek migrantů se na sebe vrhlo během výdeje oblečení s noži, šest jich bylo zraněno, tři z nich ranami nožem.

Násilí je používáno i proti policii, a to nejenom na hranici. Když policisté prohledávali jeden stanový tábor migrantů, byly na ně házeny předměty a poškozeno jedno policejní auto.

 

Domácí obyvatelé protestují

Domácí obyvatelé se proti těmto podmínkám brání demonstracemi. Již se konaly mnohé projevy proti přistěhovalectví s několika sty účastníky.

Pro tadesco přeložila Andrea.

zdroj: unzensuriert.at

 

A já se ptám, kdy si už konečně sluníčkáři, vítači všeho možného a zaměstnanci některých tzv. „neziskovek“ (rozumějte ziskovek profitujících na migrantech, velmi výnosný byznys posledních několika let) uvědomí, že migrace je uměle vyvolaný a řízený proces. 99 % migrantů pomoc nepotřebuje a jsou to v podstatě vojáci.

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

8
Komentujte

avatar
6 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
AdamDastinPajaMarošjirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Linea
Host
Linea

Jsou to džihádisté. Nazývejme je už pravými jmény! Poslechněte si, jaké jsou způsoby a důvody jejich „svaté války“! https://youtu.be/kPs7_8F0CqQ

Maroš
Host
Maroš

= zástupné akcie Black Watter = tieto masy vedú profesionálni vodcovia, ktorí sa dajú ROZPOZNAŤ /Pjakin/ „včasným použitím zbrane pohraničníka, ktoré dokáže zabrániť neriešiteľným problémom v budúcnosti“ = pri streľbe profesionálni žolďáci ako vodcovia migrantov sa oddelia od davu! U nás je hraničná a cudzinecká polícia zapletená minimálne do rôznych kšeftov, takže predpoklad prepojenia žolďáckeho Blackwater corps a budúci „nezvládateľný“ postup imigrantov na naše územie má svoj korupčný, a teda realizovateľný potenciál = domino efekt. https://www.noviny.sk/krimi/122129-sef-hranicnej-policie-prijal-nejeden-uplatok-ide-pred-sud https://www.cas.sk/clanok/145561/sef-hranicnej-policie-exkluzivne-kto-bude-pykat-za-vybusninu/ Terminus technicus HRANIČNÝ SPOJENEC! https://domov.sme.sk/c/4083603/novym-hranicnym-splnomocnencom-ma-byt-sef-hranicnej-policie.html – – – BLACKWATER/XE SECURITY SERVICE https://www.youtube.com/watch?v=mVbZsVZksJU Iraq War – Blackwater Private Contractors Fighting in Battle for Najaf… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Zdá sa, že Nemecko má nový svetový rekord. Imigranti z jedného azylového zariadenia v meste Drážďany totiž spáchali neuveriteľných 1265 trestných činov. Vyplýva to z policajných štatistík, ktoré si vyžiadala protimigračná strana AfD

https://www.hlavnespravy.sk/novy-svetovy-rekord-imigranti-jedneho-azyloveho-zariadenia-spachali-1265-trestnych-cinov/1575604

Maroš
Host
Maroš

jirik – Lajčák je 1/ kariérny diplomat a profesionál – NEROVNÁ SA – politológ absolvent PhD. na slniečkárskej neomarxistickej univerzite Mateja Bela. Teda – Lajčák prípravou patrí k lokajom vysokej kasty svetovej elity – a jej záujmom je nastolenie NWO! Lajčák pracuje pre NWO – Lajčák nepracuje pre záujem Slovenska! Lajčák spľňa definíciu práce pre cudziu mocnosť = vlastizrada – avšak vymyslené to majú tak, že Lajčákovým podpisom a následnou ratifikácou vládou SR, sa jeho vlastizrada stane legitímnou! Otázka – kto dal v tomto volebnom období mandát – víťazným politickým subjektom – na likvidáciu štátu a národa, ktorého záujem by… Číst vice »

Dastin
Host
Dastin

A proto bychom taky meli neco delat, u nas to je jednoduzsi nez v Nemecku nebo Rakousku, muzeme prozatim zbrane nosit, oni ani nuz! Jednejte co nejrychleji! Je vhodne, pokud to jeste jde, zajit TREBA na kteroukoli strelnici a snazit se neco delat pro vlastni obranu, ti nasi zbabeli fizlove umeji akorat merit rychlost na dalnicich. Ti nam urcite nepomohou. Omlouvam se ze ten odkaz davam stale na stranky, ale jen si preji, aby si lide uvedomili, ze je treba se branit. Jinak to nebude ani mozno. Kdo je pripraven, není prekvapen. Napriklad: https://www.facebook.com/events/184511008594945/ Budeme zbrane jeste potrebovat, jako to… Číst vice »

Paja
Host
Paja

Reakce na Dastin:

Jediná zbraň,která je skutečně Vaše je ta,o které zločinný systém neví,…tak pilně shánějte.
ZP je nesmysl,pokud dojde ke jakékoliv krizi,tak zločinecká protinárodní žido“vláda“ legální zbraně pozbírá,aby se lidé nemohli účinně bránit.

A hlídací psi dočasné protektorátní správy: zločinná tzv. justice a zločinecká organizace tzv. Policie ČR??
Tihle bezpáteřní bastardi jsou zde jen a jen proti původnímu domorodému obyvatelstvu a budou první,kteří budou do bránících se bílých lidí a de facto vlastních soukmenovců střílet ostrýma.

Dastin
Host
Dastin

Az bude den X tak uz tu svou zbran nikdo neodevzda a nikdo mu ji nevezme, einsteine. Chtel bych videt fizly az budou zabavovat 200 000 strelcum zbrane………… potom si uz tak akorat koupis spuntovku.
Hloupe zvasty a hlavne ze si muzou vyzadat IP adresu, tak jen plkej o nelegalnich hovadinach, aby Te nenavstivili davej pozor.