tm komentuje nejdůležitější moment celého setkání G20 vyslaný celému světu!!!!!

…..klasický popis je sice dobře mezi odborníky znám, ale zapomněli na dosti důležitou věc, která se nedá jen tak přehlédnout. Proto mizí z mnohých serverů a novin. Raději ji nekomentují….

Expert hovořil o významu gest Putina a Trumpa během jejich schůzek, ale neřekl záměrně všechno….

Odborník na neverbální komunikaci Darren Stanton hovořil o významu gest ruského a amerického prezidenta Vladimira Putina a Donalda Trumpa během jejich jednání na summitu G20.

„Trump moc chtěl na této schůzce vypadat jako hlavní… Americký prezident složil ruce do stříšky, což znamená jistotu a nadřazenost,“ řekl expert televizní stanici RT.
„A Vladimir Putin seděl s docela široce roztaženýma nohama, což je také klasická panovačná póza,“ dodal Stanton.

Také upozornil na to, že Trump po potřesení rukou poplácal Putina po předloktí, co v podstatě označuje demonstraci síly. Podle Stantona zároveň další gesta mluvila o vzájemné úctě politiků.

Putin a Trump jednali včera. Byla to jejich první osobní schůzka. Rozhovor začal americký prezident. Přiznal, že je poctěn setkáním s ruským kolegou. Putin poté odpověděl, že je rád, že se s Trumpem setkal.

Zdroj (1)

tm komentuje nejdůležitější moment celého setkání vyslaný celému světu!!!!!

Nejdůležitější symbolický tah ze strany Putina byl udělán právě na následující fotografii. Určitě bylo vše perfektně připraveno dopředu. Kým? No asi loutkovodiči, Putin se jim vymkl a převzali jeho hru.

 

Jestli se bude, nejen moje vysvětlení líbit lidem či nikoliv, významy jsou následující:

Není to jen tak náhodná fotografie, ale vzkaz světu, který by měl konečně pochopit! Byl hlavně vyslán pro vidoucí, kteří vědí a umějí z jednoho gesta vyčíst najednou mnoho budoucích dění.

Všimněte si prosím, jak Putin ponechal loket levé ruky na křesle a směřuje k loktu. Je to symbol který dost často dělají lidé se založenýma rukama. Význam je následující: Nepřijímají rozkazy a informace či data od druhého s kterým hovoří. Levá ruka, kterou ovládá pravá mozková hemisféra je dlaní dolů. Symbolicky má něco uchopit. Uchopit velení dějů na planetě Zemi.

Putinova pravá ruka nahoře a Donaldova v podvěsu neznamená nic jiného, než převzetí vlády ( té konstruktivní ze strany Putina ) nad světem, a že mají světu nyní co říci z východu. Světová politika se tím naprosto mění. Mohli jste pozorovat i předchozí události v Německu, kdy se MADAMME MERKELOVÁ odvrací od USA a pochopila, že je USA naprosto zničí. V USA jsou dnes na tahu s automobilovým průmyslem proti Německu a likvidace všech výnosných firem pro Německo. Měly následovat potraviny a závislost na USA.

Putin sedí na pravé straně v OBRÁZKU. Obraz hovoří k Vám a proto je pravá strana obrazu na straně, kde si myslíte, že je vlevo. Jasné? On je nyní ten pravý muž, který má vést planetu Zemi, jinak bychom se dožili WWIII. Nic více, nic méně. A GP si je celosvětové situace naprosto vědom….

Symbolicky i skutečně je USA odstaveno od moci a oni to dlouhou dobu vědí…..

Putin stojí pevně v „kranflekách“ stojí hlavně obrazně řečeno na patách a celém chodidle (i když sedí na křesle),  kdy Trump sedící vlevo stojí na špičkách. Znamená: Nemá na jeho velikost a jeho politiku a proto náznak malosti jako u malých dětí, které se staví na špičky, aby dosáhli větší výšky, kterou v momentální situaci nemohou dosáhnout.

Trumpova levá ruka je otevřena ve výšce sedací plochy křesla, byli usazeni a má prázdnou dlaň, nemají co nabídnout. Podobně vypadá ruka, ve které něco držíte a chcete předat druhé osobě. V této souvislosti předání vedení právě osobě, které podává ruku.

Noha neznámeho muže na levé straně obrázku znamená symbolicky vykopnutí vlády Trumpa a USA z pozice celosvětového dění, ve které byly až doposud.

Přímý pohled Putina do očí Trumpa  a Trumpa do očí Putina znamená: Je to myšleno vážně z obou stran….

Za podanýma rukama se nachází stoleček a na něm kytička s modrou květinkou, přesně v takové barvě jako je obloha. Tedy barva zapomění. Na Putinově straně na stolečku je blok s tužkou, který znamená, že právě Rusko nyní bude psát budoucí dějiny…..

Rozbor napsal tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

8
Komentujte

avatar
6 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
stenly919zdeněk540MarošNulaAleš V. Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

No je to hezky zanalyzováno, ještě by bylo dobré, aby byl zrušen projekt s chemtrails, vypnout HAARP a CERN.,… ale to je spíš výplod fantazie, kdo by rušil tak výnosný kšeft……….

Nula
Host
Nula

Trump sa podvolil /gestikulácia/. Jeho ruka pri podaní je v spodnej časti pod Putinovou. Vážím si toho gesta, a Putina za trpezlivosť. Žeby konečne pokojná hladina ? … čo však teda Európe nemôžem prognostikovať ani z najmožnejšieho … ?! Tá je už v deštrukčnom štádiu pripravená na normalizáciu mocnejšich a rozumnejších…

Nula
Host
Nula

skôr som reagoval ako som si prečítal článok – ospravedlňujem sa 🙂

Aleš V.
Host
Aleš V.

Putinovo horní sevření ruky vs spodní Trumpovo je jasná záležitost. Zbytek jsou už drobnosti, ikdyz také zajímavé.
Fashington končí v každém případě

Maroš
Host
Maroš

„Putinova pravá ruka nahoře a Donaldova v podvěsu neznamená nic jiného, než převzetí vlády ( té konstruktivní ze strany Putina ) nad světem, a že mají světu nyní co říci z východu.“ – kľúčové gesto – ak si spomenieme, ako Trump nedávno strčil do akéhosi prezidenta /Čierna Hora?/, pretože Putin rozhodne nie je natoľko arogantný, aby mu podával ruku šikmo chrbtom hore, čo znamená za akýchkoľvek okolností podvedomú nadradenosť /ak sa partner navyše ešte nepozerá pri tom do očí, tak je to aj neúprimný magor/, ale Trump nie je submisívny picino a určite by bu ju skrútil späť, a natvrdo… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Oprava – „by mu ju“ – to by bu ju som napísal s plným nosom, navyše vedľa mňa mraučala cigánska mačka – „Bďau-bďáu“ – ma potvora pomýlila…

zdeněk540
Host
zdeněk540

Děkuji za napsání rozboru tomáši. Mě teda stačilo při pohledu na fotografii jen pozice dlaní a už mi bylo jasné, co chcou říct…..
Mě taky zaujala Makrela, která byla v červeném a kousek za ní je vlajka Turecka, na které krásně vidět obrácený pentagram
comment image&imgrefurl=http%3A%2F%2Fwww.financialexpress.com%2Fphotos%2Fbusiness-gallery%2F753917%2Fg20-summit-from-pm-narendra-modi-china-president-xi-jinping-warm-handshake-to-leaders-spouses-cruise-tour-here-are-latest-images-from-hamburg-meet-anindita-%25E2%2580%25A2-now%2F&docid=pzIHxoHbJL8EkM&tbnid=6csBVbPf5Jm-2M%3A&vet=10ahUKEwifzYa57_zUAhVDYJoKHRoAD484ZBAzCCooGzAb..i&w=800&h=533&client=opera&bih=581&biw=1242&q=angela%20merkel%20g20%202017%20sitting&ved=0ahUKEwifzYa57_zUAhVDYJoKHRoAD484ZBAzCCooGzAb&iact=mrc&uact=8

stenly919
Host
stenly919

To s tím gestem v podstatě potvrdil ve vsém nejnovějším videu soudruh Pjakin, už je to přeložené a podívat se na něj můžete tady https://www.youtube.com/watch?v=Sr9g1eoL-HA