To je síla! Okamura prozradil, jak francouzská vláda ohrožuje bezpečnost nás všech

…..nic nového pod sluncem. Psali jsme o nebezpečí celé francie ve spojení s Německem před několika dny….

18:54

 

Předseda hnutí SPD, Tomio Okamura

 

Předseda hnutí SPD, Tomio Okamura, sdílel na své facebookové stránce příspěvek, ve kterém okomentoval rozhodnutí francouzské vlády repatriovat do Evropy 130 teroristů Islámského státu*. Těm ve Francii hrozí trest v maximálním rozsahu deset let. A až je pustí z vězení, budou znova představovat hrozbu pro nás pro všechny, varuje Okamura.

„To je naprostá sebevražda. Francie oznámila, že bude ze Sýrie zpět do Evropy repatriovat 130 teroristů Islámského státu, kteří mají francouzské občanství. Nyní jsou tito teroristé zadržováni kurdskými vojsky na severu Sýrie. V Sýrii by dostali trest smrti, ve Francii dostanou džihádisté, kteří vraždili, maximálně sedm až deset let. Francouzská vláda tak ohrožuje bezpečnost nás všech! Člověk už má pocit, že sluníčkáři a neomarxisté dovážejí džihádisty do Evropy cíleně!“ upozorňuje předseda SPD.

Okamura uvádí, že francouzský ministr vnitra Christophe Castaner vládní plán hájí tím, že francouzské džihádisty je lepší mít „pod kontrolou“, tedy před soudem a případně ve vězení.„To si snad dělá legraci? Já myslím, že nejlepší by bylo, kdyby je odsoudili rovnou v Sýrii. Proč tady v Evropě máme vyživovat vrahy? Až je pustí z vězení, budou znova ohrožením pro nás pro všechny!“ zuří na Facebooku Okamura.

Politik také poukázal na nedostatky schengenského systému, který dovoluje nejen slušným občanům evropských zemí volně se pohybovat přes hranice, ale umožňuje to také zločincům a teroristům, aniž by je kdokoli zkontroloval.

„Uvědomme si, že potenciální islámští teroristé jsou jen kousek od našich hranic a někteří se na našem území i pohybovali. Stavět hráz a povodňové zábrany až při povodni, je pozdě. A vidíme, že ve Francii a západní Evropě jsou v muslimské záplavě minimálně po pás. Brzy to může být po krk a o krk jim půjde. Nesmíme dopustit, aby to, co se děje v západní Evropě, bylo i u nás,“ varuje politik.

Před dvěma týdny televize BFMTV oznámila, že Francie bude zanedlouho rozhodovat o osudu 130 džihádistů, včetně žen a dětí, kteří se vrátí do vlasti. Repatriaci někdejších bojovníků Islámského státu* s rodinami ze Sýrie potvrdil i ministr vnitra, Christophe Castaner. Francouzské úřady se obávají, že po odchodu dvou tisíc amerických vojáků ze Sýrie by Kurdové, kteří nyní zahraniční džihádisty zadržují, mohli tyto lidi propustit.

* IS — organizace zakázaná v Rusku

Zdroj (1)

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

8 komentářů

 1. Vítězslav Crha napsal:

  Toto je další důkaz o tom, že kabala s Vatikánem je skálopevně rozhodnuta muslimi zničit lidstvo a v tomto schématu jedou již od pradávna od biblických příběhů. Nic se nezměnilo,pouze lidstvo ztratilo víru v sebe samo a to je jejich smrt a to bez výhrad. Tmářská politika většiny je pevně ukotvená v různých mezinárodních smlouvách a paktech. Zatím má lidstvo šanci to spustit a tato šance den ze dne slábne, jako život umírajícího.

 2. Lekno napsal:

  francuzi to robia uz desatrocia ci storocia.
  na co asi potrebuju tie mierumilovne legie?

 3. Jana Hanákpvá napsal:

  Pan Okamůra se vyjadřuje ke všemu ale není schopen mě odpovědět na dopis, který jsem mu poslala už 14.11.2018. Dokonce jsem ho upomínala přes přes poslance Kotena a jeho spolupracovnici Patricii.

 4. Jana Hanáková napsal:

  Pan Okamůra se vyjadřuje ke všemu ale není schopen mě odpovědět na dopis, který jsem mu poslala už 14.11.2018. Dokonce jsem ho upomínala přes přes poslance Kotena a jeho spolupracovnici Patricii.

 5. Igor Zemánek napsal:

  Víte, že vám Tomáši blokují stránky? přes Tadesco.cz to vypisuje, že stránka nefunguje. jde načíst jen z odkazu, neboli upozornění. Zjistěte si co se děje. Operační systém Win 10.

 6. Jaroslav Kuča napsal:

  Raději Okamuru než stovky politiků,naprostých hrabošů a destruktorů.Stačí si poslechnout i Soukupa na TV Barandov( i když taky není můj typ-je to taky miliardář..)Navíc jen naprosto slepý člověk dnes nevidí,co se děje,např.,,Globální klimatické změny“-které mají zcela jiný původ(Kosmické vlivy),než nám říkají naprosto lživě a falešně politici a média.Lidé stále nemají ůctu k VODĚ a Přírodě a těžce na to doplatí(až na výjimky,kteří mají vlastní rozum a dokáží se připravit na budoucí události…)

 7. P.M.Kopecká napsal:

  Co takhle uspořádat v Praze pokračující konferenci z Polska? Jsme ve válce s Gaiou a nemůžeme vyhrát, G5 je toho důkazem. Nevím, jestli nás někdo zachrání, ať už z Ruska nebo odjinud, ale zajímalo by mne, co můžu konkrétně udělat já pro Vlast. Přece mě necvičili v civilní obraně jen tak. Můžu pomáhat sousedům a přátelům, ale to už se snažím delší dobu.

 8. AP napsal:

  Zde: https://www.facebook.com/hnutispd/videos/2108459925900152/ je alternativní TV Tomia Okamury. Podle mě by zasloužila trochu pozornosti, jelikž se mi to jeví, jako moc moc dobrý nápad 🙂

  Nebo věnovat pozornost té negativní straně/stranám…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.