To jsou vážná slova! Putinova výzva k občanům EU

Moc na výběr teda nemáme!
Vladimír Vladimirovič Putin
Prezident Ruské Federace

Výzva za mír!
Evropané, opravdu chceme III. světovou válku?
Evropští spoluobčané! „Vaši“ politici chtějí dokázat, jak jsou užiteční pro EU, NATO a USA. Očekávají, že jejich „tvrdý postoj“vůči Rusku je vynese v kariérách výše, na ještě lépe placené posty, než mají dnes, proto se předhánějí v návrzích sankcí, vysílání bojových jednotek a v jiných projevech nekontrolované agrese proti Rusku, čímž se ze dne na den zvyšuje riziko 3. světové války.

Jsou tak zaslepeni svou vlastní nekontrolovatelnou mocí a vidinou jejího dalšího růstu, že počítají s tím, že Rusko ustoupí na poslední chvíli tlaku NATO a k válce nedojde.

Ale v čemž má Rusko ustoupit? Co má Rusko udělat, aby byli spokojeni? Má se vzdát svých území a podstoupit je dobrovolně každému, kdo o ně projeví zájem?
PRAVÝM CÍLEM všech těch,ať už jsou z Evropy, nebo zpoza oceánu, kteří chtějí vyvolat válku, je bohatství Ruska. Má Rusko rozdat své bohatství, aby se vyhnulo válce?

 

 

 

Má nechat likvidovat své vlastní obyvatelstvo na Ukrajině? Všichni, co uvažují střízlivě, vědí, že se to nikdy nestane! Rusko nikdy nepodlehne tlaku, jako nikdy nepodlehlo v minulosti, tak tomu nebude ani v budoucnosti.

Dnes je již jasné, že válka v plánech její strůjců nemá skončit na Ukrajině. Hlavním cílem je Rusko, ale válka zachvátí celou Evropu.
Co pro USA zajistí vyšší zisk a co USA rychleji vytrhne z dluhové krize než válečná výroba? Co účinněji zlikviduje konkurenci USA v podobě EU a Ruska, než vzájemné vyvraždění celých národů v Evropě? Co USA pomůže více rozšířit sféru svého vlivu, než poválečné půjčky, přesně podle odzkoušeného scénáře použitého po 2.světové válce?

Světový válečný konflikt reálně hrozí! V té souvislosti se zamyslete, kdo z Vašich politiků Vám prozradil, že po přijetí Ukrajiny do NATO a vstupu EU do konfliktu odvedou Vaše potomky na východní frontu, kde velmi pravděpodobně položí život?
Kdo z politiků tam půjde do zákopů s nimi?

Kdo z válečných štváčů, které královsky platíte ze svých daní a kdo z jejich mediálních spolupachatelů Vám prozradil, že toto nebude jen dobrodružná vítězná výprava na východ, ale že to skončí jako 3. světová válka za možného použití atomových zbraní?
Kdo dokáže předpovědět účast Číny, která je v tomto kon fliktu spojencem Ruska?
Kdo vyhodnotí reálnou sílu americké armády, která dosud bojovala vždy jen se slabším protivníkem, vždyť Hitlera porazili hlavně Rusové! Na co se vlastně váleční štváči spoléhají?Jedno je jisté, v této válce nebude vítěze!

Kde se schováte před jadernými výbuchy?
Máte dost hlubokou jámu a dostatek potravin, abyste v ní vydrželi 100 let, než se sníží úroveň záření na únosnou míru? Ve jménu čeho mají na obou válčících stranách umřít naše děti na východní frontě, ve jménu čeho má zahynout rodina, ve jménu čeho má přestat existovat všechno, co znáte, ve jménu čeho má shořet tento svět? Ve jménu demokracie?

Kde vidíte demokracii v tom co se děje na Ukrajině? My vidíme jen fašistickou vládu, armádu, porušující mezinárodní konvence a promyšlenou genocidu vlastního obyvatelstva, jehož vinou je jen to, že mluví rusky a chce nezávislost na fašistické Ukrajině.

A co na to Evropa? Umíte si představit, že by si některý národ v EU vydobyl svou samostatnost způsobem, jak to dělá Ukrajina? Byla snad Ukrajina dosud nesamostatná, že bojuje o samostatnost? Měla snad vládu, kterou EU neuznávala? Neměli snad Ukrajinci svá národní práva? Evropská unie se vzdala svých principů a svým postojem se stává spolupachatelem genocidy. Co můžete očekávat od politiků EU vy sami, občané EU, když tak rychle a ochotně vaši politici bourají vlastní hodnotové základy?

 

 

 

Rusové jsou velký, kulturní a mocný národ, bez kterého by Evropa v dnešní podobě nikdy nevznikla.
RUSKO NENÍ VÁŠ NEPŘÍTEL, nepřítelem každého občana Evropy jsou nenasytní politici, kteří se za svou moc a peníze chystají zničit vše, co je všem drahé.
Na otázku můžeme snad zabránit chystané válce s Ruskem, do které nás tlačí politici a koupená média? Ano, můžeme!

Co mohou udělat obyčejní lidé?
Když všichni malí a slabí dělají totéž, změní všechno! Lze to změnit, neboť je to nutnost!
Bojkot všech politiků, kteří zvyšují napětí,kteří volají po sankcích a zásahu proti Rusku! Bojkot na všech úrovních, ve všech volbách! Nedopustit uplatnění zla, které chtějí šířit! Bojkotujte vstup Ukrajiny do NATO! Bojkotujte média, která válku podsouvají jako jediné možné řešení!
Věřte! Rusové i Ukrajinci jsou dva moudré národy, které řešení najdou.
Nebojte se!

(Výzva je z roku 2014, ale stále více aktuální ….. )

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6
Komentujte

avatar
2 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
mariankosmacjirikSysiAnan Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
mariankosmac
Host
mariankosmac

Pekné, i keď nezdá sa mi že by sa putin zaoberal písaním takýchto výziev ale to je jedno kto to písal. Máte dost hlubokou jámu a dostatek potravin, abyste v ní vydrželi 100 let, než se sníží úroveň záření na únosnou míru? Co Hirošima Nagasaki, ešte sú zalezení v podzemních bunkroch?

Ďalšia vážna vec-Vie niekto vysvetliť prečo sa teraz všade tak ničia lesy? Chýba drevo alebo je za tým niečo iné? Alebo aby sa uprchlíci zvyknutý na púšť u nás cítili dobre?

Zabráňme výrubu lesa na Devínskej Kobyle
https://www.peticie.com/zabrame_vyrubu_lesa_na_devinskej_kobyle

Anan
Host
Anan

Tobě se to nezdá? Kdo vyhodil atomové bomby na Hirošimu a Nagasaki? USA. Kdo vyhodil do vzduchu jadernou elektrárnu v Japonsku a zamořil Tichý oceán radioaktivitou? Najdi si. Za všem co píšeš není Rusko a nikdy nebylo. A les Devinská … najdi si kdo za tím je. Určitě to není Rusko.

Sysi
Host
Sysi

Opravdu nikde nevidím, že by mariankosmac obviňoval Rusko. Nechápu vaši reakci.

Sysi
Host
Sysi

Pokud jste viděl všechny 3 díly Kardinála Judase, tak vám jistě neuniklo, že v jeho plánu je ničení přírody. Nenávidí ji. A poslušní lidští přisluhovači se bez reptání podřizují, i když si sami podřezávají pod sebou větev. Něco podobného vidíme i v sebevražedném přesídlování Evropy.

mariankosmac
Host
mariankosmac

Kardinála Judase som nevidel, no tušil som že to má pôvod vo Vatikáne. Napadla ma istá spojitosť s článkom kde sa uvádza že pokrstení – kresťania sa stávajú nebezpečnými pre Prírodu https://tadesco.cz/cierna-magia-obrad-krstu-a-ritual-prezehnania-2/

jirik
Host
jirik

https://cz.sputniknews.com/politika/201812028607246-rusko-ukrajina-obcane-politika/
„Výbor Státní dumy pro záležitosti SNS, euroasijské integrace a vztahů s krajany připravuje řadu ulehčujících opatření pro Ukrajince, aby mohli získat ruské občanství,“ prohlásil Viktor Vodolackij, místopředseda Výboru Státní dumy pro záležitosti SNS.