Tomio Okamura drtí v televizní diskuzi užbleptaného muslima. Téma: Měly by mít ženy v ČR povoleno oblékat se dle své víry a chodit se šátky do školy?

Tomio Okamuru mám ráda. Je jeden z mála lidí v české politice, který nemá v hlavě vyjetý olej a který nemluví o dobru pro lidi jenom na oko, ale opravdu o naše dobro usiluje. Jeho práci mu však hatí banda ostatních debilů, která mu shodí ze stolu každý návrh, který by mohl pomoci lidem. Na youtube jsou s ním výborné debaty, jako například tato, kde drtí užbleptaného muslima Abbáse, který v televizi jednoznačně lže a používá naprosto nelogické a nesouvisející argumenty.

.

Další naprosto skvělý záznam, kde stírá prasata u koryta. V tomto videu přímo usvědčí Babiše ze sprosté lži. Skvěle argumentuje a výborně odhaluje svinstvo, které je pácháno na občanech. Každému člověku musí být jasné, proč se na něj média shaží házet špínu, snaží se ho znemožnit a zastavit tak jeho práci. Dobře, že si nenechá zavřít pusu a že za nás kope.

 

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

8 Komentáře zapnuto "Tomio Okamura drtí v televizní diskuzi užbleptaného muslima. Téma: Měly by mít ženy v ČR povoleno oblékat se dle své víry a chodit se šátky do školy?"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

SPD Okamurovci vydali první číslo novin, uvnitř je i hra, můžete i něco vyhrát….
http://www.spd.cz/uploads/stranky/6/dokumenty/na-vlastni-oci.pdf

Muhamed Abbás? A kdo je tohle?
Host
Muhamed Abbás? A kdo je tohle?

Pan Okamura vi o cem mluvi.

jakub
Host
jakub

každej kdo je lidská bytost tak podpoří a bude sdílet myšlení tomio okamury .

Pavel
Host
Pavel
Jakube já si do minulého týdne myslel, že dám zcela jednoznačně svůj hlas ve volbách Okamurovi a jeho SPD. Ale mezi tou dobou jsem měl možnost si v regionálních novinách přečíst fakt dobrou analýzu Babišovy „vize“ (někdo prostudoval oněch 45 stránek textu a přeložil je do lidštiny). A v podstatě o co jde – chce zmenšit parlament na cca 100 poslanců, zrušit Senát a změnit volby na jednokolové a většinový systém. Babiš chce taky iniciovat přijetí zákona o referendu, které by mohlo měnit i Ústavu a podle dalších bodů jeho „vize“ by tak do roku 2032 naše republika měla fašistický… Číst vice »
jakub136
Host
jakub136

babiš může vykládat co chce. lidé kteří s ním dělali rozhovor jasně přiznali, že řekne vždycky to co chtějí ostatní slyšet ale to je tak celé. „když děláte rozhovor s andrejem babišem , nikdy nemluvíte s andrejem babiše. “ takhle nějak to řekl (ted už nevim přesně kdo) ale někdo kdo s ním dělal rozhovor. a já myslím že každej kdo trochu uvažuje a nesleduje jen polityku v televizi ale pustí si názory přímo konkrétních polityků na internetu ,tak musí mýt jasno. ale jak se očekávalo tak se stalo že je to stejně zmanypulovaný. 🙂

mariankosnac
Host
mariankosnac

Okamura je tiež pekný žbleptal. Ani toho chudáka nepustil k reči. Je treba riešiť skutočné problémy, teda pokiaľ možno migráciu obmedziť A nie riešiť či moslimky budú môcť u nás mať šatku alebo nie…

Jara
Host
Muslimové táhnou na Evropu.Mají tu své vítací odborníky,převaděče.Ale kdo rozvrátil jejich muslim.země? A kdo je pozývá a kdo to celé platí? Ten,kdo nemá rád Slovany a Rusko nejvíce.Jsou to stejní lidé, co vytvořili a financovali jak bolševiky,tak fašisty ! A na všem nesmírně vydělali a zbohatli,upevnili svou celosvětovou moc. A dnes probíhá opět Fašizace Evropy,opět stejnými palidmi. Nenáviděný fašizmus se přežil,proto to berou z jiného konce,ale výsledek má být zase stejný.Nejde podruhé rychle po sobě zblbnout Němce obdobou Hitlera,ale na to stačí i běženci,islám,terorismus, paskvily pademokracie a pasvobody. A znovu se vesele Fašizuje ! Podstata je stejná. Znovu tu máme… Číst vice »
jirik
Host
jirik

Státní šikana, zlobí se rodiče na nová pravidla školek
Rodičům pětiletých ratolestí přinesl začátek nového školního roku pár změn. Školka je pro ně rok před nástupem do školky povinná. Je zde také nově povinnost omlouvat absence písemně až čtrnáct dní dopředu. V případě většího počtu neomluvených hodin by ze zákona měly učitelky hlásit dítě na OSPOD, tedy „sociálku“.
https://www.novinky.cz/domaci/448797-statni-sikana-zlobi-se-rodice-na-nova-pravidla-skolek.html

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!