Tomio Okamura: Konec Evropy

…..bylo by výborné se podívat znovu na tři díly KARDINÁLA JUDASE, který to před mnoha lety naplánoval a tak se děje. Pokud s tím nic neuděláme a budeme spoléhat na EU tak nás zde nechají doslova a dopísmene „zlikvidovat“….

20:54

30/10 2017

Tak to je definitivní konec Evropy a my v SPD znovu bijeme na poplach a žádáme vyhlášení referenda o vystoupení ČR z EU. Evropský parlament totiž před týdnem odhlasoval ve věci úpravy tzv. Dublinské úmluvy změny, které směřují k dalšímu zaplavení Evropy muslimskými arabskými a africkými migranty. V návrhu změn mimo jiné stojí:
1)Zrušení pravidla, že za žadatele o azyl je zodpovědná první bezpečná země, jejíž hranice dosáhnou
2) V úvahu bude vzata preference azylantů, ve které zemi chtějí žít, kdy jim budou nabídnuty čtyři země, které v dané době přijaly žadatelů o azyl nejméně.
3) Rychlejší spojování rodin migrantů
4) Žadatelé budou mít možnost se registrovat jako skupina až do 30 lidí
5) Všechny členské státy EU se musí zapojit a nést za žadatele o azyl odpovědnost
6) Státy, které odmítnou, nebudou mít přístup k eurofondům Návrh nyní ještě musí projít dalším schvalovacím řízením, ve kterém ovšem již nehrozí žádná překážka. Naše hnutí SPD sdílí stejný názor, který sdělil v této věci maďarský premiér Viktor Orbán, který řekl: “V budoucí Evropě bude zaveden stálý a povinný mechanismus přesídlení migrantů s neomezeným limitem v počtech. Je pravda, že se až po pás brodíme v boji ochránit tento kousek naší národní suverenity, ale zatím jsme byli úspěšní, protože doteď jsme to byli my, kdo rozhodoval, kdo může žít v Maďarsku a kdo ne. Ale útok na naší suverenitu, který nyní Evropský parlament podnikl, je zuřivější, než všechny předtím.” Konec citátu. My v SPD říkáme jasně a na rovinu, že to nevzdáme a budeme nadále ze všech sil prosazovat náš politický program bezpečnosti, prosperity a vlastenectví. Prosazujeme nový model evropské spolupráce – co nejužší spolupráci suverénních evropských zemí bez diktátu Bruselu. A na základě čtyř základních svobod – volný pohyb osob, zboží, kapitálu a služeb. Prosím Vás nadále o co největší podporu. Přeji hezký den a prosím SDÍLEJTE, aby se lidé dozvěděli pravdivé a necenzurované informace.

http://www.spd.cz/novinky/tomio-okamura-konec-evropy

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

18 Komentáře zapnuto "Tomio Okamura: Konec Evropy"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Maroš
Host
Maroš
No Okamura – a ty pekne zruš aj senát, a potom nejaký ojro komisár sem nasáčkuje pol Arabského poloostrova svojím rozhodnutím – a tá druhá pólka sa tu už sama nakotí! Odbočím – keď je niekto z mojich blízkych príbuzných – rodičov aktívny v PEN klube, čo je klub výsadne židovských spisovateľov, tak je jasné aj to, kam ma nasmerovali. Potom stačí do toho zakomponovať rasové ústrky, pohŕdanie okolia, šikanu – a politicky ambiciózny multikulti psychopat je na svete! = „Celý svet budú bastardi – potom sa mi nikto posmievať nebude!“ „Mein kampf“! – Kalergi, Hitler – ako cez kopirák.… Číst vice »
jakub136
Host
jakub136

ahoj. podívej se na tohle. a bud pochopíš nebo nepochopíš.

https://www.youtube.com/watch?v=0B4-8g3XBB4

iku
Host

Tohle chápu na sto procent. Nikdo, kdo nezažil v sobě spojení dvou naprosto odlišných mentalit si nedovede představit, co je to zpočátku za dezorientaci a utrpení. A ještě jak okolí potvrzuje tu odlišnost.
Myslím, že Tomio Okamura již v dětství pochopil svou výhodu a nevzdal se před žádnými překážkami.

iku
Host

Ta zmínka o Penklubu, tak to mě asi něco uniklo. Je fakt, že takový typ člověka dostane nabídky hned ze dvou stran. Pak už to moc na něm nezáleží.

iku
Host

Po matce je Mateřština a ta určuje kořeny osobnosti , další je nadstandard.

CZK
Host
Teď si nejsem jistý, zda komunikuju s občanem ČR, co mluví slovensky, nebo s občanem SR. Ale dle prvního řádku příspěvku soudím, že je to slovensky hovořící Čech. Proto mi je divné, že kolegu Maroše rozvášňuje ne-zcela 100% český původ. Vím, co to znamená pro lidský kolektiv vypadat jinak. Byl jsem ve třídě na základní škole jediný blonďák a ještě k tomu kudrnatý. A aby toho nebylo málo, nosil jsem brýle (jako jediný) a ještě k tomu s okluzorem na jedno oko. Vím, co to je „být jiný“. Když jsem dospíval, a hledal jsem, kde budu doma, tak jsem taky… Číst vice »
Vítek K.
Host
Vítek K.

BIS monitorovala Okamuru a jeho stranu, bývalé vojáky i příznivce střeleckých klubů. http://vool.cz/rdZn2

Arnošt
Host
Arnošt

Maroš – a co jsi to vlastně chtěl říct?

Mateřština
Host
Mateřština

I men to zajima co s tim achtel rici.

Po matce je Mateřština a ta určuje kořeny osobnosti , další je nadstandard. S TIM SOUHLASIM.

Mateřština
Host
Mateřština

Musimu delat dalsi opravu. Mam zase na pocitaci robota.

Na misto men ma byt mne. Na misto achtel ma byt chtel ( Maroš )

Maroš
Host
Maroš
Arnošt – „Nie všetky osoby prizývané na rokovania v Bildebergu sú za konšpirované vo finančných slobodomurársko-iluminátskych kruhoch. Okrem špičky sem pozývajú veľa dielčich odborníkov z jednotlivých záujmových sfér, ktoré ani nevedia, komu ich práca slúži v konečnom dôsledku. Ďalší podobným združením je tzv. Rímsky klub, financovaný Rockefellerovým klanom. Je to jednak zásterka pre verejnosť, no v skutočnosti ide, ako deklaruje riaditeľ Dr. Oppenheimer, o malú skupinu elitárskych intelektuálov, ktorí svojimi poznatkami a činnosťou majú prispieť v rámci nástupu NEW WORLD ORDER k intelektuálnemu klišé a zdokonaleniu veľkovýroby ohlúpnutých moderných otrokov. V roku 1972 David Rockefeller založil Trilaterálnu-trojstrannú dohodu, ktorá sa… Číst vice »
mariankosnac
Host
mariankosnac

Maroš asi chcel povedať že Okamura je falošný, multikulti psychopat a japonský žid.

Maroš
Host
Maroš
Arnošt – Mateřština – odpoveď som sem dal dopoludnia hneď 2x, pretože sa nezobrazil, ani hláška – Tomáš to potom dostal do mailu. Ad robot – tiež mi zobrazuje občas prehádzané písmenká v slovách. Je tu všade plno sledovacieho malvéru – špičkové 8-vrstvové a 4 hlavové procesory to zmáknu tak, že to nepoznáte, ale na starých šunkách, ktorých výhoda je to, že nebonzujú tak expresne – spy malvér používa prioritné protokoly, takže jeho sťahované balíčky procesor rieši prvé, ale organizáciu PC, prehliadanie, surfovanie, písanie, atď, až potom. Ja nadávam na Firefox 56 práve preto /jadro google chrome browser/, pretože mám… Číst vice »
Maroš
Host
Maroš

3 x – vôbec ani nezobrazilo „Komentář čeká na schválení!“ – dosť možné, že to vyhadzuje odkazy na háklivé weby-články – inak – FAKE headline – „GAIDŽIN TOMIO OKAMURA CHCE OD JAPONCOV, ABY SI ZRUŠILI PARLAMENT!“

Maroš
Host
Maroš
4. pokus… Neprechádza to celé – niečo filtrujú aj presmerovacie servery, tak skúsim torzo – uvidím, ktorý link vadí – a pre nick CZK toľko – som občan SK – lenže na rovnakej planéte! A vôbec nejde o „národnostný pocit“ – seriem na Okamurove zakomplexované pocity! – ide o našu Slobodu a krajinu! Realizátorom Kalergiho plánu je inak – z hľadiska arcitektúry technologicky neprodúktívny Osamu Okamura – o to viac tento „arch. expert“ – ako Havel, prednáša ideológiu multikulti architektúry – preformátovanie urbanizácie našich krajín podľa potrieb riadenej imigrácie! Tomio len odvádza pozornosť a zároveň sa snaží uchopiť moc –… Číst vice »
CZK
Host
Díky za odpověď! Bohužel, nemám tolik času, abych mohl nastudovat všechny témata, která tady uvádíte, ale jsem rád, že alespoň někdo na to má čas. Já se z nedostatku času orientuju tak trochu intuitivně. A něco mi říká, že když TV a tisk někoho ignoruje a dehonestuje, tak to je „můj kůň“. Jinak je mi ukradené, zda jste Čech či Slovák, ale použil jsem to pro příměr. Předpokládal jsem, že jste nějak zaangažován v dění v ČR. Dle Vašeho příspěvku jsem usoudil, že se Vás dění v ČR bezprostředně dotýká. Viz: “ a tá druhá pólka sa tu už sama… Číst vice »
Maroš
Host
Maroš
CZK – študoval som „v Čechách“ – brnenské hantérc, takže celkovo negatívne vnímam to, že dnešní mladí už neovládajú češtinu, alebo opačne slovenčinu. To dianie u vás sledovať treba, pretože stále existuje alternatíva znovuspojenia ČSR – nie z romantickej nostalgie, ale pretože to môže byť v záujme globálnych síl – ako manévrovacia alternatíva. Snáď sa zhodneme na skutočnosti, že tak Slováci si neprajú byť v spoločnom štáte s českými politickými darebákmi, ako aj opačne platí pre Čechov z strany tej slovenskej politickej korporátno-fašistickej mafie. To, čo nielen nás rozdeluje, je programový sionizmus, a ten je globálny, takže zaujímať sa o… Číst vice »
iku
Host

Díky za širokospektrý pohled na celou situaci., pane Maroši. Už 15.10. : https://video.aktualne.cz/dvtv/okamura-s-tomiem-se-na-migraci-neshodnu-rodinu-rozdeluje-chc/r~c93229f2e16a11e5aa720025900fea04/?redirected=1508089962
Fakta v souvislostech vypadají jinak než když jsou oddělená.
Doufám, že Senát a zastupitelstva nikdo nebude rušit. Nyní bude ještě zajímavé fungování Pirátské strany. NWO si to zřejmě zajišťuje na více stranách. Na Nová republika jsou v komentářích nadšené hlasy pro Okamuru. Prostě a jednoduše: Nice není ve skutečnosti takové, jaké to na první pohled vypadá.

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!