Tomio Okamura: Kriminalita migrantů. Turecký islamismus ohrožuje Evropu

…..všichni politici a vedoucí složky států EU nemají zájem na Vašem dobru ale likvidace celé bílé Evropy a všichni si to ještě daněmi platí. Probudí se ještě lidstvo, značně pochybuji, musíme věřit v zázrak….

11:27

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

10
Komentujte

avatar
9 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
jirikáťa 77lindaditrunner Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Na sociální síti Twitter se ParlamentnímListům.cz ozvalo několik uživatelů, kteří sdíleli čerstvá videa z Nizozemí. Ta jsou pozoruhodná zejména dvěma faktory: zřejmými migranty a násilím. Zajímavé je především to, že ani jedno video se nedostalo do širšího zájmu veřejnosti, ačkoli reakce diskutérů svědčí o tom, že by s tím chtěli něco dělat. Nejprve se dva místní muži snaží třetímu zabránit ve vstupu do obchodu, do supermarketu. Ten je ledabyle odstrkává a pokračuje dál. Následuje nepřehledná rvačka, křik, natažené ruce s mobilními telefony a po necelé minutě konec, opuštění obchodu, zavření jeho dveří a řada otázek. Kde byli policisté, případně ochranka?… Číst vice »

dit
Host
dit

To se jim to množí v přesídlovacím programu na úkor hostitele

http://eurabia.parlamentnilisty.cz/Articles/31343-muslimove-zmenili-strategii-a-dobyvaji-viden-migraci-a-porodnosti-fotografie-z-nichz-mrazi-.aspx

místo práce se množí nezřízeně rychle a to mimo svůj původní domov. Původní Evropan maká aby jim to ještě mohl umožnit…

jirik
Host
jirik

V Rakúskej spoločnosti sa spustila debata po štúdii, ktorá naznačuje, že moslimské materské školy vo Viedni pomáhajú vytvárať “paralelné spoločnosti”, alebo dokonca vychovávajú nebezpečných islamských radikálov.
http://www.hlavnespravy.sk/islamske-skolky-v-rakusku-vytvaraju-radikalov-paralelnu-spolocnost-ukazala-studia/977448
——
Austrálska vláda sa rozhodla zrušiť vízovú kategóriu s označením 457. Víza 457 boli zamýšľané pre zahraničné pracovné sily, ktorých kvalifikácie sú v Austrálii nedostatkové a hľadané na miestnom pracovnom trhu. Ale už dlhšiu dobu sú tieto víza kritizované. Kritici namietajú, že sa udeľujú príliš ľahko a podniky ich využívajú, aby namiesto Austrálčanov zamestnávali cudzincov s nižšími platmi – informuje švajčiarsky denník Neue Zürcher Zeitung
http://www.hlavnespravy.sk/prisnejsie-pravidla-pre-imigrantov-v-australii/977440

linda
Host
linda
áťa 77
Host

setkal jsem se u Tomia Okamury s označením „populistický oportunista“. Je zvláštní, že Česko při volbě prezidenta nyní dělí skoro přesně napůl.

áťa 77
Host

lhttps://www.prezident21.cz/candidates/585a94111e8729ae08e3bdab

jirik
Host
jirik

Ministr vnitra federální země Bavorsko Joachim Herrmann požádal, aby jednání o integraci Turecka do Evropské unie byla okamžitě zastavena.

„Evropská unie by měla zastavit jednání o vstupu Turecka. Nikoli udělat pauzu a pozastavit. Zastavit! Nesmíme klamat sebe sama: za Erdogana nemáme s Tureckem společné vyhlídky,“ prohlásil politik v interview pro Bild am Sonntag v komentáři k výsledkům ústavního referenda v Turecku.
https://cz.sputniknews.com/svet/201704235171073-Bavorske-MV-zastaveni-jednani-Turecko-EU/

jirik
Host
jirik

Basel: Dvě dívky pobodány severoafričanem 22.4.17 Švýcarsko: Dnes ráno v 7:30 byla v Baselu ve Švýcarsku pobodána 18 letá dívka a její 19 letá kamarádka. 18 letá dívka má vážná zranění, 19 letá, která se snažila napadené pomoci, je zraněna lehce. Útočník utekl. Byl popsán jako 30 letý severoafričan. Místní upozornili na náhlý odjezd šedivého auta s francouzskou poznávací značkou. http://zvedavec.org/vezkratce/14221/ http://www.fdesouche.com/844999-suisse-bale-deux-jeunes-filles-poignardees-par-un-nord-africain — Skupina Accora prodala 62 svých hotelů nižší kategorie za účelem ubytování migrantů 22.4.17 Francie: Skupina Accora prodala 62 svých hotelů nižší kategorie za účelem ubytování migrantů. Bylo tím zrušeno 400 pracovních míst. http://www.fdesouche.com/843635-accor-cede-62-hotels-f1-adoma-pour-loger-des-migrants-400-postes-supprimes —– Francouzské volby: V… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Nedávno přinesla média zprávu o de facto napůl utajeném imigračním centru v tak už dost sociálně výbušné lokalitě Ústí- Předlice. O jeho vzniku a činnosti nebyla, jak jsem zjistil, pořádně od ministerstva vnitra informována ani ústecká politická samospráva. Souhlasíte s tím, aby podobná zařízení na severu Čech nadále vznikala nebo i existovala, když i bez nich je v Ústeckém kraji množství sociálních ghetta no-go zón, kam už se policie prakticky neodvažuje? Vaše otázka vybízí k jasné a přímé odpovědi. Tady je. Zásadně nesouhlasím a se mnou celá SPO, kterou reprezentuji jako krajský předseda. Spolu s kolegy z SPD, se kterými… Číst vice »