Tomio Okamura: Migrace – trojský kůň terorismu

00:54

Loading...

5
Komentujte

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
jirik.lak Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
.lak
Host
.lak

Bruselon je podneziskovka zaretardovaných papalášů kteří tam dělají křoví komisce. Podneziskovka ziskovek islamistů na blízkém východě a africe. http://protiproud.parlamentnilisty.cz/images/textiky/isil.jpg

jirik
Host
jirik

Počet muslimů v Rakousku se prudce zvýšil. Rakouský Fond pro integraci a ministerstvo vnitra uvádějí, že jde o zhruba 700.000 lidí, vyznávajících islámskou víru v Rakousku a tvoří tak rekordních osm procent z celkového počtu obyvatel. Doposud ministerstvo vnitra uvádělo, že v Rakousku je 600.000 muslimů, ale postupující imigrace, nově narození v Rakousku a žadatelé o azyl z arabských zemí zvýší během krátké doby počet muslimů o více než 100.000, uvedl Fond pro integraci V roce 1991 bylo v Rakousku 160.000 muslimů, což představovalo dvě procenta z celkového počtu obyvatel. Před dvaceti lety to bylo 0,3 procenta (23.000). V roce… Číst vice »

.lak
Host
.lak

Nkde jsem pochytil že statisticky podchyceno stačí 10% salafistů aby ovládli společnost což známe s výtečníky jeden za 18 druhý bez 2. za dvacet. .-)

jirik
Host
jirik

Chovanec: Z kvóty 1600 migrantů jsme vzali 12, víc jich nepřijmeme
Česká republika možná bude muset zaplatit sankce za to, že nepřijala tolik migrantů, kolik jí ukládají schválené kvóty, řekl v rozhovoru pro Právo ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD). Placení několika miliónů eur je podle něj přijatelnější než přijímání migrantů bez kontroly.
https://www.novinky.cz/domaci/435186-chovanec-z-kvoty-1600-migrantu-jsme-vzali-12-vic-jich-neprijmeme.html

jirik
Host
jirik

Hoci plánovaný veľký “protikorupčný” pochod, ktorý sa uskutoční v utorok 18. apríla, oficiálne organizujú študenti, stále viac sa vynárajú otázky, kto je za ním v skutočnosti. Podľa strany ĽSNS je za pochodom cítiť “pach mimovládok a mainstreamových médií”, a preto sa od tejto demonštrácie dištancujú http://vool.cz/WXEn3 — Spolu asi 600 migrantov je nezvestných po tom, ako ich v noci nz 10. na 11. apríla evakuovali z horiaceho utečeneckého tábora v severozápadnom Francúzsku. Informovala o tom medzinárodná zdravotnícka organizácia Lekári bez hraníc (MSF) Utečenecký tábor v Grande-Synthe neďaleko mesta Dunkerque zachvátil mohutný požiar a zničil drevené prístrešky ubytovaných. Úrady vzápätí evakuovali… Číst vice »

Pin It on Pinterest