• Nezařazené
  • 0

Totalita se blíží mílovými skoky!

…..dle níže uvedeného článku budou asi v krátké době zablokovány všechny weby, které „nesekají latinu“. Domluvili se na tom internetoví geganti. Budou moci psát jenom lži a mazání medu kolem úst. Pravda bude a je už zakázána. Pro tento případ bych navrhoval veškeré dění si sdělovat po mejlících. Jinak to asi nebude možné. Minulá totalita byla procházkou rajskou zahradou….

00:54

„Vyhlazení lidské rasy je pravděpodobně nejen nevyhnutelné, je to dobrá věc.“ (Christopher Manes, Earth First!)

Internetoví giganti uzavřeli dohodu s Evropskou komisí. Do 24 hodin bude zabráněn přístup na stránky, které budou označeny za závadné

Sociální sítě a giganti jako Google nebo Microsoft podpořili plán Evropské unie, jehož cílem má být boj proti tzv. mluvě nenávisti.

Facebook, Twitter, Google a Microsoft uzavřely s Evropskou komisí dohodu, podle níž mají odstranit během čtyřiadvaceti veškeré příspěvky související s mluvou nenávisti a také zablokovat přístup na stránky, které ji budou šířit.

Korporace mají rovněž utužit spolupráci s organizacemi, které údajně bojují proti rasismu a nenávisti na internetu, a pomohou šířit „alternativní obsah“.

http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/15039-internetovi-giganti-uzavreli-dohodu-s-evropskou-komisi-do-24-hodin-bude-zabranen-pristup-na-stranky-ktere-budou-oznaceny-za-zavadne.aspx

Zdroj: Reuters

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

Buďte první kdo bude komentovat!

avatar
  Subscribe  
Upozornit na

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!