TOTALITA SE VRACÍ!!!!! Lidé bděte. Udávejte

…..Evropská unie nás bude bránit před „fake news“ a před ruskou hybridní válkou.
tm dodává: a bude opět zavírat udané lidi, jsou to horší přečiny než vraždy a znásilnění. Ty budou po výslechu propuštěni, ale za „fake news“, za pravdu, možná dostanete doživotí!!!!
09:54

No bravo, aspoň vidíte, kam jsme to s FAKE VLÁDOU, která vládou není ale pouhými loutkami, dotáhli. Už aby Trump přišel se svými vojsky na evropské hyenistické vedení společností, jiný název pro EU parlament a „státní údajné vlády“, tak jak to předpověděl fullford…..

Bude to dělat prostřednictvím vlastních k tomu určených struktur a za pomoci našich vždy k budování a obraně vlasti připravených organizací občanské společnosti. Některá media (například Forum24) a organizace občanské společnosti (Think-tank Evropské hodnoty) ostatně již v tomto směru pracují, odhalují, udávají a jmenují zrádce ze všech sil.
Evropská unie bude jistě pamatovat na své „spolupracující organizace“ a jednotlivé udavače patřičnými dotacemi.Zde je text formuláře EU, dokumentu, který žádá o spolupráci při výstavbě sítě důvěrníků a udavačů.
 

Veřejná konzultace určená veřejnosti, osobám, novinářům a organizacím, týkající se problematiky falešných zpráv (tzv. „fake news“) a šíření dezinformací na internetu


Prvním úkolem je:
„Posouzení opatření již přijatých on-line platformani, organizacemi sdružujícími media a organizacemi občanské společnosti pro boj proti šíření dezinformací online.
Například byla učiněna opatření umožňující zbavit falešné zpravodajské weby příjmů z reklamy, zavírání falešných účtů a zavedení mechanismů upozorňování (od čtenářů a důvěryhodných organizací občanské společnosti) a varování platforem o obsahu pochybné pravdivosti) a spolupráce s nezávislými ověřovateli faktů při dodržování mezinárodního kodexu zásad ověřování.
Následující podmnožina otázek je zaměřena na shromažďování informací potřebných pro lepší identifikaci pozitivního dopadu a nedostatků současných opatření proti šíření dezinformací“.

Je to skutečně něco. Nestačí dosavadní práskači a udavači, nestačí naše Ministerstvo vnitra, které bude tuto agendu svým novým odborem zajišťovat. Do naší země přichází Evropská unie, která přebírá iniciativu a bude dbát na „správný obsah“ našich medií.Nevěřím, že to bude vadit našim „demokratům“ a bojovníkům za svobodu. Pochybuji, že se najde novinář, list, rozhlasová televizní stanice, která by proti návratu metod gestapa a padesátých let pozdvihla svůj hlas. A určitě to nebude nikdo z našich „demokratických“ politiků.

Ti všichni buď souhlasí, nebo mají strach aby sami nebyli označeni za nespolehlivé a zbaveni svých příjmů.

My bojujeme proti našemu prezidentovi, Čapímu hnízdu a EET. Že tato nová situace představuje daleko větší společenské nebezpečí, jim nevadí. Že to připomíná léta diktatur, komunistické a nacistické, také nevadí, vždyť jsme se s nacisty již spojili na Ukrajině ve svaté válce proti postkomunistickému Rusku a udavačství má u nás dlouhou tradici.

Evropská unie se už stává naším největším nepřítelem.

 

Veřejná konzultace určená veřejnosti týkající se problematiky falešných zpráv (tzv. „fake news“) a šíření dezinformací na internetu

Komise a její priority
Oblasti politiky, informace a služby
Konzultace
Obsah konzultace
Trvání konzultace

13. listopad 2017 – 23. ůnor 2018

Oblasti politiky
Digitální ekonomika a společnost
Útvary
Komunikační sítě, obsah a technologie
Výsledky konzultace a další postup

Komise výsledky zveřejní krátce po skončení konzultace. Odkaz na výsledky konzultace bude zveřejněn na stránkách s konzultacemi zaměřenými na jednotný digitální trh.

Cílová skupina

• Občané
• Sociální média
• Zpravodajské organizace (provozovatelé televizního a rozhlasového vysílání, tisk, tiskové agentury, online média a subjekty ověřující faktickou správnost údajů)
• Akademická obec
• Organizace občanské společnosti

Cíl konzultace: Na základě výsledků této veřejné konzultace se bude moci vyhodnotit, jak účinná jsou opatření, která v současnosti uplatňují aktéři na trhu a jiné zainteresované subjekty, zda je nutné je zintenzivnit či zavést nová opatření k potírání různých typů falešných zpráv.

Cílem konzultace je získat informace o těchto oblastech:

1. Vymezení dezinformací a jejich šíření na internetu

2. Vyhodnocení opatření, která byla doposud přijata online platformami, zpravodajskými médii a organizacemi občanské společnosti v zájmu boje proti šíření dezinformací online

3. Rozsah případných budoucích opatření, jimž by se zajistila vyšší kvalita informací a omezilo se šíření dezinformací online

Jak zaslat příspěvekV rámci konzultace jsou k dispozici dva dotazníky: jeden pro občany a druhý pro právnické osoby a novináře – ten se zaměřuje na jejich profesní zkušenosti s problematikou falešných zpráv a dezinformacemi online.

Odpovědi můžete zaslat v kterémkoli jazyce EU.

V kterékoli chvíli si můžete rozpracovaný dotazník uložit a vrátit se k němu později. Po odeslání odpovědí si můžete celý svůj příspěvek stáhnout a uložit.

Přístup pro osoby se zdravotním postižením

Online dotazník splňuje normy stanovené v Pokynech o přístupnosti obsahu internetových stránek (WCAG).

Ochrana osobních údajů a prohlášení o ochraně soukromí

• Ochrana osobních údajů
• Prohlášení o ochraně soukromí týkající se osobních údajů na stránkách „EU Survey“
• Zvláštní prohlášení o ochraně soukromí týkající se konzultace na téma falešných zpráv

Zobrazit dotazník Zúčastněte se konzultace jako občan nebo právnická osoba či novinář.

https://ec.europa.eu/…/public-consultation-fake-news-and-on…
Související odkazy• Internetové stránky o problematice falešných zpráv

Zdroj: https://ec.europa.eu/digital-single-market/en/fake-news,
Veřejná konzultace určená veřejnosti týkající se problematiky falešných zpráv (tzv. „fake news“) a šíření dezinformací na internetu
EC.EUROPA.EU

Zdroj:https://www.facebook.com/tomas.haas.1?hc_ref=ART_eU3_KqvK9LkuUlfULlTqCzG5Wes5SLVb_f5K–gGbIveowHXXwg8IMQVdtMyV3Q

 

Mohlo by se vám líbit...

8
Komentujte

avatar
8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
jirikLiběnapepéCelestina Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Celestina
Host
Celestina

Vyrostla nám nová generace, která nechápe, že se jedná o totalitní systém a tyto věci podporuje. Stačí se podívat, jak vehementně se prosazuje u našich zákonodárců digitální identita každého občana. Kdo se nepoučil z minulosti, musí si ji zopakovat. Je to ale utrpení žít mezi takovými hlupáky.

jirik
Host
jirik

TÝDEN V MÉDIÍCH Rada pro rozhlasové a televizní vysílání svým rozhodnutím zahájit s provozovatelem televize Barrandov správní řízení pro možné porušení zákona dramaticky překračuje své kompetence. Petr Žantovský se domnívá, že to může být na politickou objednávku. Mediální analytik se dále pozastavuje nad tím, jak se Česká televize vysmívá veřejnosti a odmítá sdělit platy svých moderátorů, čehož se podle zákona o svobodném přístupu k informacím domáhá jeden z diváků.
http://www.rukojmi.cz/clanky/5492-rrtv-zahajila-spravni-rizeni-s-tv-barrandov-a-co-rozhovory-emmy-smetany-z-tohoto-tydne-petr-zantovsky-ma-vazne-podezreni

pepé
Host
pepé
pepé
Host
pepé

Hrůzovláda psychiatrie : https://youtu.be/H9kSRNwM8Ok?t=436

Liběna
Host
Liběna

Zeman 8.2.2018 v 21,15 poděkoval Bohu a voličům
https://www.gloria.tv/video/w2UnMRij2FRt3Qj4sPCqXke1G

Liběna
Host
Liběna
jirik
Host
jirik

Novináři ze Seznam TV se snažili dostat do soukromých prostor, kam neměli přístup, právě ve chvíli, kdy tam jeden z hostů, pan M.Rokytka, měl zdravotní potíže. Novináři nejen že nezavolali záchranku, ale ještě ve snaze ulovit bulvární snímky překročili meze nejen soukromého prostoru, ale především profesionální etiky. Z místnosti pak byli vykázáni několika jinými návštěvníky, kteří se pokoušeli podat první pomoc kolegovi v nouzi. Jeden z těch, kdo vykázal novináře ze salonku, byl pan ing. Karel Slezák, taktéž novinář, člen Syndikátu novinářů. Tato organizace nejen že nezasáhla proti neetickému jednání bulvárních reportérů v okamžiku zdravotního ohrožení člověka, ale vzápětí „potrestala“… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Všechny kryptoměny mají být určitě regulovány po celém světě. Prohlásila to ředitelka Mezinárodního měnového fondu (MMF) Christine Lagardoevá v interview pro CNN Money.

„Je to nepochybně oblast, která nutně potřebuje mezinárodní regulaci a příslušný dozor,“ řekla. Operace s digitálními měnami nejsou dost průhledné, proto se MMF snaží odvrátit jejich použití na praní peněz a financování terorismu, zdůraznila Lagardeová.
https://cz.sputniknews.com/byznys/201802126770530-mmf-regulace-kryptomena-lagardeova/

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!