TR-3B: Tajné UFO americké armády

 

Program Aurora – pravděpodobně nejtajnější projekt Pentagonu. Pod tímto názvem se údajně skrývá utajený americký bombardér, který je schopen suborbitálního letu v nadzvukových rychlostech. S lety prováděnými v rámci projektu TR-3B Astra je spojena většina případů, kdy bylo pozorováno UFO – tzv. „černých trojúhelníků“. Pojďme se pokusit zjistit, jestli tento neobyčejný letoun skutečně existuje a co je jeho účelem.

 TR-3B: секретные НЛО американской армии

Tajný vývoj

Létající objekt (nazvat Astru letadlem není zcela přesné) byl spatřen byl spatřen v devíti různých provedeních. Existují i bezpilotní verze, které již byly testovány v reálných bojových podmínkách.

TR-3B: секретные НЛО американской армии

Zvěsti a spekulace

Ze zpráv amerického nezávislého tisku vyplývá, že v rámci projektu Aurora bylo zhotoveno celkem 24 přístrojů – projekt se ukázal být velice drahým, jeho náklady se vyšplhaly na 27 miliard dolarů. Oficiálně tento projekt vůbec neexistuje a peníze na pokrytí nákladů pocházejí z takzvaného „černého rozpočtu“ americké vlády.

TR-3B: секретные НЛО американской армии

Vesmírná loď

První let tohoto zvláštního ojedinělého létajícího objektu se uskutečnil již v 90. letech 20. století. Přibližně v té době lidé začali hromadně hlásit pozorování UFO – to proto, že trojúhelníková platforma TR-3B Astra skutečně připomíná koráb vetřelců z vesmíru.

Podle nám dostupných zdrojů se minulý a tento rok odehrály na orbitě Země a na Jižním pólu boje, při kterých byly tyto trojúhelníkové létající talíře poraženy technologií bytostí žijících na povrchu naší planety.

raja

Překlad: raja, Zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

10 komentářů

 1. julius napsal:

  Trosku se v te nove podobe tadesca ztracim. 😀 Ale ohledne Tech taliru. No ze budou zkouset neco noveho se dalo ocekavat. Ze jim to nebude letat podle predstav a ze to bude drahe ovsem taky. Ono by se muselo prijit na neco zlomoveho a ono se na nic zlomoveho v prerpave leticich beden nestalo. Stale to vsechno je postavene na starych technologiich ktere se nedari prekonat.

  A jeste jeden takovy postreh. Ted se o chemtrais moc nepsalo. Ale Udava se obcas v clancich ze to delaji proto aby zastinily slunce. Jenze jsme vypozoroval a je divne ze chemtraisuji uz vice v noci a pres den nad mraky aby to nebylo videt a kdyz je slunicko nechemrtaisuji vubec. NAhodou dost cestuji a tak se nedalo nepovsimnout ze se chemtraisuje nad mesty a kde jsou plane- more -oceany tak tam jsem nic pdodobneho nevidel. A tak me to prijde ze se chemtraisuji mista kde je vetsi shromazdeni lidi. A tak teorie o klimatu a slunci pada jak domecek s karet.

 2. jirik napsal:

  Fantastický neviditelný plášť nadchl sociální sítě. Video
  https://sptnkne.ws/gkHV
  Autor oznámil, že tento kvantový plášť je zhotoven z průzračné látky, která může odrážet světelné vlny kolem člověka takovým způsobem, že člověk zmizí.
  Video se zázračným pláštěm, který děla člověka neviditelným, se objevilo na čínské sociální síti Weibo. Na videozáznamu je vidět muže, jak sestupuje po schodech v lese, a pak před sebou rozevře průzračnou látku a zmizí.

  Video si na sociálních sítích prohlédlo přes 20 milionů lidí, a tisíce lidí ho okomentovaly. Šotu s neviditelným pláštěm si všimla četná masmédia, a také Ministerstvo veřejné bezpečnosti ČLR. Náměstek náčelníka Departamentu pátrací služby Chen Shiqu se podělil o video na svém účtu na Weibo a prohlásil, že podobné pláště, které dělají člověka neviditelným, budou užitečné pro armádu.
  „Tento neviditelný plášť je zhotoven z kvantové látky vyrobené z průzračného materiálu. Ten je schopen odrážet světelné vlny kolem člověka tak, aby mohl zmizet. Vojáci oblečení do takových plášťů, mohou být neviditelní pro noktovizory. Co se ale stane, když se dostanou do rukou zločinců nebo špiónů?“

  Mezitím Zhu Zhensong ze společnosti Quantum Video nadšené uživatele zklamal, kdy prohlásil, že žádný neviditelný plášť neexistuje.

  Novinářům z The Daily Mail sdělil, že magické video se zmizením člověka bylo natočeno pomocí greenscreenu, čili barevného klíčování. „Četné programy, jako jsou After Effects, Nuke nebo Blackmagic Fusion, mohou redigovat pozadí a polohu objektu na něm. Podobných efektů se často používá ve filmu“.

 3. aston napsal:

  Moment, americká armáda bojovala proti těm z povrchu? Proč, co mají za problém?

 4. mariankosnac napsal:

  Tieto čierne trojuholníky nízko a pomaly letiace, niekedy osvetlené niekedy nie, sú hlásené z rôznych častí sveta od 90.rokov. Ľudia sa vždy dohadujú či je to mimozemské. Tak zas len amíci…

 5. jirik napsal:

  Odtajněné videoklipy z potvrzených zdrojů. Všechno je to oficiálně klasifikováno jako UFO. Jedny z nejlepších videozáznamů o UFO, jaké jsem kdy viděli. Seriózní a autentická kompilace těchto pozoruhodných letounů. Je to jiné než ten Concord UFO (o kterém jsem si nikdy nemyslel, že to UFO bylo), tahle UFO mi všechna připadají jako poctivá. Ty snímky z ponorky na konci jsou asi tím nejlepším, co jsem kdy viděli, píše Disclose.tv.
  http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/11674-oficialni-zdroje-videoklipy-ufo

 6. Milan napsal:

  Tak to jsem viděl před několika lety na vlastní oči. Černý trojúhelník pomalu se sunoucí po obloze a zakrývající hvězdy, občas rozsvítil světla. Až nyní jsem zjistil co to bylo. Mám dojem, že to bylo v době jednání o radaru v Brdech

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

8 + ten =

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!