Trapnost MACRONA nezná hranic

Věřím, že jedna ze zapečetěných žalob je pro Macrona a tento chazarský Rothschildův poskok bude stát před vojenským soudem.


Francouzský prezident Macron se na své oficiální cestě do Francouzských Antil nechal vyfotit se svými voliči. Z té fotky jakoby na nás hleděl osud Evropy – kriminálníci po stranách a šašek uprostřed.

Zdroj: 9

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

9
Komentujte

avatar
5 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
kaliaAdam.lakSysiJzeja Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Maroš
Host
Maroš

„Kolektívna“ succiduita – psychopat so samovražednými sklonmi, ktorý so sebou potrebuje stiahnuť aj ostatných – guru, sektár, narcis Macron – v podstate ide o sektárske navádzanie k hromadnej samovražde tak Francúzov, ako všetkých bielych – aby to mali sioni ľahšie! Predstavte si čierneho rappera v Izraeli vôbec, a predstavte si ho, ako to rappuje niekde na rozvalinách pevnosti Masada…
https://ac24.cz/-/zabijte-bile-deti-poveste-belochy-znamy-francouzsky-raper-predtavil-novou-pisen?redirect=%2F

mariankosnac
Host
mariankosnac

mi tam pripadá ten Macron nejak ustrašene, asi vie že „to neni moc dobrý nápad“ ale fotka na soc.sieti musí byť, aby vypadal drsne (alebo že má drsných kamarátov) a správne multikulti.

Sysi
Host
Sysi

No jo, Makrón nám názorně ukázal prostřednictvím gest jeho voličů-kriminálníků kam nás směrují (do pr. …) a komu slouží (Bafonetovi).
Další fota jsou na iděsu:
https://zpravy.idnes.cz/francie-macron-0p4-/zahranicni.aspx?c=A181001_142215_zahranicni_luka

acidjoe
Host
acidjoe

Nechci býti za škarohlída, nicméně je to Bafomet ……………..

Sysi
Host
Sysi

jj, je to tak, díky za opravu 🙂

Jzeja
Host
Jzeja

Generalplan Ost –cituji: Znovu se opakují chyby slovanských národů. Znovu se dostávají pod křídla západu, který se pokusí slovanské národy zničit, přeformátovat, tentokrát ale ne válečně, ale migračně. Německo opět velí slovanským armádám, znovu slovanské národy se staví proti Rusku, které zachránilo naše národy před genocidou v rámci programu Generalplan Ost. I dnes zažíváme takový projekt, Generalplan Islam. Nasunování muslimských migrantů do Evropy, do společnosti, do školních tříd. Opět nám západ diktuje osud a úděl, a co je hrozivé, opět v tom údělu není budoucnost pro slovanské národy. Zrádci národa promítají našim dětem propagandistická videa o dobrotivých džihádistech v Čečně,… Číst vice »

.lak
Host
.lak
Adam
Host
Adam

Slovensko v rámci svého dobrovolného příspěvku k řešení migrace zvažuje přijetí desítky syrských sirotků. https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/slovensko-zvazuje-prijeti-desitky-syrskych-sirotku/1669498

kalia
Host
kalia

švédská policie krade děti od syrských uprchlíků:
https://www.youtube.com/watch?v=HGsFRX-CCaM

komentáře:
Why did they do this?
– They want the kids to be adopted in Christian family’s