Trestní oznámení kvůli škodám a vraždě způsobené kontrolou klimatu

Vážení spoluobčané,

už bylo dost lží, že jsme sami zodpovědní za špatné počasí,

dost bylo „tajných“ ústupků kvůli „energetické bezpečnosti“,

už dost bylo předstíraných vědeckých odvádění pozornosti skleníkovým efektem díky CO2,

už dost bylo obchodu s odpustky za certifikáty a daně CO2,

dost bylo každodenního vymývání mozku klimatisty NLP.

Jednoduše to není

 • bezpečné,
 • zdravé a
 • ziskové,

Evropský vzdušný prostor je každodenně zamořen jemnými částicemi, aby se přesunulo více vody do Arábie, kde se používá ke štěpení ropy a zemního plynu a pro průmyslové zemědělství.

 

 

Jaký to má všechno smysl, když u nás pole vysychají a v řekách je tak málo vody, že ani nemůžeme rozdělit všechny ty pohonné látky, které jsme rafinovali z arabské ropy?

Jaký má smysl „energetická bezpečnost“ s arabskou ropou a zkapalněným plynem, když se spalujeme přes ozónové díry a trpíme nemocemi z ovzduší zamořeného drobnými částicemi prachu a z nedostatku slunečního záření?

Jaký to dává smysl, když trpíme škodami způsobenými bouřemi a už si nemůžeme být jisti našimi životy?

Je na čase, aby byl ukončen strašák „geofyzikálního válčení.“ Nenacházíme se ve vyhlášené válce, takže bychom také neměli zasahovat do klimatu a muset se bránit, i když nás napadají ti, kteří nám slibují energetickou bezpečnost, kvůli které jsme proti tomuto konání zcela bezbranní.

 

 

Je na čase, abychom se začali bránit právní cestou proti pachatelům škod a vražd způsobených následky kontroly klimatu. Imperiální koncerny každoročně profitují z geo-inženýrství desítkami miliard dolarů a odcházejí bez postihu. Minimálně od roku 1960 se systematicky provádí kontrola klimatu k vojenským a komerčním účelům. Stejně tak se od roku 1965 stále systematicky lže!

Z vojenského hlediska jde o „zničení nepřátelské infrastruktury“ a „ochromení nepřátelských jednotek“.

Z komerčního hlediska to slouží ke kontrole, řízení a obchodu s globálním koloběhem vody a koloběhem uhlíku.

Větrné a vodní proudy v Evropě jsou tak ovlivňovány, aby obrovské množství vody mohlo spadnout nad Arábií, a mohlo být přechodně uloženo v pouštní zemi a v přehradách a následně mohlo být využito prostřednictvím rozsáhlé sítě ropovodu ke štěpení a k zajištění zemědělského průmyslu.

Tento proces může každý bdělý občan pozorovat po jednotlivých krocích a se svými důsledky. Nic není tajné, ani se nedá utajit, neboť médiem pro použití je naše nebe!

 

 

Kolaterální nebo záměrné škody způsobené komerční kontrolou klimatu se v žádném případě neliší od těch vojenských použití. Jsou téměř „nevyhnutelné“ a bez jakýchkoliv „alternativ“.

Od roku 1990, když se po převratu otevřely rozsáhlé vzdušné prostory nad Evropou, Afrikou, Asií, začal imperiální průmysl kontroly klimatu globalizovat svá opatření. Toto je, milí spoluobčané, esence globalizace!

Už v mnoha článcích jsem zdokumentoval škodlivé dopady klimatické kontroly po celém světě, ale zde bych rád uvedl sbírku týkající se jen Německa a vyzývám státní zastupitelství a bezpečnostní složky, aby neprodleně a bez ohledu na finanční a politickou moc začali stíhat a činit odpovědnými všechny provozovatele kontroly klimatu a zabránili jim v jejich dalších aktivitách nad územím Německa.

 

 

My v Německu bychom neměli být užitečnými idioty mafie klimatické kontroly, a neměli bychom hrát roli průkopníků při obětování našeho průmyslu za falešné sliby klimatistů. Místo toho bychom měli začít odsuzovat tyto zločince a trestat je. Možná jste stále nepochopili, jak se přes ozonové díry propouští více UVB a tím se otepluje povrch Země, nebo jakým způsobem se pomocí vašeho nebe přesouvá voda do Arábie a implementace Pinatubo-efektu zanáší vaše plíce prachem a zapříčiňuje onemocnění oslabené imunity nedostatkem slunečního svitu, ale nemůžete ignorovat umělé bouře, přívalové deště, krupobití a bleskové povodně.

Varujeme mafii klimatické kontroly, čímž máme na mysli hlavně politiky a samozvané „kvalitní novináře.“ I přes vaše posluhování nebudete ochráněni před škodami napáchanými geoinženýrstvím.

pro tadesco přeložila Marki | zdroj: dudeweblog.de

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

11 komentářů

 1. Alias napsal:

  Také u nás provozují klimatické inženýrství ! Udělala jsem několik fotek ve středočeském kraji ! Člověku se chce z toho zvracet, co si to dovolují ! A co naše vláda, že to toleruje ?!!!!

  • Pavel napsal:

   Vláda vládne, ted jde o to čí zájmy preferuje. Voličům, kteří jim platí platy a nebo lobistům, kteří jim platí vily, auta, dovolené atd….

 2. CZK napsal:

  Koho tato tématika zajímá, je to dobře vysvětleno pro laika na https://orgo-net.blogspot.com/. Je to tam i s obrázky, které tu umělou manipulaci s počasím dokazují. Vysvětluje tam, proč neprší, i když je skoro 100% vzdušná vlhkost, proč po horkém a dusném dnu nepřijde noční bouřka, která svlaží přírodu a ochladí vzduch.
  Někde jsem četl, že prý v bibli je napsáno, že ke konci času bude déšť zadržován. Ne že bude sucho, nebo že nebude pršet, ale doslova BUDE ZADRŽOVÁN. Stačí vyslat radarem tu správnou frekvenci a nedojde ke kondenzaci vody na částicích prachu a jejich slučování, aby mohly spadnout k zemi.
  Je zde určitá skupina lidí, kteří přišli s nápadem „globálního oteplení“ a rozjeli na tom byznys. A jdou za penězi hlava – nehlava. Dobrovolně se toho nevzdají. Čas od času natáhnou nad Evropu horký vzduch, aby opravdu všichni viděli a zažili to „reálné oteplení“, aby už konečně skončily ty diskuse, jak že to s tím oteplením vlastně je. Viz např. starší Klaus. Nechali ho v médiích vyjádřit názor, že to není tak, jak je nám to podáváno, ale již mu nedali prostor na to, aby to mohl vysvětlit. Naopak se mu za to veřejně vychechtali a udělali z něj namyšleného pitomce.

  • Waclaw napsal:

   Lidé to stejně nechtějí pochopit, radši budou ve své kukle naučené nevědomosti. Ale……. Už je nás „jiných“ více, půjde to, jsem optimista

 3. Margon napsal:

  Trestní oznámení na koho ?????. Jak to chcete prokazovat ????? Kdo má miliony na to, aby se soudil s obřími korporacemi, CIA, nebo Emérikou ?????

 4. Waclaw napsal:

  Lidé to stejně nechtějí pochopit, radši budou ve své kukle naučené nevědomosti. Ale……. Už je nás „jiných“ více, půjde to, jsem optimista

 5. kiana napsal:

  Vědci v jednom článku zatím nevědí, čím je způsobeno to, že když je hodně malých částeček v atmosféře, tak méně prší. (ale v dokumentu na ČT to vysvětlili nějak takto, takže někteří vědci to ví: když je aerosolu hodně, tak je hodně malých kapek, které ale zůstávají v atmosféře, teprve když je aerosolů míň, tak se kapky shlukují do větších kapek, které spadnou k zemi ..aerosol je něco jako jádro, kolem kterého se kapka shlukuje: hodně aerosolů = hodně malých kapek, které nemají dostatečnou gravitaci k tomu, aby začalo pršet, ale když je aerosolu méně, tak jelikož vody je v mraku furt stejně, vznikne méně kapek, které budou o to větší a začne pršet)

  No ale ti vědci, kteří to nevědí, napsali další možné vysvětlení, na které přišli (podle mě platí oboje, to vysvětlení výše víc):
  „Částečky nejprve zastíní slunce, ochladí půdu a kvůli tomu se déšť přesune nad oceány,“ řekl podle National Geographic Trenberth. „Pak se ochladí i oceány, tím se z nich sníží výpar a následně také zmenší globální srážky.“
  – no ale z tohoto vyplývá, že globální oteplování zvyšuje po celém světě (jak nad pevninou tak na moři) srážky. Jak někdo hrozí se zvyšováním hladiny oceánů, tak pokud by po celém světě pršelo více (=pokud by neexistovaly chemtrails, které srážky zadržují), tak po globálním oteplení by pršelo o to víc a co by se stalo s tou vodou? Hlína by se tou vodou nasákla, obnovily by se spodní vody a v přehradách, rybnících, jezerech a řekách by bylo více vody. Navíc by začalo růst i více tropických rostlin a ty jsou také více „nasáklé“ vodoou (tím myslím ty z tropických pralesů, ne ty z pouště – i když i pouštní zadrží hodně vody). Takže když si to vypočteme, můj odhad je, že hladina oceánů by se o moc nezvedla (pokud vůbec).

  A další věc: Když naplníte skleničku do poloviny vodou a doplníte ledem, který plave na hladině a fixou vyznačíte hladinu vody. Pak počkáte, až led při pokojové teplotě roztaje a uvidíte, jestli hladina vody stoupla nebo klesla. Já jsem ten pokus nezkoušela, ale myslím si, že hladina vody by měla z logiky věci zůstat stejná. Tak jsem to vygooglila a tady je výsledek:
  https://clanky.rvp.cz/clanek/c/o/16379/ARCHIMEDUV-ZAKON-A-TANI-LEDU.html/

  Na základě experimentu je zřejmé, že tato katastrofická varianta by mohla nastat, pokud by tál led s menší hustotou, než je hustota vody, v níž pluje. To znamená, že by ve slané vodě oceánů, která má větší hustotu, než je hustota sladké vody z řek, musely tát ledovce, které vznikly tuhnutím vody z řek. Obrovské ledovce plující světovými oceány ale velmi pravděpodobně vznikly přímo ze slané vody oceánů. V tom případě (viz výše uvedený experiment) zvýšení vodní hladiny nehrozí. Ani v případě ledovců, které vznikly tuhnutím sladké vody řek, nebezpečí dramatického zvýšení vodní hladiny nehrozí (viz další odstavec).

  Globální oteplování podle mě existuje a je dobře, že se otepluje (protože teplo je k životu lepší než zima, i když nic se nemá přehánět – ideální teplota je podle mě 24 – 26 stupňů Celsia celoročně). No ale někdo vidí katastrofu, která reálně nehrozí. Už to vypadá, že hladiny oceánů stoupají (protože někde u moře ubývá pobřeží) – ale to je způsobené tím, že se z moře právě u břehu ve velkém těží písek a ty břehy pak ubývají či se někdy propadnou/eroze. A pokud doopravdy dojde ke zvýšení hladiny oceánů, tak je to tím, že nad pevninou je CHEMTRAILS, takže voda na pevninu neprší, pevnina vysychá no a jelikož voda nikam nemizí (dokonce i spodní vody vysychají), tak kde tedy té vody místo toho bude víc? No v oceánu. A když je v oceánu víc vody, tak stoupá hladina oceánů.. Je to dokonale „uděláno“ tak, aby to vypadalo, že globální oteplování způsobí zvýšení hladiny oceánů, což ale není pravda (lze na to dojít obyčejným logickým uvažováním viz výše). Když ale vidíme, že ubývá břeh (nevíme, že je to v důsledku těžby písku) a také vidíme, že vody v oceánu je opravdu více (a nedojde nám, že je to kvůli tomu, že pevnina vysychá a ta voda se někam „musí“ přesunout), tak bychom si i mohli mylně myslet, že to je důsledkem globálního oteplování! Toto je ale až moc náhod naráz na to, aby to byla shoda okolností, spíš to vypadá, že všechny tyto věci někdo dělá jako kamufláž pro to, aby ukázal, že globální oteplování je špatné (podle mě je naopak dobré a všechny „katastrofy“, které z něj plynou, někdo uměle vytváří).

 6. svalovidoslava napsal:

  Když někdo nezištně dělá něco konstruktivního pro člověka a jiné živé bytosti:

  „Kamenná sestava ve Vysočanech u Nového Bydžova

  Dne 8.8.2019 byla na okraji obce Vysočany u Nového Bydžova vztyčena sestava dvou menhirů. Tato novodobá megalitická stavba se nachází na návrší s malebným výhledem na krajinu Novobydžovska. Pro sestavu byl použit ryolit z lomu v Severních Čechách. Jedná se o křemitý porfyr, který je díky vysokému obsahu křemíku schopen kumulovat a distribuovat velké množství energie. Díky tomu se mimochodem používá křemík pro výrobu polovodičů nebo do počítačových procesorů. Sestava se skládá ze dvou kamenů. Vyšší světlejší kámen je orientován k severu a menší tmavší k jihu. Severní kámen je nad zemí 2,5 metru a jižní kámen 2,12 metru.

  Léčebné účinky

  Energie, která se mezi kameny generuje má čistě zemský původ a léčebný charakter. Uzdravuje psychické i fyzické neduhy všech živých bytostí. Kameny zde působí jako fluidické polaritní kondenzátory. Severní kámen si nás oskenuje a dle konkrétních potřeb určitým způsobem usměrňuje toky energie proudící v prostoru mezi kameny a v jejich těsné blízkosti. Jižní kámen vytváří určité silové léčebné pole, které je v prostoru mezi kameny a ca 2 metry kolem.
  Pracovat zde můžeme několika způsoby. Nejjednodušší je setrvat v prostoru mezi kameny a nechat energii působit. Druhou možností je třikrát obejít kameny a opsat tak osmičku. Začneme tak, že se postavíme doprostřed čelem k severu a vykročíme k severnímu kameni z pravé strany, obejdeme ho a pokračujeme k jižnímu kameni z levé strany. Během této krátké cesty se zaměříme na problém, jaký potřebujeme vyřešit – odstranit. Následně si stoupneme doprostřed čelem k severu, nebo jak to právě cítíme a necháme na sebe přítomnou energii několik minut působit. Minimálně je dobré zde setrvat takto alespoň 6 minut.

  Energie mezi kameny také zesiluje homeopatika a jejich následné účinky.

  Obnova aury

  Při pobytu mezi kameny si můžeme zcela obnovit auru během přibližně 6ti minut. Pokud má někdo narušenou auru tak, že je na 80ti procentech ideálního stavu, tak po 6ti minutách se aura obnoví na 100% ideálního stavu člověka.
  Místo působí takto na všechny živé bytosti, tedy i na zvířátka.

  Čerpání vitální energie…“

  Takže pokud chcete a potřebujete vyzkoušet, pak zasílám odkazy na stránky a video:-)
  http://homosignum.blogspot.com/
  https://www.youtube.com/watch?v=tYFJcFaQUXs

 7. Jarda z Brna napsal:

  Jestli je kámen vhodný na léčbu nevím, něco jsem slyšel o temné stránce těchto minerálů a šutrománie k léčbě, ale homeopatika jsou strojově třesena podle alchymistických příruček a mají původ v nečistých okultních silách. Už třeba známé podvodné oscilococinum za 600-700.-kč, a jde jen o mnohonásobně naředěný hroznový cukr. Co to jako léčí? Nadité peněženky důvěřivců?

  • svalovidoslava napsal:

   Jestli máte minerály a šutry za to, co píšete, je zbytečné k tomu něco dodávat – jen z Vašeho příspěvku vnímám slova: „o temné stránce, v nečistých okultních silách, naředěný hroznový cukr, nadité peněženky důvěřivců“.

   Homeopatika jsem si objednávala levné, dovezené z Německa a účinek měla (u nás v lékárně jsem koupila kdysi jednou a bez efektu)
   https://www.homeopatied.cz/czech/komplexni-globuli.html

 8. Mirec napsal:

  bol som tetaz na Ukrajine, tam ziaden chemtrails, ziadne NATO praskovanie.
  oblohu maju cistu, leto horuce, zimu mrazivu.
  … ale som rad, ze som konecne spat v civilizacii.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..