Třetí muž USA přijel na neoficiální návštěvu oficiálně proklamovat fake news do sněmovny

Politik made in USA je v ČR soukromě, přitom proklamuje ve sněmovně, podepisuje deklarace, lobuje za vydání hackera, plive na Rusko, opěvuje NATO a lokajové jásají! A propos, irácké zbraně ještě hledáte,nebo jste tu ropu už našli?

Třetí nejvýše postavený americký politik se v naší sněmovně v rámci soukromé návštěvy vskutku vyznamenal, tak třeba: „Česká a americká armáda se snaží bok po boku zajišťovat mír ve světě,“ řekl a připomněl nasazení českých vojáků v misích vedených USA v Afghánistánu a v Iráku.

Nerad bych moc prudil, ale ty Saddámovy zbraně hromadného ničení ještě v rámci mírotvorby hledáte, nebo jste už tu ropu našli?Nebo měl vznešený pán na mysli spíše bombardování Bělehradu, Libye či okupaci Sýrie?

Ocenil také pondělní rozhodnutí české vlády vyhostit tři ruské diplomaty jako výraz solidarity po chemickém útoku nervově paralytickou látkou novičok ve Velké Británii… „Pro české lidi není neznámý ruský vliv, ať už je to pod maskou útlaku nebo násilných změn. Rusko porušilo mezinárodní normy svou agresí proti našim nejbližším spojencům ve Východní Evropě a více skrytě šíří dezinformace, angažuje se v kyberútocích, ovlivňuje demokratické volby po celé Evropě, stejně jako to činilo ve Spojených státech. Rusko nesdílí naše zájmy ani naše hodnoty. O co se snaží, je podkopání těchto hodnot. Musíme vidět, co to vlastně znamená – pokus zasít nesoulad mezi naše národy, rozdělit spojence a destabilizovat demokratické instituce.“

Takže důkazy o ovlivňování voleb po celém vesmíru (nebo minimálně v naší galaxii) Putinovými všemocnými hackery už jsou dostupné? Stejně tak je již vyšetřeno a dokázáno otrávení agenta Ruskem, o jehož vině je (stejně jako u sestřeleného letu MH17 nad Ukrajinou) od prvního okamžiku neomylně přesvědčena drtivá většina EUSSA potentátů, našich mediálních i politických lokajů? Nebo zkrátka, když jsou Mayová, Johnson nebo USA (NATO) prostě přesvědčeni a rozhodli o viníkovi předem, tak důkazů není třeba? To je to kritické myšlení svobodomyslných demokratů?

„Návštěvu v Česku naplánoval jako soukromou návštěvu. Část jeho programu je proto neveřejná.“

Krásná soukromá návštěva. Kdyby byla oficiální, tak ho snad „demokratický blok“ vystaví na pódiu na Staromáku s Jirkou Drahošemz (se)hnutí Nevím, strejdou Bradyma Peťou Pithartem. Mirka Němcová by se dojímala se soudruhem Fialoua Jirka Pospíšil by je lanařil do (po)TOPky. Nebo by mu státní ČT věnovala živý vstup pro proslov k občanům ČR v hlavním vysílacím čase za Dvořákova salutování a ujišťování o transparentnosti a objektivitě?

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6
Komentujte

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
MarošBEDSamTingWongMatoMichal Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Michal
Host
Michal

No tak toto sme nezažili ani za čias tzv. ruskej okupácie !!!!!

Mato
Host
Mato

Najhoršie na tejto demagógii,ktorú USA šíri je,že tomu skutočne veria.Potom sa z nich stávajú fanatickí blázni,ktorí sú schopní čohokoľvek.Ale zákon príčiny a následku je neúprosný a dobehne každého bez výnimky.

https://www.youtube.com/watch?v=Y-vWgBZoCGg

SamTingWong
Host
SamTingWong

V jednom měl pravdu, Rusko určitě nesdílí ty jejich „hodnoty“.

Maroš
Host
Maroš

Kazateľsko-sektársky-scientologicko-magické „spasiteľské všeobímajúce“ gestá! „Hypnotizér“ ľudských zdrojov – treba mu obligátne-strojovo-satanisticky popriať pekný zbytok dňa a nech si ide hádzať svoj pekelný hrach o stenu nárekov. Alebo zaklínať hadov v oblekoch niekde do Bombay. Báj báj!

BED
Host
BED

the best comment ever – aj keď „plačem“ – jarná nosnoušnoočná očista, dali ste mi pilulku smiechu !!!

Maroš
Host
Maroš

To sú dôsledky „Zachráňte vojaka Ryana!“ – a teraz nám takých denne strkajú pod rohožku…
https://www.youtube.com/watch?v=i3hNATzUCJs