Tři hodiny před střelbou na vánočním trhu EMMANUEL MAKRON vyjadřuje upřimnou soustrast NA FACEBOOKU. Jak je to možné????? Zase selhala synchronizace dějů???? Poslední dobou je to běžné

AKTUALIZACE 19:54 OBNOVENÍ VIDEA A LINK NA VIDEO PŮVODNÍ, KTERÉ NEFUNGOVALO, BYLO SMAZÁNO…..od našich korespondentů jsme dostali zajímavé zprávy. Opět byl teror nastolen na odlákání pozornosti od žlutých vest????

12:27

Zde se můžete podívat na špatnou synchronizaci MAKARONA a pravděpodobně zaplaceného teroristy, který možná měl za úkol odlákat pozornost lidí. Alespoň je vidět, jak velcí primitivové řídí dnešní společnost.

Nemám přístup na facebook, nikdy jsem tam nevlezl, a proto se nemohu na celou záležitost dopodrobna podívat…..

Myslím si, že by v prvé řadě měli zavřít jako největšího teroristu P-REZIDENTA a potom následně celý jeho ansámbl zločinců, pokud tato zpráva je skutečností….

 

VIDEO FACEBOOK: https://www.facebook.com/vilbois.pascal/posts/10218411781076620

 

Pokud by vám nefungovalo původní video, nahráli jsme pro Vás na YouTube kopii, kterou můžete najít ZDE.

Je ale bez zvuku a francouzského komentu. Tak to vypadá, když si někdo něco připravuje dopředu.

 

 

 

 

Francouzská policie a hlavně německá policie jsou datováni o tom, že terorista, který provedl útok, dostal telefonicky pravděpodobně nařízení z Německa. Krátce před útokem. Že by do toho byla zapletena také MAKRELA????? To je ale pouze a jenom můj názor (s tou treskou), však rozumíte….

Policie v obou státech marně pátrá po zločinci jménem CHERIF CHEKATT, který z místa činu odejel taxíkem a potom někde zmizel…..!!!!!?????

 

 

Jedná se tedy pravděpodobně o připravený akt, který má vést ke stavu nouze či výjimečnému stavu, aby se MAKARON udržel v pozici P-REZIDENTA. Chápete konečně, co zde na nás připravili?????

tm

 

 

Pokud ovládáte němčinu, je možné si přečíst něco i zde:

https://deutsch.rt.com/europa/80972-attentater-von-strassburg-weiter-auf/

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

14 komentářů

 1. stefan napsal:

  Tak to funguje FASIZMUS v EU,ktoru stvorili Fasisti na svoj obraz co nedokoncili v 2.sv.vojne. Pripravuju 3 sv. pod Barbarosu 2. Ohniska su pripravene – provokacia pride. Jastrab Neokonov drzi EU pod krkom je to iba KOLONIA s nastrcenyma ludkami.

 2. Blesk napsal:

  Zajímavé, ale je to twitter, na fcb má čas 17:05! Podle všeho to ale řídil Telička, protože ten má čas na Tw už dokonce 12:07

 3. jirik napsal:

  330
  Chybějící aktivita francouzských bezpečnostních složek spolu se zaměřením na žluté vesty, to je kombinace faktorů, které umožnily štrasburskému střelci po útoku uniknout, myslí si analytici.

  Podezřelý, který byl identifikován jako Cherif Chekatt (29), byl údajně odsouzen nejen ve Francii, ale i v Německu a ve Švýcarsku za řadu trestných činů. Rovněž se nacházel na seznamu teroristů, na které dohlíží bezpečnostní orgány (terror wacht list). I tak se mu ale nějakým způsobem podařilo provést útok na jednom z největších a nejstarších vánočních trhů a následně bez problémů utéct
  https://cz.sputniknews.com/svet/201812138697274-zlute-vesty-chyby-bezpecnost-strelec-strasburk-policie/

  že by konečně putin byl z obliga?! Pokud není za hnutím žlutých vest……

 4. Leia napsal:

  ano false flag na odlakani pozornosti ale nezabralo to a tusim ze to lidi jeste vice nastve …

 5. mariankosmac napsal:

  To video zmizlo. Len ma tak napadá ak to video točil niekto v rusku alebo inej vzdialenejšej krajine či to neni časovým posunom.

 6. Maroš napsal:

  Informačné pole bolo pripravované už vo filmoch 13. /parížsky/ okrsok. Ako stret elitných bojovníkov „za“. Lenže – obezita, cukrovka, pohodlnosť je davu bližšia. Preto je revolta žltých viet postavená na civilizačnom KONZUME! Reálny kvalifikovaný odboj by vyzeral úplne inak! Lebo kto stojí proti komu? Masa uťahaných robotníkov proti mase trénovaných policajných zložiek!

  Všetko je to tu pohromade – Okrsok 13, Prepadnutie Okrsku 13

  Inak výborný parkúr a bojové scény – zvlášť karate – excelentné!
  https://www.ulozto.net/!nxMzhsdlrKRU/okrsok-13-ultimatum-2009-sk-by-forneus-mp4
  https://www.ulozto.net/!kkpaojbFt/prepadeni-13-okrsku-avi

 7. ⚜ aston 405 napsal:

  No teda!!!! Původní video je fuč!

 8. martas napsal:

  CHERIF CHEKATT je mtrev…. pro jistotu teda….

 9. Jan napsal:

  Macron kondoloval pozustalym obeti 3 hodiny pred masakrem, Cherif dostal pred utokem telefon z Nemecka. Nenasla ho policie sama, ale na zaklade oznameni jedne zeny. Cherifa zastrelila, coz dela prakticky pokazde pri nalezeni pachatelu, aby se neprislo na neco, co nesmime vedet! Tak se nad tim zamyslete! Jeden atentatnik z Nemecka na uteku projel bez problemu celou Evropou (bez pomoci fizlu by to neslo) az ho v Italii asi nedopatrenim zastrelili carabinieri.
  Ten atentat a pak zabiti jedne zlute vesty kamionem mely pomoc Macronovi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.