Tříminutová přednáška o tom, proč je konflikt v Sýrii. A to bylo řečeno minulý rok

…..tři minuty ve Švýcarsku stačili objasnit lidem, o co se v Sýrii jedná. Kdo s kým – o čem – pro koho. Jednodušeji to nejde!!!! Přímo geniální!!!!!

05:55

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6
Komentujte

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
jirikGeoMarošjarek* Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jarek*
Host
jarek*

Ano to je jeden z hlavních důvod tohoto konfliktu. Dalším důvodem je pád dolaru. Dalším důvodem je nedostatek levných zdrojů v anglosaském světě. A tak se dá pokračovat. Ale ten nejdůležitější důvod je na vyšší úrovni vědomí.

Maroš
Host
Maroš

http://aeronet.cz/news/video-sok-vime-co-se-stalo-s-donaldem-trumpem-v-bilem-dome-probehl-palacovy-prevrat-misto-trumpa-ted-vsechno-ridi-jared-kushner-a-sioniste-gary-cohn-lloyd-blankfein-a-andy-quinn-z-goldman-sachs/ http://www.nwoo.org/2017/04/07/p-c-roberts-trump-se-vzdal-vzda-se-i-putin/ Poznámka – komentáre Robertsa treba brať s rezervou – formuje informačné pole tak „aby sa veci stali“ – t. j. – aby nastúpil požadovaný stav, že „všetko je márne“. Ide o riadenie procesov na najvyššej – ideologickej priorite, kde „prianie sa stáva otcom myšlienky a tá ju nakoniec zhmotnuje“ – vi%d pôsobenie egregora matrix programu. ————————— A! – PR – public relation – aby sa zabránilo tzv. Vietnamskému syndrómu, t. j. – aby verejnosť už nemohla protestmi proti vláde ukončiť zástupnú vojnu v Sýrii, tak, ako v minulosti ukončila vojnu vo Vietname, čo znamenalo odchod korporátneho kapitálu z… Číst vice »

Geo
Host
Geo

Pád dolaru by nastal kdyby došly barvy na výrobu bankovek-USD, podle posledních info je barvy dost tak my rentiéři co máme rentu z us se nemusíme obávat …kurňa jen ten pokles nás ožebračí…

jirik
Host
jirik

USA budují v Sýrii velkou leteckou základnu
Spojené státy budují u Tabky v Sýrii velkou leteckou základnu, uvedl server Debka. Bude to už pátá americká základna v zemi. Stavba souvisí se zhoršením vztahů mezi USA a Tureckem kvůli americké podpoře kurdských milicí YPG, ale pozornost budí i kvůli nedávnému americkému útoku na základnu syrské armády. Američané by díky ní mohli v Sýrii významně posílit.
https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/434835-usa-buduji-v-syrii-velkou-leteckou-zakladnu.html

jirik
Host
jirik

Rusko má informace z důvěryhodných zdrojů, že provokace s použitím chemických zbraní se připravují na území Sýrie, a to včetně Damašku, prohlásil ruský prezident Vladimir Putin.

„Máme informace z různých zdrojů, že podobné provokace, a jinak to nazvat nemohu, se připravují i v jiných oblastech Sýrie, včetně jižních předměstí Damašku, kde se chystají podstrčit opět nějakou látku a obvinit z jejího používání syrské oficiální úřady“, řekl na tiskové konferenci v návaznosti na jednání s italským prezidentem Sergio Mattarellou.
https://sptnkne.ws/ecKF

jirik
Host
jirik

Trumpův nálet je úlet. Prohlášení ND k útoku USA na Sýrii
Národní demokracie ostře odsuzuje americký útok na Sýrii jako nezodpovědný akt, schopný vyvolat třetí světovou válku, protože je ve skutečnosti a svou podstatou než opakující se provokací Ruska. Samotný údajný incident se smrtícím plynem je krajně nedůvěryhodný, vykazuje všechny znaky tzv. operace pod falešnou vlajkou.
http://narodnidemokracie.cz/trumpuv-nalet-je-ulet-prohlaseni-nd-k-utoku-usa-na-syrii/