Trump během 48 hodin učiní rozhodnutí ohledně Sýrie

Americký prezident Donald Trump v pondělí prohlásil, že učiní rozhodnutí o činnostech Spojených států kvůli informacím o chemickém útoku v Sýrii v nejbližších dvou dnech.

Západ dříve obviňoval Damašek z údajného chemického útoku na syrské město Dúma. Moskva informace o bombě s chlórem, kterou měli údajně shodit syrská vojska, dementovala. Ruské ministerstvo zahraničních věcí prohlásilo, že cílem informační kampaně o otravných látkách je ochránit teroristy a ospravedlnit možný vnější útok.

„My se rozhodneme během nejbližších 48 hodin,“ řekl Trump a dodal: „Jestli to (udělali — red.) Rusové, jestli to udělala Sýrie, jestli to byl Írán, jestli to byli oni všichni spolu, to zjistíme.“Na otázku novináře, zdali považuje Vladimira Putina za odpovědného za tuhle událost, odpověděl: „Ano, možná. A jestli to byl on, tak to bude velmi, velmi tvrdé.“

„Všichni za to zaplatí, on zaplatí, všichni zaplatí,“ prohlásil americký prezident.

 

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3
Komentujte

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Vitězslav Crhajintrovertjirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Správa Benjamina Fulforda z 9. 4. 2018
Súčasné vedenie anglosaského sveta koná spôsobom, ktorý možno opísať len ako šialený, keďže vydáva jedno očividne falošné, zápalné tvrdenie za druhým, v márnom pokuse o vyvolanie 3. svetovej vojny. Robia to, pretože súčasné vedenie doslova bojuje o prežitie, keďže kolesá spravodlivosti sa neúprosne blížia.
http://prekladyodlesa.sk/svet-sa-pyta-zosalela-amerika

jintrovert
Host
jintrovert

Přesnější nadpis by byl: „Figurína Trump bude tlumočit rozhodnutí válečných jestřábů“

Vitězslav Crha
Host
Vitězslav Crha

USA ještě zaplatí za všechny prasárny,které jsou z jejich dílny. Čas se vám krátí satanisti a dolar už velmi brzy nebude světovou měnou. Neměli jste si všechno zlato a nakradené komodity utratit za vaše marnotratné boje,bojůvky a prolhanou světovou pokřivenou propagandu. Na co jako chcete dělat?? Chcete se snad postavit na palici a zastavit světový vývoj a rostoucí procitnutí. Pozdě,zase pozdě. Už jste téměř na mizině a neustále budete zatěžovat vlastní obyvatelstvo šílenou chudobou.